Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Yazılım Güncelleme (Usb-Uydu-Network) Resimli Anlatım.

ilkerxx

0
Üye
21 Eyl 2012
12
0
1
Next mİnİx hd

ArkadaŞlar slmlar bİŞeyİ Çok merak edİyorum,bu mİnİx hd yİ uydudan gÜncellemeyİ baŞarabİlen kİmse varmi?:)bİ İkİncİ benİm oturduĞum sİtede merkezİ anten var,yanİ tek Çanak var tahmİnİm,ben bu bİss-key yÖntemİyle erotİk kanallari Şİfresİnİ ÇÖzebİlİrmİyİm..sayin karbon daha Önce İkİ konumu kapattiniz lÜtfen bu konuda bİ hata varsa Önce uyarin hemen deĞİŞtİreyİm:)teŞekkÜrler

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=178

key usb ile güncelleme burda hotbirrde key atarak eroticler açılmaz sharing ile açılır freeshare i açman lazım menu-gereçler-yerelnetwork ayarlarında cihaza ip aldır nete takılı iken cihazın o menude 66666 tuşla alta tarafa Free Share gelir sarı olarak o zaman hotbirdde bakarsın yabancı xx kanallara

ilkerxx

0
Üye
21 Eyl 2012
12
0
1
KardeŞİm son bİŞey bende Şu an net yok,farzetkİ gİttİm Üye oldum aldim 1. Yanİ kaÇ gblik paket almam lazim,veya Ücretlerndİrme nasil olacak ÇÜnkÜ cİhaz sÜreklİ nete baĞŞi kalicak,dİĞerİ cİhaza kablolu net gİrŞ yapmam lazim fakat ben almiŞken evde kablosuz nettende faydalanmak İsterİm..bÖle bİ Şansim varmidir teŞekkÜrler

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Freeshare bedava üye olmana gerek yok daha çok kanal açsın free yetmiyor dersen başka cccam servera üye olacaksın o zaman wireless ralink alırsan wirelessta girer evdeki modemine sorun olmaz çok kota çekmez share

ilkerxx

0
Üye
21 Eyl 2012
12
0
1
ya usta cvp yazıyosun allah razı olsun..kızıcan ama sen benim derdimi anladın:D..evimde next minix hd var ve internetim yok..söylediklerini uygulamam için nasıl yapmam gerektiğini anlatırsan sevinirim..yani benim adult kanallara ulaşmam için tek teke ne yapmam lazım sölermsin..lütfen..şimdiden çok saol..iyi günler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
freeshara bedava derken internete gerek yokmu yani hocam anlamadım?

Free yada ücretli server hizmetinden yararlanmanız için internetiniz olmak zorundadır ve tabi HotBird ve Astra uydularına bakan çanaklarınızın da olması gerekiyor.

İnternet için sınırsız tarifelerden alın,taahütlü olunca kampanyalar ile uygun fiyatlara verebiliyorlar kota aşımı derdiniz olmaz rahat edersiniz.

Kolay gelsin.

drsekans

0
Üye
2 Haz 2012
1
0
1
Arkadaşlar bişey öğrenmek istiyorum.Benim her güncellememde TV kanal sırası değişiyor.Ayrıca bazı kanallara şifre giriyor,anlayacağınız ayarlarım sıfırlanıyor.Bu duruma nasıl engel olabilirim?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Arkadaşlar bişey öğrenmek istiyorum.Benim her güncellememde TV kanal sırası değişiyor.Ayrıca bazı kanallara şifre giriyor,anlayacağınız ayarlarım sıfırlanıyor.Bu duruma nasıl engel olabilirim?

Yazılımları güncellerken güncelleme modunu ''sadece yazılım'' olarak seçerseniz kanal listeniz silinmez.

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
Usb den güncellemede
Sadece yazılım modu hangisidir.
Kanal listemin silinmesini istemiyorum
Lütfen yardımcı olurmusunuz.

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Merhabalar. Ben uydudan güncelleme yapmaya çalışıyorum. Next Minix HD Black benim uydu alıcısı. "Bilgi getirilyor" penceresinde takılıp kalıyor güncelleme. Eskiden baktığımda güncelleme sürümü ile cihazdaki sürüümn aynı olduğu uyarısını veriyordu. Bu kalma süresi bayağı bir sürüyor. Acaba uyduduan güncellemede bir sıkıntı mı var? Bir de ben 1 ay önce Samsung TV aldım teknosadan. Yanında Next Minix HD Black geldi. İyi hoş ama görüntü dağılma yapıyor. Başka herhangi bir filmde sorun yok. DVD, Blu-Ray, HDD 'den filmlerde böyle bir sorun yok. (1080p olmasa bile) Bu arada görüntü 1080i 50Hz modunda geliyor.Fabrikadan geldiği gibi bütün ayarlar. Görüntü modu, resim ayarları herşey varsayılanda hiçbirinde değişiklik yok. Ancak görüntüde dağılma var. Burada yapabileceğim birşey var mı yoksa servise mi götüreyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

slayer3

0
Üye
29 Eyl 2012
6
0
1
yeni minix black

merhabalar yeni cihaz aldım fakat yazılımın güncel olup olmadığını nasıl kontrol ederim yada güncel yazılım olduğunda ekranda ne yazıyor ? yazılım güncelleyince kanallarda siliniyormu teşekkürler ...:confused:

deasn

0
Üye
23 Eyl 2012
6
0
1
Next mini hd black uydudan sw güncelleme

djgbp.jpg

Tv her açmamda yeni yazılım yükleme uyarısı geliyor. Yazılımı yükle dediğimde %99 da kalıyor tamamlanmadı diyor.27.09.2012 güncel yazılım usp ile yükledim ama hala yeni yazılım uyarısı alıyorum neden olabilir?

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Menü / Ayarlar dan cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar deneyiniz.

Fabrika ayarlarına döndüğünüzde tekrar sorun olur ise, adaptörün fişini prizden sök-tak yaparak tekrar deneyiniz.

thesaw

0
Üye
29 Ağu 2012
4
0
1
Merhaba bende Next Minix Hd Black Modeli var dün uydudan güncelleme geldi bende evet dedim sonra %90 larda elektrikler gitti ve şu anda makine çalışmıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun??

deasn

0
Üye
23 Eyl 2012
6
0
1
tşk ederim fabrika ayalarına dönerek sorun çözüldüü.Peki şimdi benim cihaz üzerine atacağım bir yazılım varmı ekstra olarak yoksa olduğu gibi bırakmammı gerekir