Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango Plus 2.20 Yazılımı İle Alakalı

beymetpc

0
Üye
22 Eki 2016
12
0
1
Merhaba Arkadaşlar uydudan yazılım güncelleme çalışmıyor donmalarda var,sorun çözülmedi galiba... ÇÖZEBİLEN VAR MI?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Next modellerinde uydudan güncelleme sadece
1.Starbox Mini HD Plus
2.XBOX Mini HD Plus

bulunuyor. İnternettten ya da USB taşınabilir bellek ile yüklemeniz gerekmektedir.

beymetpc

0
Üye
22 Eki 2016
12
0
1
Zaten öğle yükledim Ancak Donmalar ve reset yaşadım birde yazılım güncellemeye gelince güncelle dediğimde sunucu bulunamadı yazısı geliyor ben onu anlatmak istedim son versiyon

Güncel Yazılımı
Next Minix HD Tango Plus 01.11.2016 Yazılımı v2.20 olanda

**********.com/Next-Minix-HD-Tango-Plus.html

--------------------

Bir önceki yazılımda yapıyordu ancak oda gitti aynı softcam felan güncellemiyor artık dangıl ile

Son düzenleme:

beymetpc

0
Üye
22 Eki 2016
12
0
1
Arkadaşim next minix tango plus ile ilgili bölüme yazdin yorumunu yorumu başka yere açarsan sevinirimm....

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Zaten öğle yükledim Ancak Donmalar ve reset yaşadım birde yazılım güncellemeye gelince güncelle dediğimde sunucu bulunamadı yazısı geliyor ben onu anlatmak istedim son versiyon

Güncel Yazılımı
Next Minix HD Tango Plus 01.11.2016 Yazılımı v2.20 olanda

**********.com/Next-Minix-HD-Tango-Plus.html

--------------------

Bir önceki yazılımda yapıyordu ancak oda gitti aynı softcam felan güncellemiyor artık dangıl ile

son yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarına dönderin. BURADAN Cihazınıza uygun key dosyasını USB ile güncelleyin. Online güncellemelerde sıkıntı olabilir. O konuda bilgim yok.

beymetpc

0
Üye
22 Eki 2016
12
0
1
öğle yapıyorum usbden ancak eskiden güzeldi internetten softcam bile güncelliyoduk teşekkür ederim...