Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Yazılım Güncelleme (Usb-Uydu-Network) Resimli Anlatım.

satlas

0
Üye
25 Nis 2012
5
0
1
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım acemiyim next minix hd cihazım var fakat son yazılımı yüklemek istiyorum çanak motorludur.Ben şimdi uydudan güncelleme yaparsam tüm uydu bilgileri gidermi kanallardan bahsetmiyorum onları tekrardan ayarlayabilirim.ama çanağın yörüngesi ne bileyim değerleri uydular onlar gidermi çünkü onları ayarlamayı bilmiyorum.ne öneririsiniz. ?

satlas

0
Üye
25 Nis 2012
5
0
1
disecq motor ayarları ve uydu-çanak ayarları silinirmi.silinir ise bunları tekrardan nasıl ayarlarız

hfkose

0
Üye
8 May 2012
2
0
1
usb wifi

airties usb wifi aldım.next minix hd için sitedeki talimatlara göre de yükledim. ama internet bağlantısı yok uyarısı veriyor.
Bunun nasıl çözebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
network error uyarısı da çıkıyor

airties usb wifi aldım.next minix hd için sitedeki talimatlara göre de yükledim. ama internet bağlantısı yok uyarısı veriyor.
Bunun nasıl çözebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Sadece Ralink 5370 chipsetli Wi-Fi adaptörler cihaz tarafından desteklenmektedir, uyumsuz adaptör takıldığında Wi-Fi Manager seçeneği aktif olmamaktadır.

serkankilic73

0
Üye
25 Ocak 2012
4
0
1
Arkadaşlar, usb bellekten yazılım yüklemesi yaparken ekra %45 de flash yazılıyor iken kitlendi, ne yapabilirim, kapatıp açsam tekrar yükleme yapabilirmiyim.

gokmense

0
Üye
20 May 2012
8
0
1
Uydu dan Güncelleme

Sayın Yönetici

Minix Hd ile daha önceden sorunsuz güncelleme yapabilirken UYDU aracılığı ile şuan her ddefasında eror yanıtı alıyorum sebebi nedir?
İlginize teşekkürler

tatocı

0
Üye
25 Haz 2012
2
0
1
ben network olanını yaptım failed diyor bu kullanıcı adın ve sifre icin kendı tnnet olanımı yazıcaz bı yardım

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
ben network olanını yaptım failed diyor bu kullanıcı adın ve sifre icin kendı tnnet olanımı yazıcaz bı yardım

Network üzerinde tarama işlemi seçildiğinde resimlerdeki uygulamaları takip ederek aynısını yapmanız yeterlidir,kullanıcı ismi şifre gibi yerleri cihaz otomatik olarak doldurmaktadır.{ Önemli not : İnternet bağlantısındaki kopmalar sonucunda yada elektrik kesintilerinde cihaz yazılımı yüklerken yarım kalırsa cihazın açılmama sorunu olabilir dikkatli olunuz.! )

esetsec

0
Üye
16 Tem 2012
1
0
1
Next Mınıx HD Network Guncelleme

Arkadaslar cıhazı networktan guncellerken Gecersız Yerel Ip Adres Hatası Aldım Nasıl Duzeltebılırız

Sımdıden Tesekkurler.

izmlocal

0
Üye
16 Ağu 2012
3
0
1
herkese izmirden selamlar.uydu alıcımdan çok memnunum.bu konuda okuduklarımı aynen uyguladım ve cihazım güncellendi.şimdi ne yapmam gerekiyor? key dosyaları filan diyorsunuz bu dosyalar ne işe yarıyor?hangi uydunun hangi kanalını açıyor?turksat harici hangi uyduyu kullanıyorsunuz?hotbird te hiç birşey kalmamış saçma kanallar var?

sazserkan

0
Üye
2 Nis 2012
2
0
1
meraha arkadaşlar minihd yazılım yükledim ve cihaz birdaha acılmadı ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.