Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyası Yükleme(Resimli Anlatım)

cemx

0
Üye
21 Kas 2012
4
0
1
Hocam iyi günler rustavi2 kanalı için minix hd .db dosyasını yüklemem yeterli mi? Yoksa direk şifresini bulup biss key kısmına yazarsam çözer mi?

cemx

0
Üye
21 Kas 2012
4
0
1
kanalı sildim tekrar kaydettim sinyal seviyesi de iyiydi ama kanal listesine tekrar baktığımda bulamadım ben de tekrar kuruluma girdim bakalım olacak mı olmasa tekrar yazarım

guray

0
Üye
24 Kas 2012
1
0
1
Karbon üstat Key dosyasını yükledim. İdman TV açıldı. Teşekkür ederim. Emeğinize sağlık..

rembolas

0
Üye
24 Mar 2012
2
0
1
Üstadım ben buradaki resimde olduğu gibi yapıyorum fakat 2. resimde güncellmeme dosyası kısmındaki seçenekte. " dosya yok " seçeneği var sadece onu yapmadan usb den güncellemeyi başlatsak olur mu ..

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Üstadım ben buradaki resimde olduğu gibi yapıyorum fakat 2. resimde güncellmeme dosyası kısmındaki seçenekte. " dosya yok " seçeneği var sadece onu yapmadan usb den güncellemeyi başlatsak olur mu ..

Selamlar ;
İsterseniz ilk önce usb belleğinizi cihazdan Menü - Kayıt & Mediya oynatıcısı - HDD Bilgilisi kısmında iken Sarı tuşa basarak formatlayın ilk önce ve daha usb bellek içinde sadece kéy.db dosyası olacak şekilde tekrar deneyiniz..

rembolas

0
Üye
24 Mar 2012
2
0
1
Selamlar ;
İsterseniz ilk önce usb belleğinizi cihazdan Menü - Kayıt & Mediya oynatıcısı - HDD Bilgilisi kısmında iken Sarı tuşa basarak formatlayın ilk önce ve daha usb bellek içinde sadece kéy.db dosyası olacak şekilde tekrar deneyiniz..

Üstadım Ellerine klavyene sağlık .,, :|> }Sayenizde biss şifre girme yapıp bozma sıkıntısını pratik bir şekilde bertaraf ettik ...

:cool::cool: Forumlarda Hayat var :cool::cool:

tuny

0
Üye
7 Şub 2013
2
0
1
karbon hocam cihazım next minix ilk çıkanlardan sanırım (mafsallı, cx,hd değil). cihaza en son uydudan güncelleme yaparak yazılım yüklemiştim,ve şu anda uydudan yeni yazılım bulunamıyor uyarısı aldım.. cihaza hellas bulsat kanallarını izleyebilmek için key dosyası yüklemeye çalıştığımda usb yi taktığımda key.db dosyasını görmüyor. önceki konularda "ucurum666" kullanıcısında olduğu gibi olup usb sürücüden kaynaklı bir problem olabilir diye farklı usb bellek, ayrıca SD&USB adapter ile dahi denedim ancak hiçbir şekilde key dosyasını yükleyemedim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
karbon hocam cihazım next minix ilk çıkanlardan sanırım (mafsallı, cx,hd değil). cihaza en son uydudan güncelleme yaparak yazılım yüklemiştim,ve şu anda uydudan yeni yazılım bulunamıyor uyarısı aldım.. cihaza hellas bulsat kanallarını izleyebilmek için key dosyası yüklemeye çalıştığımda usb yi taktığımda key.db dosyasını görmüyor. önceki konularda "ucurum666" kullanıcısında olduğu gibi olup usb sürücüden kaynaklı bir problem olabilir diye farklı usb bellek, ayrıca SD&USB adapter ile dahi denedim ancak hiçbir şekilde key dosyasını yükleyemedim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Kullandığınız modelde harici key dosyası yüklenememektedir,sadece elle key girebilirsiniz.

tuny

0
Üye
7 Şub 2013
2
0
1
Karbon hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. bu arada bulsat keyleri irdeto şifreleme sisteminde sanırım bunları elle girmek için hangi yolu izlemeli nelere dikkat etmeliyim? irdeto ve irdeto2 olmak üzere iki farklı şifreleme sistemi olduğunu biliyorum bunlarda nelere göre elle giriş yapabilirim?

cagdas_75

0
Üye
16 Şub 2013
1
0
1
merhaba kolay gelsın benım nex 18500 hd uydum var dun aksam yayınlanan idmam ve az tv deki maçlara şifre girdi bu formlarda yazan herşeyi denedım ancak olmadı ne yapabılım biss keyleri tam olarak nedir lütfen yardım edermısınız

laudrup

0
Üye
21 Şub 2013
7
0
1
sayın admin bu server dan evimdeki kablosuz ağ üzerinden faydalanma imkanım var mı? illa usb adaptör mü gerekli ? wi-fi ayarlarının da üstü silik şekilde nasıl aktif olacak acaba bunlar? minix balck kullanıcısıyım. bu olaylara yeni dahil oldum keyleri yükledim az önce tesekkür ederim

alifuat

0
Üye
2 Nis 2013
1
0
1
Hocam ben hiç bişey yüklemedim ama emu açık ve kırmızı tuşa bastığımda biss key mevcut diyor daha sonra key.db yi yükledim

Son düzenleme:

arzu_ba

0
Üye
26 Nis 2013
1
0
1
Karbon burda postalrin hepsini okudum dunden beri deniyorum dediklerinizin hepsini uyguladim cihaz guncelendi emu aktiv cihaz kapandi acildi ama normal hd kanalar kanal d hd mesala gostermiyor baya bi kanalara baktim hepsi ayni duruyor bir sorum olucak bu key ile hangi kanalar aktiv hale geliyor ve baska bir ise yariyormu cunku key den sonra e2 kanali yeniden turkce oldu ve bende fabrika ayarina cevirdim

4 Tem 2013
1
0
1
Karbon hocam merhabalar;

Cihazım minix hd cool. Usb'den güncelleme yapmak istiyorum fakat "usb'den güncelle" ibaresi bulunmuyor.Sadece "uydudan güncelle" ibaresi yer almakta.Uydu güncellemesinde de türksat bulunmuyor.Ne yapmam gerekiyor,teşekkürler.