Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd IPTV silinmiyor

kümbet

0
Üye
14 Kas 2013
9
0
1
Cihazi yeni aldim siteden verilmis olan IPTV yi ubs ile cihaza yükledim fakat hic biri calismiyor silmek istedim fakat silinmiyor SARI dügme Kanal sil hic fonksiyon etmiyor yarimlariniz icin simdiden tsk ederim

Deuce

0
Üye
11 Kas 2013
6
0
1
Bende de var aynı sorun.Hatta siliniyor gibi gözüküyor, silme işlemine ok diyorum, menu den çıkıp geri geliyorum ki listede hala duruyor sildiğim kanal.

dijitalist

0
Üye
18 Ara 2011
15
0
1
Bende de var aynı sorun.Hatta siliniyor gibi gözüküyor, silme işlemine ok diyorum, menu den çıkıp geri geliyorum ki listede hala duruyor sildiğim kanal.

Cihaza flaş bellek takılı ise IPTV bilgilerini oradan tekrar okuyor sanırım, Flaş belleği USB'den çıkarıp iptv.txt dosyasından gerekli kanal(lar)ı silip tekrar takın, Cihazdaki tüm listeyi silip USB flaş bellekten (kalan kanalları) tekrar yükleyin.

Deuce

0
Üye
11 Kas 2013
6
0
1
Cihaza flaş bellek takılı ise IPTV bilgilerini oradan tekrar okuyor sanırım, Flaş belleği USB'den çıkarıp iptv.txt dosyasından gerekli kanal(lar)ı silip tekrar takın, Cihazdaki tüm listeyi silip USB flaş bellekten (kalan kanalları) tekrar yükleyin.

Bu söylediğim maalesef flaş bellek takılı değilken oluyor.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
IPTV bölümünden kanalı sildikten sonra Exit'a uzun süre basılı tutarsanız hafıza alıp siliyor. Manuel eklerken bende de öyle yapıyordu. Kanalı ekliyorum ıptvden çıkınca tekrar girdiğimde hafızaya almıyoyrdu. Ekledikten sonra exit'a uzun basınca hafıza alıyor.

engink77

0
Üye
26 Eki 2013
50
0
6
Karbon usta,
mini hd lerde IP TV linklerini girdikten sonra hafıza kayıt edip, sonrasında geri dönüp baktığımızda hafızadan siliniyor, bununla ilgili önerilerinizi alabilir miyiz.
teşekkür ederim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Müsait bir zamanda konu ile ilgili bir inceleme yapayım, pratik üretilebilecek çözümler var ise yada alternatif kullanım yöntemleri var ise paylaşırım,eğer yazılım kaynaklı bir durum ise bildirim yaparız düzeltilmesini sağlarız arkadaşlar.

engink77

0
Üye
26 Eki 2013
50
0
6
Iptv sorunu

Müsait bir zamanda konu ile ilgili bir inceleme yapayım, pratik üretilebilecek çözümler var ise yada alternatif kullanım yöntemleri var ise paylaşırım,eğer yazılım kaynaklı bir durum ise bildirim yaparız düzeltilmesini sağlarız arkadaşlar.

Sayın karbon üstadım,bizim konu ile ilgili vakit ayırabilniz mi?tesekkur ederim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Şu an minix pembe son yazılım ile denedim usb bellek ile kanalları yükledikten sonra sarı tuş ile tek tek silebildim,herhangi bir sorun olmadı..Elle adres girdim kaydettim Ip tv listesinde eklediğim kanal göründü..menüden çıktım ve tekrar girdim kanalda bir silinme falan olmadı..eklediğim kanalı SARI tuşa basarak silebildim.. bu işlemlerin hepsini bellek takılı ikende belleği çıkarttıktan sonra da denedim bir sorun olmadı..IP Tv menüsündeki silme ekleme düzenleme tuşlarının fonksiyonlarında bir sorun göremedim..hepsi düzgün çalışıyordu..

kümbet

0
Üye
14 Kas 2013
9
0
1
Merhaba Hocam güzelde bende neden silinemiyor
Menu----Eglence---IPTV---OK-- Sari dügme (Kanal sil) basiyorum fakat hic birsey olmuyor.
,forumda verile IPTV leri yükledim bende hic birisi calismiyor

Ben Yillardir next in nerdeyse tüm serilerini kulandim ve bu konuda Bilgim var

makay

0
Üye
9 Tem 2012
5
0
1
ayni sorun bende de var bende minix hd mavi var usb ile forum da verilen iptv listesini yukledim hic biri calismadi listeyi teker teker silmeye calistim menuden cikanca hepsi geri geliyor tahminen herhalde yeni iptv yukleyince eski liste silinir herhalde ama deneme firsatim olmadi