Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim için Faydalı Uygulamalar (Film İzleme,Youtube ve daha fazlası )

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
16 Ocak 2019 Edit : Otomatik Güncelleme Sorununa getirdiğim çözüm %95 sorunsuzluk oranıyla testten geçti. 1 tane pek rahatsız etmeyen problemi var onun dışında rahatlıkla kullanılıyor.Bu konudaki uygulamaları yüklemeden rahatça Google Playdan uygulama indirip yükleyebilirisiniz.
Otomatik Güncelleme Sorunu Çözümü Konusuna Gitmek İçin Tıklayınız

Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[HIDETHANKS]
Bildiğiniz üzere 4001 güncellemesi sonrasında bazı uygulamaları kaldırdı next. Ancak bir önceki sürümün yazılımının içerisinden uygulamaları alıp yüklemek mümkün. Google Play için henüz bir çözüm bulamadım ancak diğerleri için çözüm bulabildim.Burda da bazı kullandığım appleri paylaşıcam.
Youtube
Normal youtube google play servisleri istediği için çalıştırılamıyor ancak daha iyisi mevcut . OGYoutube. OGyoutube ile reklamsız youtube kullanabilir ayrıca videoları mp3/mp4 şeklinde indirebilirsiniz.Ve normal youtube arayüzü ile. Tek sorunu kumanda ile kontrol edilemiyor mouse vb. takarsanız cihaza sorunsuz kullanılıyor.

Youtube İndirmek İçin Tıklayınız

Pandora Market
Bu da kaldırıldı diye biliyorum içerisinde tivibu digiturk play vb. var bende hesap olmadığı için deneyemedim ancak indirmede sorun yok.

Pandora Market İndirmek İçin Tıklayınız

Pandora İptv
Bu da kaldırıldı extra iptv uygulaması yüklemenize gerek yok. İptv listenizi iptv.m3u şeklinde adlandırıp usbye atın. Daha sonrasında uygulamaya girip kumandadan yeşil tuşa basın ve usb seçeneğini seçin otomatik kanallarınız yüklenecektir.

Pandora İptv İndirmek İçin Tıklayınız

Google Play Servisleri Ve Google Play Store
Denemek isteyenler için bunları da ekliyorum.Google Play servisleri çalışıyor ancak google play store giriyor uygulama indirmeye bastığında durduluyor şuan onun üzerinde uğraşıyorum çözüm bulursam ekliycem konuya. 2 farklı google play var biri 3071 deki apk biri bende yüklü olan ikisini denemekte özgürsünüz.

Google Play Apkları (3'ünü yükleyin Gplay için istediğinizi seçin)

XBMC Uygulaması
Çakma kodi uygulaması bu da vardı kaldırılmış.Bunu da yükleyebiliyoruz.PVR İPTV SİMPLE CLİENT'in uygun sürümü ile m3u listeleri yüklenebilir araştırıyorum.Uygun eklentiler ile kullanılabilir vakit olmadığı için eklenti deneyemedim.

XBMC Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız

İptv ve Mx Player
Mx player güzel bir video oynatıcı altyazı ekleme bulma konusunda gayet iyi.İptv uygulaması ile de uyumlu çalışıyor. Eklediğim hariciiptv isimli uygulama da m3u dosyalarını okuyabiliyor isterseniz kullanabilirsiniz.

Mx Player İndirmek İçin Tıklayınız (İkisini de yükleyin)
Harici İptv Uygulaması İçin Tıklayınız

Spotify
Ücretli müzik uygulaması olan spotify'da çalışıyormuş cihazda uygun sürümle birlikte denedim problem yok. Hesabınızla giriş yapabilirsiniz crackli vb. değildir premium özellikleri için hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Spotify İndirmek İçin Tıklayınız

Firefox
Bilgisayardan bildiğimiz firefox tarayıcı güzel kullanılıyor kumanda ile tabi mouse ile daha rahat. @zeomarino 'ya teşekkürler dosya için.

Firefox İndirmek İçin Tıklayınız

VLC Player
Bilgisayardan ve telefondan bildiğimiz vlc player'da sorunsuz çalışıyor. @zeomarino' ya teşekkürler dosya için

VLC Player indirmek için tıklayınız

Son Dakika Uygulaması
Son dakika haberlerine ulaşabilceğiniz güzel bir uygulama mouse ile kullanmanız tavsiye edilir ya da mouselu kumanda ile.

Son Dakika Uygulamasını indirmek için tıklayınız

Film İzleme
Uzunca bir süre film izlemeye çözüm aradım uygulama vb. Popcorn time çalışıyor ancak nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı film 1-2 dk sonra duruyor ilerde düzelebilir.(kendi telefonumda da bu kapanma sorunu var ) Özete gelirsek film izleme sorununu şuan android telefon kullanıcıları için kesin çözmüş bulunmaktayım.Aşağıda verdiğim linkteki uygulamayı telefonunuza yukleyin ve cihaz ile aynı wi-fi ağına bağlı olun . Ayrıca pandora slimde homeshare de açık olmalı. Daha sonrasında uygulamaya girip adres çubuğunda film aratın ve izleyeceğiniz internet sitesine girin . Yukarıda film sitesine girince sarı bir simge göreceksiniz ona basın ve film dosyalarından birini seçip başlatın sonra filmin tadını çıkarın. Resimlerde aşağıda nasıl yapılacağına dair.
5aM88A.jpg

AD5AmQ.jpg

0Rm7qV.jpg

dvknnQ.jpg

Film izlemek için gerekli uygulamayı indirmek için tıklayınız (Bu uygulamayı Android telefon/tabletinize yükleyip kullanmanız gerekmektedir. Aynı işlevi gören farklı uygulama da kullanabilirsiniz)

Simdilik bu kadar uygulama ekliyorum daha sonrasında güzel bulduğum uygulama bulursam konuya ekliycem.

Uygulamaları Toplu İndirmek İçin Tıklayınız
[/HIDETHANKS]

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bildiğiniz üzere 4001 güncellemesi sonrasında bazı uygulamaları kaldırdı next. Ancak bir önceki sürümün yazılımının içerisinden uygulamaları alıp yüklemek mümkün. Google Play için henüz bir çözüm bulamadım ancak diğerleri için çözüm bulabildim.Burda da bazı kullandığım appleri paylaşıcam.
Youtube
Normal youtube google play servisleri istediği için çalıştırılamıyor ancak daha iyisi mevcut . OGYoutube. OGyoutube ile reklamsız youtube kullanabilir ayrıca videoları mp3/mp4 şeklinde indirebilirsiniz.Ve normal youtube arayüzü ile. Tek sorunu kumanda ile kontrol edilemiyor mouse vb. takarsanız cihaza sorunsuz kullanılıyor.

Pandora Market
Bu da kaldırıldı diye biliyorum içerisinde tivibu digiturk play vb. var bende hesap olmadığı için deneyemedim ancak indirmede sorun yok.

Pandora İptv
Bu da kaldırıldı extra iptv uygulaması yüklemenize gerek yok. İptv listenizi iptv.m3u şeklinde adlandırıp usbye atın. Daha sonrasında uygulamaya girip kumandadan yeşil tuşa basın ve usb seçeneğini seçin otomatik kanallarınız yüklenecektir.

Denemek isteyenler için bunları da ekliyorum.Google Play servisleri çalışıyor ancak google play store giriyor uygulama indirmeye bastığında durduluyor şuan onun üzerinde uğraşıyorum çözüm bulursam ekliycem konuya. 2 farklı google play var biri 3071 deki apk biri bende yüklü olan ikisini denemekte özgürsünüz.

XBMC Uygulaması
Çakma kodi uygulaması bu da vardı kaldırılmış.Bunu da yükleyebiliyoruz.PVR İPTV SİMPLE CLİENT'in uygun sürümü ile m3u listeleri yüklenebilir araştırıyorum.Uygun eklentiler ile kullanılabilir vakit olmadığı için eklenti deneyemedim.

İptv ve Mx Player
Mx player güzel bir video oynatıcı altyazı ekleme bulma konusunda gayet iyi.İptv uygulaması ile de uyumlu çalışıyor. Eklediğim hariciiptv isimli uygulama da m3u dosyalarını okuyabiliyor isterseniz kullanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar uygulama ekliyorum daha sonrasında güzel bulduğum uygulama bulursam konuya ekliycem.

@phreaker arkadaşımızın emeğine saglık

Son düzenleme:

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Uygulamalar android 4.0.3 e desteğini çekene kadar kullanabiliriz güzelce . Aslında cihaz için kodi kullanılabilir ancak işlemcisini kodi desteklemiyor. Xbmc uygulaması da kodinin v12 versiyonuymuş v14ten itibaren kodi diye isimlendirilmiş çoğu addon çalışmıyor ancak bulduğum bir addon çalışıyor. Tek sorun ram az olduğu için xbmc kasıyor biraz o da cihaz arka plandaki uygulamaları kapatmadığı için bu sorunu da çözersek rahatca kullanabiliriz.

zeomarino

New member
Üye
14 Kas 2018
9
16
3
Netflix çalıştıramadım hiç bir sürümde siz çalıştırabildinizmi acaba bide youtube 3 4 dk video izletip sonra kapanıyor sizdede öylemi acaba

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Netflix çalıştıramadım hiç bir sürümde siz çalıştırabildinizmi acaba bide youtube 3 4 dk video izletip sonra kapanıyor sizdede öylemi acaba
Netflix'in çok eski bir sürümü çalışıyor ancak dizi izlemeyi denemek için vaktim olmadı sadece giriş yaptım bıraktım . Ekledigim youtube da 3-4 dk sonra izleyip kapanma yok en azından playlist ile müzik dinlerken sorun olmadı. Eklediğiniz uygulamaları deneyip konuya ekliycem hocam (y)

zeomarino

New member
Üye
14 Kas 2018
9
16
3
Netflix'in çok eski bir sürümü çalışıyor ancak dizi izlemeyi denemek için vaktim olmadı sadece giriş yaptım bıraktım . Ekledigim youtube da 3-4 dk sonra izleyip kapanma yok en azından playlist ile müzik dinlerken sorun olmadı. Eklediğiniz uygulamaları deneyip konuya ekliycem hocam (y)
Loading ekranında kalıyor her sürüm eğer ki güncelleme adını biliyorsan bakmak isterim ilerleyen saatlerde farklı uygulamalar eklicem buraya

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Loading ekranında kalıyor her sürüm eğer ki güncelleme adını biliyorsan bakmak isterim ilerleyen saatlerde farklı uygulamalar eklicem buraya
Burdan indirebilirsiniz . Daha sonraki sürümler genelde android 5.0 için. Herhangi bir uygulamayı bulmak için 'uygulama adı for android 4.0.3' yazıp arayabilirsiniz googledan apkmirrordan apklari bulabilirsiniz.acilmasi biraz uzun sürüyor ancak açılıyor bekleyin biraz netflix için

zeomarino

New member
Üye
14 Kas 2018
9
16
3
Aynen benim verdiğim netflix de bu üye girişi yapıp video film dizi izlemeye çalıştığımda loading ekranında kalıyor flash playerde kurulu veri önbellekte temiz ama kalıyor maalesef öyle.

zeomarino

New member
Üye
14 Kas 2018
9
16
3
Beyler buda sürüm düşürmek için İki yazılım vericem bu yazılımları usb belleğe atıp cihazı kapatıp sürekli v- tuşuna basıp yükleyebilirsiniz sürüm düşürmek için rootlunun içindekini daha sonra 3027 içindekini yaparak düşürebilirsiniz yanlız bu işlemi yaparken ayarlar uygulamalar yazılım güncelleyiciyi devre dışı bırakın sürüm güncellemesin playstore vs çalışıyor sıkıntı yok link :
İndir Sürüm düşürme zip

zeomarino

New member
Üye
14 Kas 2018
9
16
3
Youtube

Pandora Market

Pandora İptv

XBMC Uygulaması

İptv ve Mx Player

Spotify
Ücretli müzik uygulaması olan spotify'da çalışıyormuş cihazda uygun sürümle birlikte denedim problem yok. Hesabınızla giriş yapabilirsiniz crackli vb. değildir premium özellikleri için hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Spotify İndirmek İçin Tıklayınız

Şimdilik bu kadar uygulama ekliyorum daha sonrasında güzel bulduğum uygulama bulursam konuya ekliycem.

Bu arada youtubeyi indirdim karşına çıkan sadece indirme yok yazısı video nasıl izlencekki bundan

tewulex

New member
Üye
23 Kas 2018
2
2
3
Arkadaşlar selamlar.Bu apkleri indirdim ancak cihaza yükleyemedim.
Nasıl yükleneceği konusunda hiçbir fikrim ve tecrübem yok.Açıklayıcı bir şekilde yardımlarınızı rica ediyorum.