Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Black Plus (TKGS) 04.12.2015 Yazılımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next Minix HD Black Plus (TKGS) 04.12.2015 Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Youtube düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDBlackPlus_04122015.zip
    5.2 MB · Görüntüleme: 160

bigadicking

0
Üye
9 Şub 2015
2
0
1
Sağolun yeni cihazlar çıkmasına rağmen cihazlarımızı unutmamanıza müteşekkiriz. Sanki daha hızlanmış gibi geldi menüler bana. Bir de tv kanal düzenleme seçenekleri değiştirilmiş. Beğendim yeni yazılımı genel olarak.

canop

0
Üye
19 Şub 2015
11
0
1
yazılımı YUtube dışında yüklemeye gerek varmı sizce kanal listesinin gitmesine degermi arkadaşlar

vezir55

0
Üye
13 Eki 2013
13
0
1
cihazda teletex gidiyor cihazın elektriğini kesip tekrar açtımızda geliyor.problemin bir çözümü varmı.

kralfatih122

0
Üye
6 Nis 2016
2
0
1
karbon ustacım bu son atılan yazılımla benim uydu hepten bozuldu hem görüntü kalitesi düştü hemde kanal geçişleri yavaşladı ayrıca donarak geçiş özelligide bu yazılımla kaldırılmış ve karartılı geçişle kanallar geçiyor buda hoş bir görüntü vermiyor sizden ricam bu sorunların düzeltilmesi için yeni bir yazılım atılması yada bir önceki yazılıma geri dönülmesi en azından o daha iyiydi şimdiden çok tsk ederim....

kahwecix

0
Üye
2 Eki 2016
1
0
1
merhaba arkadaslar hd black plus cihazımda tkgs eskiden sorunsuz calısıyordu ben hic bir sey yapmadan kendisi düzenleme yapıyordu. Son bir aydır tkgs calısmıyor bu yazılımı indirip kurdum fabrika ayarlarına da dondum ama nafile tüm kanallar gitti arama yaptıgımda 32 adet kanal görünüyor bir türlü çözemedim en cok izlenen kanallar bile yok sacma sapan 32 adet kanal cıkıyor tkgs arattıgımda güncelleme alınamadı diye bir hata veriyor. Beni bu dertten kurtaracak yardımcı olabilecek bir üstad var mı ? teknoloji le aram iyidir fakat yıllarca teledunya kullanmıs birisi olarak uydu olayıyla pek aram yok muhtemelen parametrelerin biri hatalı diye sürekli hata alıyorum fakat cozemedim. yardımlarınızı bekliyorum.

yolcuweb

0
Üye
19 Şub 2015
8
0
1
Sivas
Bu aralar nerdeyse her modele bir veya iki güncelleme geldi.Fakat Black Plus modeline hiçbir güncelleme gelmedi.Ne zaman güncelleme gelecek acaba ?

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Kardeşimin Next minix Hd Black plus cihazına Next minix Hd cool yazılımını Usb yükledim,Cihazı hdcool olarak biliyordum, yazılımı yanlışlıkla attım. Tandberg kanallarda donmalar oldugununu görünce diger kanalları kontrol ettim onlarda sorun yoktu, cihazın menüsü hd cool olmuştu ancak köyde internet ve imkanlar kısıtlı oldugundan çok fazlada test edemedim.tabiki bendeki merak hemen next minix hd black yazılımı daha yakındır düşüncesiyle denemek istedim cihaz çalışmadı, evdeki usb to rs232 çevirici çalışmadıgı için bir internet kafeden kendi yazılımını yükledim. ancak merak ettiğim ve imkanlar ölçüsünde bilgisayardan rs232 ile atılacak hd cool yazılımı stabil çalışabilirmi diye bir soru oluştu.
Sadece bir deneyimdi paylaşmak istedim. saygılar

Son düzenleme:

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Bende neden olmuyor bin uyumsuz diyor yazılımı yüklemiyor. Eminmisin. Hangi yazılımı yükledim. Benim denediğim coo! En son yazilim

mavia

0
Üye
24 Şub 2015
48
1
8
Dun gece risk alarak yukledim problemsiz calisti tangbergde var simdi, yani uyumlu black plusla cool yazilimlari

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Dun gece risk alarak yukledim problemsiz calisti tangbergde var simdi, yani uyumlu black plusla cool yazilimlari

Başta işlemciler farklı rs232 üzerinden mi yoksa usb ile mi yüklediniz flash koruması olması gerekiyor yüklemek istediğinizde warning gibi uyarı çıktı mı ayrıca cihaz sorunsuz çalışıyor mu?

Son düzenleme:

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Ayrıca Blackplus un hangi yazılımına cool yazılımı yüklediniz. Bizde yükleyelim. Bende denedim ama bin uyumsuz diyor

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Başta işlemciler farklı rs232 üzerinden mi yoksa usb ile mi yüklediniz flash koruması olması gerekiyor yüklemek istediğinizde warning gibi uyarı çıktı mı ayrıca cihaz sorunsuz çalışıyor mu?

Ben usb üzerinden yükleme yapmıştım, bin uyumlu degil yinede devam etmek istiyormusunuz uyarısını onayladıktan sonra yazılımı yüklüyor, yazılım sorunsuz olarak çalışmıyor en azından bende sorunsuz degildi, tandberg kanallarında donmalar ve sifreli kanal uyarıları sıık sık geliyor kopmalar oluyor, cihazda donmalara sebep olabiliyor. ancak usb ile tekrardan kendi yazılımını yükleyebiliyorsunuz, illa rs232 ile kurtarmak gerekmiyor, herşeye ragmen riskli bir durum oldugunun bilinmesi gerekir cihazı tamamen kaybetme riski oldugunu unutmamalı diyorum. saygılar.

mavia

0
Üye
24 Şub 2015
48
1
8
son güncel yazılımı yükledim, hatta menüler dahada hızlandı, teletext ve biss kanallarıda açılıyor hemen, ilerde sorun yaşarmıyım bilmiyorum, ama sadece biss oldugu için black plusta risk almaya değer