Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Black 07.11.2016 Tarihli Yazılımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next Minix HD Black 07.11.2016 Tarihli Yazılımı

Yazıım Notları :

- Türkiye için yaz saati düzeltildi.
- Tandberg desteği eklendi.
- Youtube çözünürlük seçimi düzeltildi.

Not : Başka Minix Serilerine YÜKLEMEYİNİZ.!

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDBlack_07112016.zip
    5 MB · Görüntüleme: 280

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Aynı sorun bizim cihazda mevcut yazdığım halde düzeltilmedi başka cihazlarda düzeltiyorlar anlamadım ki youtube sorununu ve diğer sorunları yazmıştım bu cihazda düzeltmişler tandberg eklemişler inşallah olmayan cihazlara da tandberg eklenir.

emrepdr

0
Üye
15 Şub 2015
19
0
1
uzun süredir foruma girememiştim. Uydudan güncelle desem bu yazılımı otomatik uydudan atar mı?

fehimnet

0
Üye
26 Eyl 2017
1
0
1
Bu yazılım güncellemesini yüklemeyi denedim. Gösterge yüzde yüze ulaştıktan sonra cihaz kapandı, sonra kumanda alıcısındaki ışık tekrar yeşile döndü ama ekrana bir daha görüntü gelmedi. Cihazı tekrar kapatıp açmayı denedim, kabloları filan kontrol ettim ama maalesef bir değişiklik olmadı. Kumanda ile açıp kapatılıyor, kumanda alıcısındaki ışığın yeşil ve kırmızı olmasından bunu anlıyorsunuz ama ekrana gelen hiçbir görüntü yok.

İlk denediğim televizyon Samsung UE40EH6030W modeli idi. Bkz: samsung.com/tr/support/model/UE40EH6030WXTK

Daha sonra LG'nin daha güncel bir modeline taktım ve uydu alıcı normal bir şekilde çalıştı. Menüye girip baktığımda yazılımın güncellenmiş olduğunu gördüm. Yazılım güncelleme dosyasındaki açıklamalarda geçen tavsiyeye uyarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım. Samsung TV ile çözünürlük uyumu problemi olabilir mi diye düşünerek menüden çözünürlük seçeneğini "TV'ye göre" şeklinde değiştirdim. Ama menüden çıkıp tekrar kontrol ettiğimde bu seçenek "Kaynağa göre" haline geliyordu. Be şekilde bıraktım. Bütün bunların sonunda cihazı tekrar Samsung UE40EH6030W TV'ye bağladığımda yine hiçbir görüntü alamadım. Ekranda sadece "sinyal yok" uyarısı yazıyordu.

Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:

musspor49

New member
Üye
2 Nis 2020
1
0
1
Carbon kardeş bende yükledim bende de aynı sorun oldu. Ekran gelmedi. Yardımcı olabilirmisin?