Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango PLUS 01.11.2016 Tarihli Yazılımı (V2.20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

Yazılım Notları :

- Server ile bağlantı hatası giderilmiştir.
- Key bilgisi boş geldiğinden ekli softcam dosyası yüklenmelidir.

Not : Yazılım sadece Next Minix HD Tango PLUS modeline aittir, Next Minix HD Tango modeline YÜKLEMEYİNİZ.

Ekli dosyalar

• Next Minix HD Tango Plus V2.20.zip
    5.5 MB · Görüntüleme: 176

purofösör

0
Üye
5 Ara 2015
10
0
1

Yazılım Notları :

Not : Yazılım sadece Next Minix HD Tango PLUS modeline aittir, Next Minix HD Tango modeline YÜKLEMEYİNİZ.

Arkadaşım öncelikle uğraşlarınızdan dolayı teşekkür ederim fakat bu özellikler hala çalışmıyor bu özelliklerim üzerine gelince bilinmeyen hata diyor ve açılmıyor sadece bilgi amaçlı yazıyorum saygılar.
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Emegi gecenlere cok tesekkurler, cihazi gecen yaz almistim bir akrabama verdim yazilimi yukleyip kullandigimda neticeyi bilahare yazacagim.

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be

Arkadaşım öncelikle uğraşlarınızdan dolayı teşekkür ederim fakat bu özellikler hala çalışmıyor bu özelliklerim üzerine gelince bilinmeyen hata diyor ve açılmıyor sadece bilgi amaçlı yazıyorum saygılar.
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor.
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online yani aciyor bunlar yen, yazılımı yuklemeniz gerekiyor

Son düzenleme:

purofösör

0
Üye
5 Ara 2015
10
0
1
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online yani aciyor bunlar yen, yazılımı yuklemeniz gerekiyor

Arkadaşım yeni yazılımı yükledim v2-20 fakat bu özellikler hala sorunlu çalışıyor ve de özellikle Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor. aynı sorun bendede var/ next firmasi ara orda ................. diye biri var birde ona sor derim

04.Kasım.2016,*22:20

Dogan1919 Bey

yardım etmek istiyorsanız İSTİKRARLI CEVAPLAR VERİNİZ

LÜTFEN

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Merhabalar;

Cihaza Tandberg desteği gelecek mi acaba ? Next Minix HD Black'lere bile geldi ki ben o cihazı bırakıp bu cihazı satın aldım. Umarım kısa zamanda gelir Bilginiz var mı ?

adem38

0
Üye
17 Eyl 2015
2
0
1
Slm ustalar next tango plus kullanicisiyim tanberg yazılımı gelecek mi gelmeyen tango serisi kaldı artık gelsin tesekkurler

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Slm ustalar next tango plus kullanicisiyim tanberg yazılımı gelecek mi gelmeyen tango serisi kaldı artık gelsin tesekkurler

Walla git gide ümidimi neredeyse kesecem nextten 4 aydır desteklerine de mesaja tıyorum ama nafile tandberg eklemiyorlar sanki üvey evlat yahu bu cihaz... Bu cihaza bu şekilde davranılacağını bilsem gider machina alırdım ya da desteğe devam edecekleri cihaz alırdım hakikaten yoruldum şu tandbergi ekleyin diye...

Son kez rica ediyorum lütfen ekleyiniz şu şifreleme sistemini artık...

Arkadaşlar sorun istek önerilerinizi lütfen şu adrese yollayınız ayrıca...

NEXT DESTEK SERVİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...