Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Kumandadan F1+000 tuşlayarak EMU Ve Free Share özelliğini aktif edebilirsiniz..

attachment.php

FreeShare aktif etmek için internet bağlantınızı sağlıklı şekilde yaptıktan sonra Menü - Gereçler - Ağ Ayarları - Server Ayarları - Bölümünde iken IP/URL satırının üzerine gelip kumandadan yön tuşlarını kullanarak üstteki rakamı 40. sıraya getirin, Server Tipi GShare3 olarak görünecektir. kumandadan yeşil tuş ile bağlan tuşuna basarak bağlantı sağlayınız..bağlantı sağlandığında aşağıdaki resimdeki gibi yazılar çıkacaktır (Bağlı yazan kısmın yanındaki tarih freeShareyi aktif ettiğiniz tarih ve son ereceği tarihi gösterir.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

-------------------------------------------------------------------------

Cihaza verdiğiniz herhangi bir şifreyi unutmanız durumunda master şifreyi kullanarak cihazınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Master Şifre : 9876

Ekli dosyalar

• cap0003.jpg
    cap0003.jpg
    73.2 KB · Görüntüleme: 2,385
  • cap0004.jpg
    cap0004.jpg
    66.7 KB · Görüntüleme: 2,298
  • cap0005.jpg
    cap0005.jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 2,307
  • cap0006.jpg
    cap0006.jpg
    73.7 KB · Görüntüleme: 2,356

elliikilik

0
Üye
20 Şub 2013
25
5
3
Selamlar. Karbon Uata.
Bu cihazda
1- Free cccam dan baska kaç adet CCCam satırı ekleyebiliriz.
2- Cccam satırı pc ile bağlanıp eklenebiliyormu. Yada manuel olarak kumanda ile tek tek.
3- Cccam kullanımda 3g cepteki interneti yaysak. Modem gibi (Sınırsız internet kullaımım var ) bununla free ve üçretlim cccamlar çalısırmı.
Tesekkürler.
Tango yu mu Amigoyumu öneririsiniz. Yukarıdaki isteklerim için..

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Next minix hd tango cihazımda EMU ve FreeShare süresi dolduktan sonra server kullanamıyor muyuz? Benim cihazımda Süresi 2015 Agustosda bitiyor gösteriyorda ondan sordum.

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Next Tango cihazımın serveriyle hangi uyduları rahatlıkla seyredebilirim. Bilgisi olan var mı bu konuda ?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,578
57,667
113
izmir çamdibi
Next minix hd tango cihazımda EMU ve FreeShare süresi dolduktan sonra server kullanamıyor muyuz? Benim cihazımda Süresi 2015 Agustosda bitiyor gösteriyorda ondan sordum.

Next Tango cihazımın serveriyle hangi uyduları rahatlıkla seyredebilirim. Bilgisi olan var mı bu konuda ?
selam freeshare bitikten sonra ücretli server yükletip bir çok uyduyu izleyebilirsiniz ayrıca ıptv server yükletebilirsiniz

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Teşekkür ederim cafi kardeşim yardımcı oldugunuz için
şimdi bir soru daha sorayım sizin gibi bilgili kardeşlerin bilgisinden faydalanma adına
ben bu cihazımı şimdi hotbird veya diğer uydulara çevirsem . izleyebilir miyim? Kanal eklemem nasıl olacak bu cihazda TKGS var.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,578
57,667
113
izmir çamdibi
free serveriniz devam ediyorsa tabiki izleyebilirsiniz ben amigo ile hotbirid ve astra 19 daki kanalları izliyorum TKGS TÜRKSAT kanalarını günceller TKGS den memnun olanda olmayanda var güncellemede oluşturduğunuz kanal listesini bozuyormuş benim cihazımda yok olsa idi kapatırdım
çanağınızı hotbirid uydusuna ayarlarsanız dayzeği TÜRKSAT 1 hotbirid 2 yapın
hotbirit uydusunda arama yapmanız yeterli
yazılımda bu iki uydunun hazır kanaları gelmesi gerekir
----------------------------------------------

size yanıt yazarken yurt dışında olduğunuzu unutmuşum TÜRKSAT ,ı izliyemiyordunuz

Son düzenleme:

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Teşekkür ederim ... Cafi Yurtdışında Turksatı izleyebiliyoruz ama bazı kanalların Turkiye de olanını seyredemiyoruz. Misalen Startv yi değilde Euro star ı Show Tv yi değilde ShowTurk ü seyredebiliyoruz . Cafi teşekkür ederim bilginden ötürü.

Şimdi başka bir daha soracaktım Dayzeğimde 4 uydu girişi var misalen. Kanal araması yaparken DiSEgC kısmında ne gibi düzenleme yapmam lazım. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,578
57,667
113
izmir çamdibi
selam örneğin 4 adet çanağınız var
TÜRKSAT dayzek 1
hotbirid dayzek 2
eutelsat 7 A dayzek 3
astra 1KR/1L dayzek 4
girişler deyzekte ve cihazda aynı olmalı benim yazdığım örnektir
dayzek bağlantısı dayzekte ve cihazda aynı olmasa örnek hotbirid kanalarını ararken hotbirit kanalları çıkmaz dayzek astraya bağlı olduğundan sadece astradaki aynı tp leri alırsınız

orhank

0
Üye
12 Mar 2015
1
0
1
Arkadaşlar bende tango cihazı alarak aranıza katıldım.
Wifi anten alacağım bugün, 2 adet çanak var türksat ve hotbird, free serveri aktif edince türksat ve hotbird haricindeki mesela astra uydusundaki kanallarda listemde çıkacak mı?

berepe32

0
Üye
16 Eyl 2015
3
0
1
free share süresi bitti

Arkadaşlar bende next minix tango var ve üzerinde gelen serverin süre si doldu. Piyasadan internet üzerinden satılan serverlar güven vermiyor. Bu nedenle üzerindeki serverin aynısından almak istiyorum nasıl yapacağım bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Fabrika veya servisi ücreti şu kadar şu kadar süre uzatıyorum ne güzel olurdu.

berepe32

0
Üye
16 Eyl 2015
3
0
1
Dediğinizi yaptım yazılımı yükledim ama sorun aynen devam ediyor karbon. Server satırının başında expired yazıyo yani süre doldu diyo. İşte ben süresi biten bu serverin süresini uzatmak istiyorum. Ücreti neyse vermeye razıyım. Bunun yolunu arıyorum çünkü üzerinde gelen bu server çok iyi ve sorunsuz çalıştı bir yıl çalıştı. Bu konuda yardım bekliyorum. Yinede ilgine teşekkür karbon..

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına geri döndünüz mü bu işe yarayabilir karbon usta önerdiyse bir bildiği vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...