Neler yeni

Next&Nextstar Güvenlik Sistemleri

tekniker10

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
21 Eki 2011
Mesajlar
217
Beğeniler
20
Konum
Bandırma
Web sitesi
www.nextbandirma.net
#1
Ev ve işyeri güvenliğine yatırım yapmak, uzunca bir süre Türkiye'de lüks harcama olarak algılanmaktaydı. Oysa sevdiklerimizin huzur içinde yaşaması, yıllarca çalışıp biriktirdiğimiz maddi kazanımların korunması ve özel yaşamın gizliliğinin ihlal edilmemesi, hepimiz için son derece önemlidir. Bu nedenle Türkiye'de de "Güvenlik Ekipmanı Sektörü" ve bu alandaki ürünler, artık önemsiz bir harcama kalemi olarak değil, modern ve tedbirli yaşamın önemli bir unsuru olarak görülmektedir.

Güvenlikle ilgili ürün ve hizmet sunmak, her şeyden önce güvenilir bir marka imajı ile mümkündür. Yüksel Elektroteknik'in lokomotif markalarından Next&NextStar'ın, yayın sistemleri, ev ses - görüntü sistemleri, navigasyon sistemleri ve oto ses-görüntü sistemleri alanında yarattığı 20 yıllık güven, tüketicilerinin de haklı takdirini kazanmayı başarmıştır. Yıllarca üst üste Yüksel Elektroteknik'in layık görüldüğü Altın Marka Tüketici Ödülleri de bu güven-hizmet ilişkisinin gerçekliğini yansıtması açısından önemlidir. Bu vesileyle Next&NextStar markası, sunulan ve ürün ve hizmetin hassasiyetinin bilinciyle, yaklaşık 5 yıldır bu alanda ürün ve hizmet üretmektedir.

Next&NextStar Güvenlik Sistemleri, 2006 yılından bu yana Türkiye ve Dünya pazarına entegre olabilecek kalitede ürünlerle güvenlik ekipmanı sektöründe çözümler üretmeye devam etmektedir. Gerek ürün kalitesi, gerekse servis alanındaki farkıyla, kısa süre içinde bireysel ve kurumsal pazarda güvenilir bir yer edinmeyi başarmıştır. Yüksel Elektroteknik’in tüm ürün gruplarında önem verdiği kalite ve destek farklılığı, “Güvenlik Sistemleri” segmentinde de zengin ürün grubuyla devam etmektedir.

Standart kameralar, Dome/ Speed Dome kameralar, Infrared (gece görüşlü) kameralar, mini kameralar, IP kameralar ve özel tasarımlı kameralar, DVR kayıt cihazları, kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, zengin aksesuar çeşitleri hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçları sorunsuz biçimde karşılamaktadır. Next&NextStar Güvenlik Sistemleri, alanında uzman ve eğitimli, merkez personeliyle ve satış - servis ekibiyle; satış, montaj, servis, bakım süreçlerinde tüketici beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeşemektedir.

Kolay kullanılan, kolay anlaşılan ve kaliteden ödün vermeyen Next&NextStar Güvenlik Sistemleri ürünleri, giriş seviyesinden profesyonel çözümlere uzanan seçenekleriyle, sektördeki en yeni eğilimleri ve en yeni teknolojik gelişmeleri esas almaktadır.
 

Teknodem

Member
Üye
Katılım
27 Haz 2012
Mesajlar
77
Beğeniler
4
Konum
Diyarbakır
#2
Herkese Merhaba...

Güvenlik sistemleri ile ilgili, Yetkili Bayi ve Yetkili teknik servislere eğitim veya seminer verilmesi planlanıyor mu?
 

klnc08

New member
Üye
Katılım
6 Şub 2015
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#4
Bilgiler paylaşıldıkça artar derler gerçekten teşekkürler ... Bravo :)