Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyası Yükleme(Resimli Anlatım)

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
USB güncllemesi USB taktığınızda aktif olur. Takmışsanız (bu sorun bende de var) USB nizin başlığı arızalıdır.Biraz oynatın USB yi ışığı yanınca bırakın cihaz tanıyacaktır.

mslm_33

0
Üye
28 Tem 2013
13
0
1
üstad softcam için next minix hd cool kullanıyom key dosyası olarak (NEXT_MINIXHD_200713.zip) bunu atacam olur mu

Alperen58

0
Üye
21 Ağu 2013
2
0
1
Usb bellek FAT32 biçimledirilmiş olsun ve kéy dosyasını klasör içinden çıkartınız içinde sadece kéy.db dosyası olsun başka bir şey olmasın..Güncelleme modunu kéy.db seçerek başlat deyiniz bir iki saniye içinde cihaz dosyayı yükleyecek ve resetlenip yeniden başlayacaktır.

Dosya ile klasörü karıştırıyoruz sanırsam aynı hatayı ben de yaptım mesajınızdaki küçük farkı anlayınca sıkıntı halledildi teşekkürler

silvyr

0
Üye
20 Ara 2011
7
0
1
sayın karbon,sinema aksıyon sofcan dosyasını yükledim açmadı acaba türksatan taşındımı ondanmı açmadı daha önce hiç böyle sorunla karşılaşmıyordum her zaman açıyordu .

silvyr

0
Üye
20 Ara 2011
7
0
1
Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas

Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyası giriş yapılamıyor
eror 404 yazıyor

silvyr

0
Üye
20 Ara 2011
7
0
1
yardım açil

404 - Üzgünüz Aradığınız Sayfa Bulunamıyor !
Aradığınız Sayfa Bulunamıyor Yöneticiler Tarafından Silinmiş yada Hiç Var Olmamış Olabilir Diğer Seçenekleri Denemeye Ne Dersiniz
Forum Ana Sayfasına Dönebilirsiniz Haydi Dön
Yada Aramanızı Genişleterek Kapsamlı Bir Arama yapabilirsiniz Arama olmadı ustam

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113