Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Dsmart Blu Google'a Kayıtsız Cihaz Sorunu!

kenan58

0
Üye
25 Tem 2013
19
0
1
arkadaşlar next pandora cihazımda izlemek için fiyatıda uygun olduğundan dsmart blu üyeliği aldım fakat pc den telefonumdan rahatlıkla izlediğim dsmart blu'yu next pandora cihazımda bir türlü izleyemiyorum şöyle bir uyarı alıyorum "yayın hakları gereği google'a kayıtsız cihazlarda içerik izlenememektedir" diye bir uyarı çıkıyor ve program kendini kapatıyor,dsmart müşteri hizmetlerini aradım cihazın root lu olabileceğini ve bu nedenden dolayı açılmayabileceğini söylediler,cihaza next'in kendi sitesinden yazılım indirip yükledim bu root lu olduğu anlamınamı gelir acaba,bununla ilgili sorun yaşayan ve durumla ilgili bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsunlar,son olarakta konuyla ilgili next'in müşteri hizmetlerinden yardım almak istedim fakat hiçbir şekilde müşteri hizmetrleri telefonlara yanıt vermiyor adeta kaçak bir karanlık firma gibi iş yapıyorlar,bir firmanın on ayrı müşteri hizmetleri numarasını arayıp bir tanesine bile ulaşılamazmı arkadaş,ayıptır kardeşim bir dünya para verip ürün alıyoruz ürünlere adam gibi yazılım sunduğunuz yok bari tüketicilerinizin sıkıntılarına kulak verin ayıptır ayıp.

zafertaskesen

0
Üye
25 Kas 2012
1
0
1
Merhaba arkadaşlar,
play stordan dsmart blue özelliğini indirdiğinizde cihazın google a kayıtlı olmadığı için uyarı almam sonrası next firmasına http://destek.next.com....dex.php?/Tickets/Submit linkinden şikayette bulundum.
şikayetin içeriği:

Merhaba dsmart blue uyeligim olmasina ragmen next pandora cihazimda bu ozelligi kullanamiyorum. Cihazin google kaydettirilmesi gerektigi ile ilgili bir uyari aliyorum. Magduriyetimin giderilmesi hususunda geregini bilgilerinize sunarim
dedim

müşteri temsilcisi
Merhaba

Cihazımızda d-smart blue özelliği bulunmamaktadır. dedi

ben tekrar bu cevaba
Normalde calismasi gerekirken neden calismadigi ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Bu dsmartin bir eksigi degil, sizin cihazi googlea kaydettirmemeniz ile ilgili bir sorun degil mi? Bu islemi neden yapmiyorsunuz? Next pandora kullanicilari bu konuda eminim cok magdurlar. Digiturkplayde bir zamanlar calismiyordu fakat bu sorunu cozdunuz bu konuysda agirlik verilmesi gerekir diye dusunuyorum. İyi calismalar.
dedim

müşteri temsilcisi
Merhaba

Cihazımızda d-smart blue özelliği bulunmamaktadır. dedi
next firmasında böyle bir anlayışın olması çok garip geliyor. en azından nedeniyle ilgili bir açıklama yap değil mi?
yani buda çözüm değil