Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next mİnİx hd de Şİfreler nereye,nasil gİrİlİr?

robiscik

0
Üye
4 Haz 2013
1
0
1
Merhaba ben next mİnİx hd kullanmaktayim , hustler tv sİfrelİ yayina geÇmİŞ ama Şİfreyİ nereye nasil gİreceĞİmİ bİlmİyorum ,sİtenİzden emuyu aktİf etmeyİ ÖĞrendİm ama sonrasini hİÇ bİlmİyorum yardim edermİsİnİz bana, bİrde belgesel ve sİnema kanallari Şİfrelrİnİ nereden nasil bulabİlİrİm?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Forumdaki cihaz modelinize ait güncel kéy dosyasını yüklemeniz yeterli.(emu aktif edildikten sonra.)
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

Yükleme işlemi linkteki gibi yapılmaktadır.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=178&page=3

Sinema,belgesel vs kanallar için HotBird'e bakan bir çanağınız var ise cihazınıza internet bağlantısını sağlayarak cihazın Free Share özelliğini aktif etmeniz gerekmektedir.forumda konu ile ilgili anlatımlar bulunmaktadır.

volkan1347

0
Üye
9 Kas 2013
1
0
1
merhaba ben next minix hd cool kullaniyorum ********** sayfasindan güncel emu key dosyasini indirirken yukarda huster tv eklenmstir yaziyor bu hangi uydu icin gecerli acaba ben astra 19.2 deyim bunun icinde gecerli mi ben acamadim yardimci olur musunuz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
merhaba ben next minix hd cool kullaniyorum ********** sayfasindan güncel emu key dosyasini indirirken yukarda huster tv eklenmstir yaziyor bu hangi uydu icin gecerli acaba ben astra 19.2 deyim bunun icinde gecerli mi ben acamadim yardimci olur musunuz

Hustler Tv güncellendiği nerede yazıyor ???

Şuan için 19.2E uydusunda yada bir başka uyduda emu ile izlenebilen yetişkin içerikte yayın yapan kanal bulunmamaktadır..

Ancak elinizdeki cihaz ile Free share özelliği sayesinde internet bağlantısı sağlayarak 13E HotBird uydusunda bir çok içerikteki kanalı izleyebilirsiniz..Miniz HD bölümlerindeki konulardan detayları öğrenebilirsiniz..