Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD 14.08.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Pandora HD 14.08.2013 Tarihli TEST Yazılımıdır.

Yazılım Notları:
Kod:
- Bazı cihazlardaki emon uygulaması sorunu düzeltildi.
- Lütfen ekteki emon.apk dosyasını kullanın.
[B][U]Next Pandora için Emu uygulaması.[/U][/B]
Uyarı:
- 06.08.2014 (300C) ve üzeri yazılımlarla uyumludur.
- Uygulamayı yükledikten sonra cihazı arka şalterden kapatıp açın.

Kısa Yükleme Talimatı
------------------------------------------
1- Cihazın arkasındaki şalterden kapatın.
2- USB belleğinizi cihazın ön panelindeki USB girişine takın. (USB kök dizininde update.zip dosyası olmalıdır)
3- Cihazın arkasındaki şalterden açın.
4- Ön panelde "boot" yazdığında yine ön paneldeki açma tuşuna basılı tutun.
5- Ön panelde "rEco" yazdığında elinizi çekin.
6- Ekrandaki menüden "Update Software" seçeneğini seçerek yükleme işleminin başlamasını bekleyin.
7- Yükleme işlemi bittiğinde cihaz otomatik olarak açılacaktır. Cihaz kendiliğinden açılana kadar elektrik bağlantılarını ve USB belleği çıkarmayın.

ÖNEMLİ NOTLAR....

- YAZILIM TEST SÜRÜMÜ OLUP, USB İLE CİHAZA YÜKLENMESİ DURUMUNDA KULLANICILARIN KANAL LİSTESİ, İNDİRİLEN UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. SİLİNECEKTİR.

- ONAYLANMIŞ YAZILIM YAPILACAKLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN CİHAZLARA YÜKLENEBİLECEK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME
YAPILMASI DURUMUNDA İSE KANAL LİSTELERİ, UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. KORUNACAKTIR.

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI http://destek.next.com.tr/ YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...

YAZILIMI BURADAN İNDİR

YENİ EMON APK İNDİR

almira67

0
Üye
13 Ağu 2013
11
0
1
valla bunu yukleyemedım doktor orhan hocam da skype dan yardım ettı ama yok olmuyo
servera da verıılmıs ama ubdate gelmıyo havadan neden acaba

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
cihaz internetten güncelleme yapamıyor ilgililerin ilgilenmesini rica ederim
buradan indirip usb den çok rahat yükleniyor
almira cihazı önce fabrika ayarlarına döndür sonra dene

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
almira burdan indirdiğin zip dosyasını aç içidem çıkan update dosyasını usb belleğe yükle sonra cihaza tak arka şarterden kapat tekrar aç reco yazısı gelene kadar on paneldeki açma kapama düğmesine basılı tut, reco yazısı gelince açma kapama tuşunu bırak cihaz kendiliğinden tekrar açılana kadar dokunma elektriğini kesme cihaz kendilğinden yuklenecektir. kolay gelsin...

almira67

0
Üye
13 Ağu 2013
11
0
1
almira burdan indirdiğin zip dosyasını aç içidem çıkan update dosyasını usb belleğe yükle sonra cihaza tak arka şarterden kapat tekrar aç reco yazısı gelene kadar on paneldeki açma kapama düğmesine basılı tut, reco yazısı gelince açma kapama tuşunu bırak cihaz kendiliğinden tekrar açılana kadar dokunma elektriğini kesme cihaz kendilğinden yuklenecektir. kolay gelsin...

teşekkürler yaptım onuda bana sızın kullandığınız güncel kanal listenizi verebılırmısınız

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
Son yazılımla cihaz stabil hale geldi sanırım. Tabiki sonu yok dahada geliştirme için çalışılacaktır. Çünkü bu cihaz gelecek için kök cihaz diye düşünüyorum. Ben cihazdan memnun kaldım. Eksikleri zamanla önümüze gelebilir ama düzeltilebilir. Salata filan yapmıyor tabiki. Bekleriz.

ufk2000

0
Üye
2 May 2013
11
0
1
Bu cihaz dan nasıl memnun kaldınız onu anlayamadım bu cihaz la iptv seğreden varmı nasıl izliyor bi anlatsın yuklemediğim eklenti ve codec kalmadı olmayıca olmuyor

tadesk54

0
Üye
17 May 2013
2
0
1
arkadaşlar ben bu enson yazılımı yükledim ama youtube uygulaması ve normal tarayıcıdan açtıgım youtube de çalışmıyor bu konuyla alakalı bilgi verebilecek arkadaş varmı acaba

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
Bu cihaz dan nasıl memnun kaldınız onu anlayamadım bu cihaz la iptv seğreden varmı nasıl izliyor bi anlatsın yuklemediğim eklenti ve codec kalmadı olmayıca olmuyor

mehmet 05 ALINTI.
Arkadaşımız Anlatmış. Bu şekilde çalışıyor. Kendi IP TV'si açmıyor.

oncelikle markete ( iptv yazin mavilogolu iptv programi var onu cihaza kurun vplayer var markette kodekleriyle beraber vplayeride kurun )sonra sampiyon ustanin 3d makina icin verdigi iptv listesini indirin rar programiyla acin( m3u dosyasini ) usb atin cihaza takin usb cihazin icindeki android data kilasorune kopyalayin kopyaladiginiz dosyanin ustune okeyleyin size cihaz hangi programla aciyim diye sorcak yuklediginiz iptv programini okeyleyin ve kanallar isimleriyle birlikte gorceksin bir sefer yapmaniz yeterli bundan sonra direk menuden iptv. programini acip kullana bilirsiniz yazinca uzungibi geldi ama yapmasi sadece iki dakika cok basit kolay gelsin.

Not : MX Player ve codeksleride oluyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...