Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD BLACK Usb Bellek ile Softcam Dosyası Yükleme(Resimli Anlatım)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next Minix HD cihazına Usb bellek ile softcam dosyası yükleyebilirsiniz.

Bunun için öncelikle FAT32 olarak biçimlendirilmiş USB belleğimizde linkten cihazınıza uygun softcam dosyası indirilir.

http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

İndirmiş olduğunuz dosyayı zipten çıkartıp USB belleğinizin içine atın ve de cihazınıza takınız. ( USB belleğin içinde sadece kéy.db uzantılı dosya olsun başka bir dosya yada klasör olmasın!..)

Menü -Gereçler - USB'den Güncelleme bölümüne geliniz.

attachment.php

Güncelleme modunu kéy.db olarak seçin ve başlat kısmına gelip OK tuşuna başınız.

attachment.php

Bu işlem bir kaç saniye içinde sonuçlanacak ve cihaz kendini kapatıp açacaktır, bu işlem sorunsuz olarak gerçekleşti ise cihazınızda bulunan kéy dosyalarını güncellemiş olursunuz.

Cihazınızda emuyu aktif etmeyi unutmayınız.!

http://www.next.web.tr/showpost.php?p=450&postcount=2

Kolay gelsin.

genca83

0
Üye
3 Nis 2013
1
0
1
evt ya key.db yok. flash belleğe kayıt ediyorum bu dosyayı ama uydu alıcı dosya yok diyor. yardımcı olur musnz?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
evt ya key.db yok. flash belleğe kayıt ediyorum bu dosyayı ama uydu alıcı dosya yok diyor. yardımcı olur musnz?

uzantısı db. şeklinde, siz dosyayı kéy isminde görüyorsanız da olur,bellek içinde başka dosya olmasın,sadece bu dosya olsun, klasör içinde olmasın,cihaz usb belleği görmez ise bellek takılı iken kumandadan kapatıp açın öyle deneyin. yine olmaz ise başka bellek ile deneyin.

coco58

0
Üye
28 Tem 2015
1
0
1
Carbon hocam herhalde burada uzman sizsiniz. bir sorum olacaktı size. şimdi benim evde 2 tane next mini black uydu alıcısı var. biri mutfakta biri odada. apartman ortak yayın var bizde. mutfaktaki uydu alıcısında kanallar yukarıdan aşağı ve düzenli bir şekilde varken odada kinde kanal listesi sağ sol ekran ikiye ayrılmış. yani tek bir sıra halinde değil ve örneğin ntv 55 de. bu sorunu nasıl giderebiliriz? tşkler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Carbon hocam herhalde burada uzman sizsiniz. bir sorum olacaktı size. şimdi benim evde 2 tane next mini black uydu alıcısı var. biri mutfakta biri odada. apartman ortak yayın var bizde. mutfaktaki uydu alıcısında kanallar yukarıdan aşağı ve düzenli bir şekilde varken odada kinde kanal listesi sağ sol ekran ikiye ayrılmış. yani tek bir sıra halinde değil ve örneğin ntv 55 de. bu sorunu nasıl giderebiliriz? tşkler

Kumandadan OK tuşuna basarak Kanal liste ekranı geldiğinde büyük kumandadan zoom yazan tuşa basarak STİL değişimi yaparak tek liste görünümüne geçebilirsiniz.
Kolay gelsin.

mesutyalcn8

0
Üye
6 Ara 2015
14
0
1
Merhaba karbon hocam benim next minix hd cool cihazım var yalnız next minix hd black ile
Herşeyi aynı ((black ın yazılımını ))cool a yüklesem bir sıkıntı çıkarır mı ne yapmamı önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Merhaba karbon hocam benim next minix hd cool cihazım var yalnız next minix hd black ile
Herşeyi aynı ((black ın yazılımını ))cool a yüklesem bir sıkıntı çıkarır mı ne yapmamı önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim

Yazılımları birbirine uymamaktadır, ayrıca iki model içinde yazılım verildi cihaz bölümüne bakın lütfen.

adada28

0
Üye
15 Nis 2013
38
9
8
Burada indirdiğimiz dosyanın uzantısı sofcam.key usb ile güncellenmiyor verdiğiniz linkte key.db diye dosya yok

Son düzenleme: