Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next&Nextstar Eğitime Büyük Destek

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,015
12,280
113
ALMANYA
Next&Nextstar’ın İstanbul’un Sultanbeyli ilçesine armağan edeceği 4 katlı ve 24 derslikli Next&Nextstar İlköğretim Okulu’nun protokol imza töreni gerçekleştirildi.

next-imza-ic.jpg
2007 yılında inşasını yaptığı 250 kişilik kız öğrenci yurdu, Erzincan Üniversitesi Kemah Yüksekokulu Hizmet Binası Yapımı ve kuruluşundan bu yana pek çok öğrenciye özel burs imkanı tanıyan, Next&Nextstar, eğitime verdiği önem ve yaptığı katkılarla geleceğe ışık tutmaya devam ediyor. Next&Nextstar’ın İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde 3 milyon TLlik bir yatırım ile hayata geçirdiği, 4 katlı ve 24 derslikli Next&Nextstar ilköğretim Okulu’nun protokol imza töreni, Next&Nextstar Yönetim binasında gerçekleştirildi. Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Yüksel ve Next&Nextstar Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Yüksel’in yanı sıra Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat Budak da bu anlamlı törende yer aldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel: “Ülkemize böyle bir okul kazandıracak olmanın gururu ve heyecanı içerisindeyiz. Next&Nextstar olarak eğitimin, bir toplumun temelini oluşturan en belirgin unsur olduğu görüşünü benimsiyoruz ve güzel ülkemizin geleceği için bu yönde bir yatırım yapmış olmak bizleri çok mutlu ediyor. Okulumuzun inşasını mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlayıp, 2013 Ağustos ayında, yeni eğitim-öğretim yılında hazır olacak bir şekilde ülkemize armağan edeceğiz. Gelecek dönemde de, Next&Nextstar olarak bu tarz yatırımların devamını getireceğiz.” dedi.