Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD ile Youtube Videolarını İzlemek.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Youtube ilgili çok fazla soru geldiğinden, ve de 07.04.2012 yazılımı ile bu uygulamada bazı değişiklikler olduğundan yeni bir anlatım hazırlanmıştır.

İlk cihazınıza en az BURADAKİ versiyonlu 07.04.2012 yazılım yüklü olmalıdır

Bu işlemden sonra cihazınızda mutlaka sağlıklı bir şekilde bağlantısı sağlanmış İnternet erişimi yapılmalıdır.

Bu yazılım yüklendikten sonra cihazınızda Menü - Eğlence kısmında Youtube seçeneği gelecektir.

attachment.php

Bu seçeneğin içine girdiğinizde karşınıza alt resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır,sol taraftaki seçeneklerden istediğiniz seçeneğe tıklayarak izlemek istediğiniz videoları görüntüleyebilirsiniz.

attachment.php

attachment.php

bu bölümde iken kumandadan kırmızı tuşa bastığınızda bu uygulama ile ilgili çeşitli ayarları yapabilir,çözünürlük değerlerini istediğiniz gibi yükseltebilirsiniz.( çözünürlük değerleri yükseltildikçe internet hızınıza bağlı olarak video gösterim hızınız yavaşlar)

attachment.php

Dilerseniz sol alt kısımda bulunan arama bölümüne gelerek aramak istediğiniz videoyu yazarak arama yapabilirsiniz.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

İyi Seyirler.

tafa35

0
Üye
8 Nis 2012
1
0
1
youtube sing in girş yapılıyormu

slm arkadaşlar formda henüz yeniyim sizden cevap beklediğim bir sorum var. youtube a girdiğimde bazı vide oları izleyemiyorum bu zannedersem youtube a sing in giriş yapamadığımızdan olsa gerek youtube a kayıtlı kullanıcı girişi yapılabiliyormu bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :)

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
slm arkadaşlar formda henüz yeniyim sizden cevap beklediğim bir sorum var. youtube a girdiğimde bazı vide oları izleyemiyorum bu zannedersem youtube a sing in giriş yapamadığımızdan olsa gerek youtube a kayıtlı kullanıcı girişi yapılabiliyormu bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim :)

youtube da kullanıcı girişi zorunlu olarak sunulan konular genellikle +18 içerikli konulardır.
uydu alıcınızı bilgisayar olarak kullanmanız mümkün olmadığından her soruya cevap veremeyebilir.
Uydu alıcınızın tanıdığı kanunlar standart hükümleri kapsamaktadır.

halil

0
Üye
27 Haz 2012
4
0
1
slm arkadaşlar Next Minix HD kulanıyorum da bu cihaza Youtube dışın da başka bir program yüklenilebiliyormu

sszgn27

0
Üye
10 Ağu 2012
1
0
1
slmlar minix hd cihazımla youtube dan video izlemek istediğimde videodan ses çıkmıyor (hem tv nin hemde cihazın sesı sonuna kadar açıkken) neden olabilir?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
slmlar minix hd cihazımla youtube dan video izlemek istediğimde videodan ses çıkmıyor (hem tv nin hemde cihazın sesı sonuna kadar açıkken) neden olabilir?

Tüm videolarda mı ? aynı sorunu yaşıyorsunuz,Youtube'ye yüklenen bazı videolarda sorun olabilir.başka video deneyiniz.

sazeli16

0
Üye
13 Ağu 2012
3
0
1
slm benim de şöyle bir sorum olacak
anten bağlı değilken uydu alıcının diğer özellikleri çalışmıyor mu? usb ve youtube gibi
teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
slm benim de şöyle bir sorum olacak
anten bağlı değilken uydu alıcının diğer özellikleri çalışmıyor mu? usb ve youtube gibi
teşekkürler

Anten bağlı değil iken ;
USB ile film seyredebilirsiniz,internet bağlantınız var ise Yuotube servisinden,RSS Haber ve Hava Durumu Servislerinden yararlanabilirsiniz.

Kolay gelsin.

akıncılar

0
Üye
28 Ağu 2012
17
0
1
connect failed hatası.

dün normal çalışıyordu ama youtube connect failed hatası veriyor.fabrika ayarına döndüm. modem resetledim ama düzelmedi. küçük resimleri geliyor ama oynatmıyor.:confused:

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Aynı sorun bendede var.Bu sorunu yaşayanlar nasıl çözmüşler yardımlarınızı bekliyoruz.Saygılar

hasanoba

0
Üye
29 Tem 2012
18
0
1
Arkadaslar,benim proplemim,YouTube dan bir sey acmak istedigim zaman,connection failed, yaziyor.halbuki havadurumunu,RSS haberleri,web radyolari internetten baglaniyor.ama hic bir videoyu buldugu halde acmiyor.yardim lutfen.......

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
Aynı sorun bendede var.Bu sorunu yaşayanlar nasıl çözmüşler yardımlarınızı bekliyoruz.Saygılar

dün normal çalışıyordu ama youtube connect failed hatası veriyor.fabrika ayarına döndüm. modem resetledim ama düzelmedi. küçük resimleri geliyor ama oynatmıyor.:confused:

Aynisi dun bendede oldu hala cözemedim .Bilen varsa yazsin lütfen.

arkadaşlar şuan youtube çalışan cihazların hepsinde bu sorun var dün ben deki cihazda aynı sorunu yaptı yani yazılım gerekli gene youtube için

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Evet Yuotube ilgili şu an bir sıkıntı görünüyor,Web Radyo,RSS,Hava Durumu çalışıyor..AR-GE'ye bildirim yapıldı arkadaşlar...