Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Black II (TKGS) EMU Aktif Etme İşlemi & Master Şifre

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113

Next Minix HD Black II (TKGS) EMU Aktif Etme İşlemi :

TV İzleme modunda iken kumandadan PAGE tuşuna basıp 0000 tuşlanır ve ekranda ETKİN şeklinde bildirim çıkar,

Menü - Kurulum - EMULATOR kısmı aktif olur, buradan elle Key girişi de yapabilirsiniz.

USB bellek ile hazır softcam dosyası yüklemek için linkten ilgili dosyayı ekleyip cihazınıza yükleyebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

---------------------------------------------------

Cihaza koyduğunuz bir şifreyi unutmanız yada cihazınızı fabrika ayarlarına almanız durumunda kullanmanız gereken MASTER ŞİFRE 9876

charm35

0
Üye
13 Eki 2016
8
0
1
başka forumda görmüştümde bir arkadaş nickelodeon u nagra ile açıyorum diyodu bende açılmıyorda acaba kodları mı güncellemem lazım ?

ozithegrand

0
Üye
15 Eki 2016
1
0
1
O modellerde EMU sürekli açık.

Karbon Bey ben de de minix hd black II plus var. Bu modelde EMU sürekli açık deniyor fakat Emu ile sadece 3-4 tane Polsat kanalı çözülüyor. Başka hiçibir kanal emu ile çözülmüyor. Yeni usb wifi 1.2 aldık. Youtube izliyoruz sorun yok. USB taktık. USB yi görüyor sorun yok. DNS problem yaratabilir diye statik IP yapıp DNS yi değiştirdik. fakat sorunu çözemedik. Başka ne yapmak gerekiyor anlamadım. Çözdüğü kanaldan sonra başka kanalları açıyor mu diye bir kaç kanal gezip çözmediğini gördükten sonra tekrar çözdüğü kanalı açınca o kanalı da çözmemeye başlıyor. Elektrk kablosunu çıkarıp takınca tekrar o iki üç kanalı çözmeye başlıyor. Aletin menüleri, görüntü kalitesi üzel fakat bu EMU olayı çok can sıkıcı. Başka ne yapmak gerekiyor anlamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür.

charm35

0
Üye
13 Eki 2016
8
0
1
Karbon Bey ben de de minix hd black II plus var. Bu modelde EMU sürekli açık deniyor fakat Emu ile sadece 3-4 tane Polsat kanalı çözülüyor. Başka hiçibir kanal emu ile çözülmüyor. Yeni usb wifi 1.2 aldık. Youtube izliyoruz sorun yok. USB taktık. USB yi görüyor sorun yok. DNS problem yaratabilir diye statik IP yapıp DNS yi değiştirdik. fakat sorunu çözemedik. Başka ne yapmak gerekiyor anlamadım. Çözdüğü kanaldan sonra başka kanalları açıyor mu diye bir kaç kanal gezip çözmediğini gördükten sonra tekrar çözdüğü kanalı açınca o kanalı da çözmemeye başlıyor. Elektrk kablosunu çıkarıp takınca tekrar o iki üç kanalı çözmeye başlıyor. Aletin menüleri, görüntü kalitesi üzel fakat bu EMU olayı çok can sıkıcı. Başka ne yapmak gerekiyor anlamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür.

aynen bendede aynı sorun var fakat olay emu dan değil.İzlediğin kanalları da açan free share server.Emu hiçbir işe yaramıyo alette sanırım.Free share de ben açılan güzel kanalları fav listesi yaptım aletin fişi çekip takınca açılıyor hepsi kanal değiştirebiliyorum ama düz kanal izleyince 10-15 dk tekrar onu açınca açılmıyor tekrar fiş çek tak yaptırıyor.Bunun bir çözümü yokmudur acaba yoksa free share birçok kaliteli kanalı açıyor aslında

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
EMU ile açılan kanallar ile freeshare ile açılan kanalları birbirine karıştırmayın arkadaşlar. Key dosyalarının olduğu bölümde emu ile açılan kanalların isimleri var. Freeshare ise çok ayrı bir konu, onunla ilgili forumda bir sürü açıklama ve uyarılar var onları okuyun lütfen!

FİDEL

0
Üye
22 Eki 2016
10
0
1
karbon üstad
Next mini hd black 2'de emulatörden CW seçip Prov+id+İndex aynen bırakıyorum.
2 satırdan oluşan keylerin 1.satırına kesinlikle güncel olan keyleri 16 karekterle giriyorum alt satırınada aynisini kopyalıyorum(çünkü 16 karekterdan fazla vermiyorlar)32.girince hafızaya nasıl veriyoruz.
Yardımcı olabilirmisin

Son düzenleme: