Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim için Faydalı Uygulamalar (Film İzleme,Youtube ve daha fazlası )

subzero06

New member
Üye
30 Ara 2018
3
1
3
Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Burdan indirebilirsiniz . Daha sonraki sürümler genelde android 5.0 için. Herhangi bir uygulamayı bulmak için 'uygulama adı for android 4.0.3' yazıp arayabilirsiniz googledan apkmirrordan apklari bulabilirsiniz.acilmasi biraz uzun sürüyor ancak açılıyor bekleyin biraz netflix için
Merhaba kardeşim cihazdan Google Play store ve IPTV uygulaması gitti. Bende fabrika ayarlarına döndüm sonra dediğin siteden 4.0.3 e uygun IPTV, Mx player, codec in APK lari indirip kurdum. M3u da IPTV ye girdim yayınlar gözüktü ama sürekli Mx player kur ibaresi geliyor açamıyorum yayınları. Ayrıca Google Play store da indiriyorum yüklüyor ama aç diyorum uygulama kapatılacak geliyor bekle diyorum sonra menüye geri dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Cihaz şuan çöp yardımcı olursanız sevinirim.

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Öncelikle bu siteyi yeni keşfettim hâliyle NextStar Pandora slim mağduru olduktan sonra.
Çalışmalarınız taktire şayan emeğinize sağlık.
Şimdi sorunum şu cihazdan Google Play store ve IPTV uygulaması gitti. Bende fabrika ayarlarına döndüm sonra dediğin siteden 4.0.3 e uygun IPTV, Mx player, codec in APK lari indirip kurdum. M3u da IPTV ye girdim yayınlar gözüktü ama sürekli Mx player kur ibaresi geliyor açamıyorum yayınları. Ayrıca Google Play store da indiriyorum yüklüyor ama aç diyorum uygulama kapatılacak geliyor bekle diyorum sonra menüye geri dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Cihaz şuan çöp yardımcı olursanız sevinirim.

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Öncelikle bu siteyi yeni keşfettim hâliyle NextStar Pandora slim mağduru olduktan sonra.
Çalışmalarınız taktire şayan emeğinize sağlık.
Şimdi sorunum şu cihazdan Google Play store ve IPTV uygulaması gitti. Bende fabrika ayarlarına döndüm sonra dediğin siteden 4.0.3 e uygun IPTV, Mx player, codec in APK lari indirip kurdum. M3u da IPTV ye girdim yayınlar gözüktü ama sürekli Mx player kur ibaresi geliyor açamıyorum yayınları. Ayrıca Google Play store da indiriyorum yüklüyor ama aç diyorum uygulama kapatılacak geliyor bekle diyorum sonra menüye geri dönüyor. Ne yaptıysam olmadı. Cihaz şuan çöp yardımcı olursanız sevinirim.
mx player yüklenmesi gerekiyor iptv uygulaması için. Ancak pandora iptv'yi yüklerseniz problemsiz bir şekilde iptv yayınlarını izlemeye devam edebilirsiniz.

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
mx player yüklenmesi gerekiyor iptv uygulaması için. Ancak pandora iptv'yi yüklerseniz problemsiz bir şekilde iptv yayınlarını izlemeye devam edebilirsiniz.
Teşekkür ederim onu deneyeceğim.
Fakat bu cihazı eski haline yani Google Play li haline getirme şansımız yok mu şuan için.

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Teşekkür ederim onu deneyeceğim.
Fakat bu cihazı eski haline yani Google Play li haline getirme şansımız yok mu şuan için.
forumda 3071 yazılımı mevcut atabilirseniz döner daha sonrasında otomatik yazılım güncellemeyi kapatmanız gerekmekte. ancak ben bir türlü başarılı olamadım

bülent09

New member
Üye
30 Ara 2018
1
0
1
Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]
teşekküeler usta

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
forumda 3071 yazılımı mevcut atabilirseniz döner daha sonrasında otomatik yazılım güncellemeyi kapatmanız gerekmekte. ancak ben bir türlü başarılı olamadım
Birde onu deyecegim Pandora IPTV yüklenmedi nerede var direk APK si anlamadım. Bakkal diye üyenin linki den attım onuda yuklemedi. Varsa bunun direk linki en azından para verip aldığım m3u listesini izleyeyim. Form çıkıyor ondada kayda değer link yok veya ben bulamıyorum.

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Bu Pandora IPTV APK ile ilgili elinizde direk linki varmı. Aşağıda yazdım gerçi bakkal isimli arkadaş dan indirdim ama oda olmuyor. Sizide ugrastiriyorum kusura bakmayın lütfen bir el atında şu cihazı kurtaralım?

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Bu Pandora IPTV APK ile ilgili elinizde direk linki varmı. Aşağıda yazdım gerçi bakkal isimli arkadaş dan indirdim ama oda olmuyor. Sizide ugrastiriyorum kusura bakmayın lütfen bir el atında şu cihazı kurtaralım?
BURAYA TIKLAYARAK linke gidebilirsiniz. Ayrıca ilk mesajda var zaten bütün linkler hocam ordan da bulabilirsiniz diğerlerini