Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

44agg

0
Üye
25 Kas 2012
6
0
1
üstad bende açıyor ancak kanal donuyor bu sorun genel bir sorun mu yoksa freeshare kullanıcı isim ve şifreyle alakalımı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

mozaik71

0
Üye
22 Kas 2012
11
2
3
daha kontrol etme imkanım daha olmadı inş. bendede açar. ayrıca gerçekten ucuz etin yahnisi hiçde iyi olmuyor en kısa zamanda ücretli server edineceğim.

csusler

0
Üye
30 Kas 2012
3
0
1
Herkese Merhaba,
Freeshare olayına cok yenıyım,yardımlarınızı rica ediyorum.Yazılarda okudugum kadarıyla freeshare olayını aktif ettim.Yerel network ayarlarında sarı nokta aktif oldu.Herhangi baska bir ayar yapmam gerekiyormu,cunku 10 gun once seyrettiğim kanalları su an seyredemıyorum.

44agg

0
Üye
25 Kas 2012
6
0
1
Bende ondan bahsetmİŞ Öncekİ mesajimda kanal aÇiyor sonra donuyor ve aÇilmiyor hİÇ bayaĞi bekleyİnce tekrar aÇiyor yİne donuyor ve tÜm kanallar aÇilmiyor

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
selamlar free share olayını hallettiğiniz için teşekkür ederim.inşallah bir daha böyle bir problemle karşılaşmayız.mağdur duruma düşmeyiz tekrar elinize sağlık arkadaşlara artık next minix hd almalarını söyleyebilirim.benim aramamı bekliyorlardı :)

shunter

0
Üye
27 Kas 2012
1
0
1
arkadaşlar bende free share ın açtığı hiçbir kanal açılmıyor ffabrika ayarlarına döndüm farketmedi 21.09 tarihli yazılım yüklü ne yapmalıyım

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
daha deneme yapmış değilim ama en çok ben sevindim... tüm emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Hürmetler.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
30.11.2012 tarih ve saat 19:20 itibariyle denedim free share uyugulaması yaptım açılanlar üzerinde denedim açılmıyor... şu an itibariyle seyreden var mı? şimdiden bilgileriniz için teşekkürler. Hürmetler.

hcakirak

0
Üye
15 Haz 2012
5
7
3
Tüm emeği geçenlere TEŞEKKÜRLER. Next bir kere daha ürünlerinin arkasında olduğunu gösterdi ve tavsiye ettiğimiz insanlara bizi mahcup etmedi.

mozaik71

0
Üye
22 Kas 2012
11
2
3
sayın ustalarım öncelikle ellrinize sağlık. hortbirtte bulunan türkçe seslendirmeli ches peace ve anımaux kanallrı şu an açılmıyorlar malum daha önce açılmaktaydı. bunlarda aktif olursa minnettar olacagım

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
selamlar free share olayını hallettiğiniz için teşekkür ederim.inşallah bir daha böyle bir problemle karşılaşmayız.mağdur duruma düşmeyiz tekrar elinize sağlık arkadaşlara artık next minix hd almalarını söyleyebilirim.benim aramamı bekliyorlardı :)

Bu zihniyetten artık vazgeçseniz iyi olur arkadaşlar cihazı donanım ve özellik olarak inceleyip önermek almak satmak lazım 2 gün önce yani freeshare kötüydü kapanınca şimdi açıldı diye öneririm alın derim yada satabilirim mantığı yanlış ya gene girerse farzı misal ilerde ne olacak bugün iyi olan yarın genemi kötü olacak kafa yapılarını değiştirmek şart eğer hobiyse bu insan hobisine tek zevkinede para harcamayı bilecek beleş yayın var diye cihaz önerilmez yada açmayınca gidince kötülenmez cihazı cihaz olduğu için almalı yada almamalı her ürün için geçerli bu yazdıklarım minixe özel değil

csusler

0
Üye
30 Kas 2012
3
0
1
Ben cihazımı aldığımda freeshare özelliği yoktu,Next bu ozellıgı ekleyerek bize extra fayda sagladı.Yani freeshare'e guvenerek cıhaz alınmasına ve onerilmesini doğru bulmuyorum.Platform kullanıp yuzlerce lira odeyen insanlar salak, bi biz mı akıllıyız soruyorum?

şenolşenol

0
Üye
31 Ara 2011
29
2
3
sayın ustalarım öncelikle ellrinize sağlık. hortbirtte bulunan türkçe seslendirmeli ches peace ve anımaux kanallrı şu an açılmıyorlar malum daha önce açılmaktaydı. bunlarda aktif olursa minnettar olacagım

Evet emeği geçen herkeze çok teşekürer.Arkadaşları bahsetti gibi bu günceleme daha iyi olmasını bekliyorduk umarım halolur şimdiden teşekürler

44agg

0
Üye
25 Kas 2012
6
0
1
Benİm anlamadiĞim paylaŞim alindiĞinda yayin İzlendİĞİnde sorun olmuyor İkİ gÜn yayin gİttİmİ nİye emeĞe saygisizlik yapiliyor

mozaik71

0
Üye
22 Kas 2012
11
2
3
aldığım firma bana 6 ay bedava diye cihazı satmıştı. ben bu cihazı bedava serverle diye almadım. fakat en kısa sürede kesin ücretlisini alacağım o kadarda cihazı kötülemeyelim. bu paraya bence iyisi bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...