Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Yazılım Notları :
Kod:
- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
- Biss girişine klavye eklendi.
- MDU4 desteği düzeltildi.
- Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Karbon arkadaşım
22.03.2013 tarihli yeni yazılımda senin ve emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Altyazı; benim cihazda sadece AVI formatındaki filmlerde gösteriyor. Diğer MKV gibi formatlarda hiçbir filmin ve dizinin altyazısını görmedim. Umarım yeni yazılımla bu sorun giderilmiştir.

erdincd

0
Üye
19 Şub 2013
8
0
1
ben yazılımı usb ile yükledim fakat youtube connection aborted hatası düzeltilmemiş.umarım yetkililer yazdıklarımı görüyordur ve en kısa zamanda düzeltirler.

selocan

0
Üye
12 Şub 2013
13
0
1
Ne biçim yazılım anlamadım Cihat altüst oldu SİRÜS uydusu ayarlama Bilgisi Yokmu KOCA FORMDA

zolkean

0
Üye
12 Mar 2013
1
0
1
emu key dosyasını attığımda güncelleme sırasında cihaz artık kendini yeniden başlatıyor

efe09540

0
Üye
7 Haz 2012
13
0
1
Sayın karbon güncelleme yaptıktan sonra sizin eutelsat frekanslarınız tutmuyor biraz uğraştıktan sonra trthd falan kendim ayarlıyorum,frekanslarda mı sorun var yok sa cihazım doğru güncellemiyor mu? teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Ne biçim yazılım anlamadım Cihat altüst oldu SİRÜS uydusu ayarlama Bilgisi Yokmu KOCA FORMDA

Yazılımı Kanala Listesi + Yazılım şeklinde yüklediğinizde mevcut kanallar silinir varsayılan uydular (Türksat 420.E - Astra 19.2E - HotBird 13.0E - Eutelsat 7.0E ) cihaza yüklenir.

Sirius uydusunu tekrar eklemek için ;
Menü - Kurulum - bölümüne gelip burada 28.sıradaki Astra 4A (E4.8) uydusunun üzerine gelip kumandadan Ok tuşuna basarak yanında kalp işareti çıkmasını sağlayınız,daha sonra sağ taraftaki DİSEqC 1.0 ayarlarından diseqc ayarlarını yapınız( sabit olarak çoklu çanak kullanıp diseqc switch ile birleştirildiğini varsayıyorum buna göre Sirius(Asrtra 4A uydusu switch'in hangi girişinde ise onu kaydedeceksiniz A ise : Port1 , B ise : Port2 , C ise : Port3, D ise Port4) ve NIT arama Evet seçerek Oto kanal taraması yapınız,kanallarınız eklenir.

arda efeli

0
Üye
2 Kas 2011
20
0
1
sayın karbon öncelikle emeklerinize teşekürler ,son yazılımdan sonra free share bazı kanallar açtığı halde, jcs sport kanalları açılmıyor.sadece jcs sport hd 1/2 donmalı açıyor .

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Arkadaşlar
Yeni yazılım da MKV formatlı filmlerde altyazıyı göstermedi. Artık altyazı konusunda umudumu kaybettim. Ama altyazı dışında HD kanalları izlemek için iyi bir cihaz. IPTV denemedim henüz.

aesridkem

0
Üye
27 Ara 2012
9
0
1
Star tv donma sorunu halledildimi? Milattan kalma cihazımda takılmadan çalışan kanal minix ile 2-3 dakikada bir 10 saniyeliğine donuyor

ve mavi menülü yazılımın linkini verebilir misiniz?

youtube ıp tv ile işim yok hatırladığım kadarıyla o sürümde star tv bu kadar donmuyordu

Son düzenleme:

iekemen

0
Üye
26 May 2012
5
0
1
next minix hd

Emeği geçenlere teşekkür ederim hd kanallarda ve diğerlerinde renkler daha berilgin ve net oldu ancak ıp tv listesi yükledim bazı ıp tvler açılmıyor cihaz kilitleniyor enerjisini kesip yeniden çalıştırıyorum düzeliyor buna bir çare varmı selamlar.

selocan

0
Üye
12 Şub 2013
13
0
1
Karbon ilgin sagol ama ben yine ayarlayamadım Resimli Olarak Detaylı Şekilde Anlatsan SİRÜS ayarlarına gelince Cihaz DONUYOR kalıyor %20 takıldı kaldı sinyal Şiddeti 48 Sinyal Kalitesi %5 olarak kalıyor

murti_26

0
Üye
29 Ocak 2013
3
0
1
next minix pembe acilll

arkadaşlar kullandığım cihaz minix pembe sorum şu olacak bu cihazla en iyi verim alacağım uydu hangisidir hotbirt ve sirius uydularına bakan çanaklarım mevcut fakat memnun deilim sizce hangi uyduyu tercih etmeliyim karbon üstat başta olmak üzere sizlerin yorum ve yardımlarınızı bekliyorum gelecek cevap ve yorumlara şimdiden çok teşekkürler

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Karbon usta, cihazım minix hd pembe.Cihazımda 28.12.2012 tarihli yazılım yüklü.Güncellemek istiyorum.Ancak 19.3.2013 ve 22.3.2013 tarihli yazılımlar yayınlandı.Bunların ikisini de yüklemem mi gerekiyor.Bilgilendirirseniz sevinirim.Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...