Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 02.12.2015 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD 02.12.2015 Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Free Share iyileştirmeler yapıldı.
- Free Share açma/kapama düzeltildi.
- Youtube düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_02122015.zip
    5 MB · Görüntüleme: 630

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Onlarca yazılım için emeğe yazık olmuş şuan cuk diye oturdu hızlanma bile hisettim ama coll serisi dahada hızlı geldi bana celerondan direk i7'ye atlamış gibi maşallah

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
çok şükür sonunda. kafayı yediriyordu bana bu 10 saniyede bir donmalar... yazılım için teşekkürler...

metehan__

0
Üye
18 Ara 2011
62
34
18
üstad yeni yazılımı sadece yazılım olarak yükledim.ama tv her açışta yeni yazılım güncelleme mesajı çıkıyor.neden acaba?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
üstad yeni yazılımı sadece yazılım olarak yükledim.ama tv her açışta yeni yazılım güncelleme mesajı çıkıyor.neden acaba?

Sistem Ayarları >Diger Ayarlar OTA GÜNCELLEME KAPALI Seçiniz

Arkadaşlar her yazılımdan sonra mümkünse : (kanal listeniz gider)
-Fabrika ayarlarına dönünüz,
-Yeniden yapılandırınız ( emu fshare açınız, -***Sistem Ayarları >Diger Ayarlar OTA GÜNCELLEME AÇIK/KAPALI Seçiniz , osd süresi ayarlayın)
-Network tarama yaparak listenizi güncelleyin
-Güncel Softcam-cccam-newcam yükleyip
AFİYETLE :cay::cay: YUDUMLAYIN.

Sevgi Saygıyla

vezir55

0
Üye
13 Eki 2013
13
0
1
facebook destek sayfasında powervu eklendi diyor ama yükleme yaptım powervu yok.bir yanlışlık mı var.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sistem Ayarları >Diger Ayarlar OTA GÜNCELLEME KAPALI Seçiniz

Arkadaşlar her yazılımdan sonra mümkünse : (kanal listeniz gider)
-Fabrika ayarlarına dönünüz,
-Yeniden yapılandırınız ( emu fshare açınız, -***Sistem Ayarları >Diger Ayarlar OTA GÜNCELLEME AÇIK/KAPALI Seçiniz , osd süresi ayarlayın)
-Network tarama yaparak listenizi güncelleyin
-Güncel Softcam-cccam-newcam yükleyip
AFİYETLE :cay::cay: YUDUMLAYIN.

Sevgi Saygıyla

üstad usb ile yazılım yüklemeye girdik orada 2 tane seçenek vardı hatırladığım yükleme seçeneği bu yazılımla ilgili burası ne olmalı ikincisi usb deki yazılımı gösteriyorduk sağ sol tuş ile sonra altta yüklemeyi başlat satırını OK liyorduk değilmi karbon ustanın resimli anlatımındaki resimler uçmuş gözükmüyor sendede bu cihazdan var yardımcı olurmusun selamlar

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
üstad usb ile yazılım yüklemeye girdik orada 2 tane seçenek vardı hatırladığım yükleme seçeneği bu yazılımla ilgili burası ne olmalı ikincisi usb deki yazılımı gösteriyorduk sağ sol tuş ile sonra altta yüklemeyi başlat satırını OK liyorduk değilmi karbon ustanın resimli anlatımındaki resimler uçmuş gözükmüyor sendede bu cihazdan var yardımcı olurmusun selamlar

A,Kadir Ustam USB ile güncelleme > yazılım+kanal listesi > altta görünen Next_MinixHD_02122015.abs okeyle
not : 3 uydulu geliyor Tsat-Hotbırt-Astra 19 kanallistesi güncel

Son düzenleme:

gokmense

0
Üye
20 May 2012
8
0
1
ben youtube videolarını 360p izleyebiliyorum .sizde de aynımı.
Ewet bende aynı 360 p ile izleniyor ayarları 1080p de yapsanız değişmiyor ayrıca aramada sayfa ilerlemesi yaparken bağlantı hatasi veriyor ve videolarin birçoğunda kesilme olup anasayfaya atıyor yazılımı uydu olarak güncelledim

yenievli

0
Üye
1 Ağu 2013
1
0
1
az önce yeni yazılımı yükledim freesharede açık hiç bir kanalı açmıyor yardım edermisiniz cihazım pembe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...