Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD Cool 02.09.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Oynatılamayan bazı Youtube içerikleri düzeltildi.
- key2.db altyapısı kullanır.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDCool_02092015.zip
    5.2 MB · Görüntüleme: 140
  • key2.zip
    4.1 KB · Görüntüleme: 109

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
1.Mesaja yazılıma uyumlu key2.db dosyası da eklenmiştir.

21 Eyl 2012
3
0
1
02/09/2015 tarihli Next minix cool güncellemesi sonucu cihazda soru çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi görüntünün gitmesi sesin kalması. Bir diğeri ise DiSEqC SWITCH ile ilgili sorun . DiSEqC SWITCH sorunu Next Minix HD cihazımda da aynı sorunlar var. Kardeşime iki adet Next minix cool almıştım son güncelleme ile aynı sorunlar ortaya çıktı.

Son düzenleme:

vedovedo

0
Üye
11 Haz 2013
5
0
1
02/09/2015 tarihli Next minix cool güncellemesi sonucu cihazda soru çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi görüntünün gitmesi sesin kalması. Bir diğeri ise DiSEqC SWITCH ile ilgili sorun . DiSEqC SWITCH sorunu Next Minix HD cihazımda da aynı sorunlar var. Kardeşime iki adet Next minix cool almıştım son güncelleme ile aynı sorunlar ortaya çıktı.

merhaba ben de geçişlerdeki siyah ekran çıkmasını engelleyemdim ve önceki sürümü yükledim size öyle yapabilirsiniz.
Next_MinixHDCool_08072015

cafex

0
Üye
5 Eyl 2015
2
0
1
Merhaba ayın ikisindeki güncellemeden sonra hotbird üzerinde yer alan srf la1 la2 unhd gibi kanalları açmaz oldu key güncelleme yaptım bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Merhaba ayın ikisindeki güncellemeden sonra hotbird üzerinde yer alan srf la1 la2 unhd gibi kanalları açmaz oldu key güncelleme yaptım bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Cihazınızdan EMU özelliğini aktif edip, key.12db dosyasını yükleyiniz, şu an test ediyorum SRF 1 HD vb kanallar EMU ile aktif.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Arkadaşım cihaz menüsü aynı yanlış hatırlamıyorsam next minix pembe ile emuyu açtınızmı yeni yazılımda kapalı.
Menü>Sistem Ayarları> Tv Sistemi okeyle 0000 altta kırmızı düzenle çıkar emu aktif olur.

PoNLl5.jpg

j2pkgL.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------
Not:
Muratım aynı anda girmişiz ben resim yüklerken sen cevap vermişsin görmedim.

Not:yazılım yükledikten sonra Fab. Ayarlarına dönün

cafex > @Karbon key2.db yi nerden edinebilirim acaba ?

Karbon üstadımız 1 mesaja zipli eklemiş key2.dbtıklayınız
www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=7055&d=1441223586

Son düzenleme:

cafex

0
Üye
5 Eyl 2015
2
0
1
Arkadaşım cihaz menüsü aynı yanlış hatırlamıyorsam next minix pembe ile emuyu açtınızmı yeni yazılımda kapalı.
Menü>Sistem Ayarları> Tv Sistemi okeyle 0000 altta kırmızı düzenle çıkar emu aktif olur.

PoNLl5.jpg

j2pkgL.jpg

Emu aktif ama yine aynı :(

@Karbon key12.db yi nerden edinebilirim acaba ? Rica etsem özel mesaj olarak yollayabilir misiniz?

Son düzenleme:

cursed1907

0
Üye
17 Eyl 2015
15
1
3
Ben de son guncellemeyi yaptiktan sonra eurosportlar natgeo lar hep sifreli oldu, emu da aktif key.db yi de atmama ragmen cozmuyor nedense..

nightbird35

0
Üye
8 Tem 2012
31
8
8

son yazılımı yükledikte sonra arasıra görüntü gidiyor ses var,ne yapmamız lazım, ben sorunsuz yeni bir yazılım bekliyorum .

ademozgun

0
Üye
27 Eyl 2015
1
0
1
Ayni sorunu ben de yasiyorum ve cok ugrasmama ragmen cozum bulamadim. Eski yazilima donmek bile fayda etmedi.

cmm12

0
Üye
27 Tem 2013
2
0
1
0209 yazılımda görüntü gitme sorunu mevcut.. Ses var görüntü siyah ekrana dönüyor. Zap yaparak düzeliyor fakat bu kalıcı çözüm olmadıgından bir önceki yazaılıma geçerek sorunu çözebilirsiniz.

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
telefon açıyorum bakan yok mail atıyorum dönen yok.cihazın sürekli siyah ekrana düşmesi gerçekten delirtti artık cihaz tanıtıyorlar alıyoruz bitti bu kadar alın bi daha bizi aramayın muamelesimi yapıyorlar anlamıyorumki bu kadar olmaz arkadaş resmen insanları mal yerine koyuyorlar

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
telefon açıyorum bakan yok mail atıyorum dönen yok.cihazın sürekli siyah ekrana düşmesi gerçekten delirtti artık cihaz tanıtıyorlar alıyoruz bitti bu kadar alın bi daha bizi aramayın muamelesimi yapıyorlar anlamıyorumki bu kadar olmaz arkadaş resmen insanları mal yerine koyuyorlar

Kendi alıntımı yapan tek üyeyim sanırım......

Zorda olsa telefona bakabildiler çok şükür.. Yazılımla ilgili sorunumu anlattım cihazın sesi var görüntüsü yok olayını.. Onlarda yazılım çalışmalarının devam ettiğini cihazın ekran gitmesiyle ilgili problemin olduğunu bildiklerini söylediler bu hafta yazılı bitirip önümüzdeki hafta verebileceklerini söylediler. İnşallah yaptığınız yazılımı 2-3 gün boyunca kendiniz deneyip öyle gönderirsiniz dedim yoksa yazılım bitti gönderin demekle yazılım yapmış olmuyorsunuz dedim önce kendiniz test edin stabilse gönderin dedim sessiz kaldılar bana görede bu sessizlik yine stabil olmayacağı anlamını taşır bekleyip görecez... yazılım bekleyen arkadaşlara duyrulur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...