Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Combo 30.09.2013 Tarihli Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD Combo 30.09.2013 Tarihli Yazılımı.

Yazılım Notları :
Kod:
-Kablolu TV (DVB-C) desteği eklendi.

Not : Minix HD COMBO Modeli içindir diğer minix serilerine yüklemeyiniz.

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
Kablolu TV (DVB-C) desteği eklendi.

BU DVB-C TELEDÜNYA ABONELERİ İÇİNMİ... DİREK KABLO TV KABLOSUNU MİNİX HD COMBO TAKIP TELEDÜNYA KARTTINIDA CİHAZA TAKIP TELEDÜNYA ABONELİĞİMİZDEKİ YAYINLARIMI ALIYOR OLAÇAĞIZ DOĞRUMU ANLAMIŞIM ÜSTAD AYIDNLATIRSAN SEVİNİRİM...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Kablolu TV (DVB-C) desteği eklendi.

BU DVB-C TELEDÜNYA ABONELERİ İÇİNMİ... DİREK KABLO TV KABLOSUNU MİNİX HD COMBO TAKIP TELEDÜNYA KARTTINIDA CİHAZA TAKIP TELEDÜNYA ABONELİĞİMİZDEKİ YAYINLARIMI ALIYOR OLAÇAĞIZ DOĞRUMU ANLAMIŞIM ÜSTAD AYIDNLATIRSAN SEVİNİRİM...

Evet kablolu tv aboneleri için..

Teledünya üyesiyseniz eğer, teledünya kartınızı cihaza takıp aboneliğinizi minix hd combo ile sorunsuz kullanabilirsiniz.

minix_combo.jpg

erhandamgaci

0
Üye
16 Eki 2013
1
0
1
Evet kablolu tv aboneleri için..

Teledünya üyesiyseniz eğer, teledünya kartınızı cihaza takıp aboneliğinizi minix hd combo ile sorunsuz kullanabilirsiniz.[/U]

Yazılımı yükledikten sonra yapmamız gereken nedir. Bütün .abs dosyalarını yüklememe rağmen hala açmıyor tele dünya'yı. resimli olarak anlatmanızı rica ederim.

saltunel

0
Üye
6 Ara 2013
1
0
1
merhaba birşey sormak isterim; ben de next minix hd aldım 3 saat önce..bu uyducular bir halttan anlamıyor sanırım adama 50 kere sordum ben normal karasal yayın da alabilir miyim diye alırsın dedi ama deniyoum olmuyor, yine adama dedim kablo tv kullanıyorum ama tele dünya değil olur mu dedim olur dedi ancak her ikisini de denememe rağmen almadı kablo tde kanalalrı yakaladı ama şifreli görünüyor..! karasal yayın dediği de aldatmaca sanırım.! siz çözdünüz mü? 250 tlden satışa çıkan bu receiver 180 tlye inmişti şüphelenmiştim ama siz çözdünüz mü bu cihazı? not: güncellemesi yapılmıştı.

ee797

0
Üye
2 Ara 2013
7
0
1
şifreli görülmesi normal çünkü teledünya yayınlarını almak için teledünya kartı ve teledünya receiver gerekir. kablo TV yayını gelir bunu tvye takarsınız görüntü alabilirsiniz. ama teledünya cihazınız var içinde kart varken görüntü alırsınız yoksa alamazsınız. kart ise ayda 12,5 TL alırsınız ama receiver olarak HD COMBOyu kullanabilirsiniz. yani combo cihaz kablo yayınlarını alır ama şifreli geldiğinden açamaz.
karasal yayın ise bağlı bulunduğunuz ile göre değişir mesela İzmir'de 2014 ocakta başlayacak ama onun için anten gerekecek.
bu arada cihazı nereden aldınız fiyatı uygunmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...