Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri FreeShare(Ücretsiz Server) Hk. ( Başka Konu Açmayınız.! )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scandal38

0
Üye
22 Ara 2012
9
0
1
yayın izlerken donma sorunu

Ustalar minix pembe hd cihazım var.Cihazda şifreli kanalları izlerken 6-15 saniye arası donma olup ekrana şifreli yazısı geliyor ve 15 saniye sonunda düzeliyor.cihazın sürümü 9.aydaki yazılım yüklü.Bildiğim kadarıyla cihaz içinde ücretsiz servır var bu kopma-donma normal mi yoksa bir yerde sorun mu var? (wifi ile bağlanıyorum bağlantı seviyesi %76) ücretli servır alsam yine aynı sorun olur mu?şimdiden tşkler kolay gelsin :)

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
free share

slm arkadaşlar dün itibariyle astra 4a'da yani sirius'ta hustler viaccess şifrelemeye geçtiler ve açmıyor free share ile 18+,spor ve belgesel stabil olarak hangi uydudan izleyebilirim ona göre çanağı çevireceğim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
slm arkadaşlar dün itibariyle astra 4a'da yani sirius'ta hustler viaccess şifrelemeye geçtiler ve açmıyor free share ile 18+,spor ve belgesel stabil olarak hangi uydudan izleyebilirim ona göre çanağı çevireceğim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Astra 19.2 : Emu + Free Share
HotBird 13.0 E : Free Share

32ilhan

0
Üye
30 Mar 2013
5
0
1
Next Minix HD Pembe

selam Next Minix HD Pembe cihazımda hotbirtdeki şifreli kanalların çoğunda Free Share olsun cccam server olsun şifreli kanalları açtıkdan sonra 5 veya 10 dakika sonra şifreli diyor belirli bi zaman sonra açılıyor veya kanalı ileri geri yapıkdan sonra açılıyor ve tekrar şifreli diyor bu sorun cihazlama alakalı yoksa serverlemi Free Share kullansamda aynı cccamserver kullansamda ayı ne yapmam gerekir bilgilendirirseniz memmun olurum birde TS Gecikme açık ve ya kapalı bunun etkisi olurmu ?

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
yayın kopmaları

Arkadaşlar yayınlarda devamlı kopma oluyor bir türlü sağlıklı şekilde yayınları seyredemiyoruz.Bu konu hakkında fikri bilgisi olandan yardım bekliyoruz.

muro01

0
Üye
4 May 2013
1
0
1
Next Mini HD Free Sharee çalışmıyor

yaklaşık 5 gündür free sharee çalışmıyor acaba sorun bendemi şu anda free sharee aktifmi.....

aragornilti

0
Üye
11 Ocak 2012
27
1
3
Freeshare

Arkadaşlar freesharede problem mi var öğlene kadar yok sonra geliyor bugün ise hiç çalışmıyor

siyahlale

0
Üye
1 Tem 2013
2
0
1
yardım

değerli arkadaşlar ben forumda yeniyim next minix hd mavi cihazım var
hort bort deki şifreli kanalların birkısmını çözüyor ancak internet bağlantısı kesilince çözmüyor.
soprum şu : internet bağlantısı olmadan şifre çözmümü yok mu yoksa bunun herhangi bir ücreti varmı sorumu yanıtlarsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...