Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix restart

Ufuktepeli

0
Üye
24 Tem 2012
5
0
1
Arkadaşlar benim cihaz minix mavi cihazdan memnunum ancak hotbirdde bazı şifreli kanallarda kanal geçişini fazla yapınca cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor yani restart yapıyor ayrıca cihazda ısınma da var.Çaresini bilen varsa bilhassa next teknik servis cevap yazarsa memnun olurum.

süleyman09

0
Üye
8 Mar 2013
8
0
1
arkadaşlar aynı sorun bendede oluyordu en son yazılımı usb den yük ledim kanal listesini yüklemedim yani sadece yazılımı yükledim kanalları taratıp buldum kendi kafama göre sıraladım resstrat olayı kesinlik le olmuyor vesselam arkadaş lar

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
süleyman09 arkadasim öncelikle tesekkürler bilgi icin.
kanal listesini bende yüklememistim zaten.sadece yazilimi yüklememe ragmen reset yine var bende.genellikle menüde gezerken oluyor reset.kanallarida hemen acmyor.bazen hic acmiyor ve menüye girip programlisteye giriyorum öyle aciyor.sende bu sorunlar yokmu su an??

süleyman09

0
Üye
8 Mar 2013
8
0
1
süleyman09 arkadasim öncelikle tesekkürler bilgi icin.
kanal listesini bende yüklememistim zaten.sadece yazilimi yüklememe ragmen reset yine var bende.genellikle menüde gezerken oluyor reset.kanallarida hemen acmyor.bazen hic acmiyor ve menüye girip programlisteye giriyorum öyle aciyor.sende bu sorunlar yokmu su an??

arkadaşım enson yazılımı kulanıyorum öceki yorumun aynısı cihazını resetle yani fabrika ayarına geri dön usb den yazılımı tekrar yükle yazılım + kanallistesi olarak yükle sorun kalmaz ben böyle yaptım 2aydır kulanıyorum birkere olsun kapanıp açıl madı öncesibenimde aynıydı menüye girsem ve gezinirken kapanı yordu

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
okadar insanda ayni sorun var.özellikle adminlere sesleniyorum.yokmu bunun bir cözümü arkadaslar?

fotog

0
Üye
9 Şub 2012
28
0
1
dostlar next alırsanız bu sıkıntılar normaldir..cihazda sadece reset sorunu yok..onlarca sorun var ama arkadaşlar sağolsun IPTV,YOUTUBE,v.s peşindeler cihaz g...nü zor taşıyor..next de idare ediyor işte..

aslanim

0
Üye
24 Eyl 2013
11
0
1
tüketicilerde himci hic umursanmiyor.aldigima bin pisman oldum.ilgilenen yok dogru dürüst!!!!
nerde bu sorunlari giderecek kisiler? kim bunlarin yazilimini yaziyor?

favorixfd

0
Üye
6 Eyl 2013
5
0
1
merhaba arkadaşlar. bu cihaz bende de var , aynı sorunlar ortak . ben şunu bilir şunu söylerim. kesinlikle cihazın orijinal yazılımını silmeyin. yeni yazılımı yüklediyseniz bunu kaldırıp ilk yazılım olan orijinalini yükleyin donma ,kapanma sorunları ortadan kalkıyor, fakat ıp tv özelliği olmuyor maalesef. ısınma sorununu da şu şekilde hallettim; kesinlikle faydası var. piyasadan bulabileceğiniz ekran kartı fanlarından iki adet alın, cıhazın her iki tarafına plastik kelepçe ile tutturun, çalışma voltajı zaten 12 V. olduğu için USB. girişinden bağlantı yapın ki cihaz açıldığında devreye girsin kapattığınızda voltaj kesileceği için fanlarda duracaktır.
ben bu şekilde hallettim. istenirse resimlerinide yükleyebilirim. hoşça kalın kolay gelsin.

salihtez

0
Üye
11 Ağu 2012
2
0
1
arkadaşlar aynı sorun bendede oluyordu en son yazılımı usb den yük ledim kanal listesini yüklemedim yani sadece yazılımı yükledim kanalları taratıp buldum kendi kafama göre sıraladım resstrat olayı kesinlik le olmuyor vesselam arkadaş lar

var şu şekilde çözecen buu uydunun tan arksından ısınmasını engelleyerek ve de 06-07-2013 tarihli yazılımı atarsan bu sorunların hepsi biter en son yazılımda öle dediğim bir problem var