Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora SLIM Kullanıcılar.

martontin

New member
Üye
28 Kas 2018
4
0
1
Merhaba Next Forum kullanıcıları.
Günlerdir Next Pandora SLIM modelini araştırmaktayım bu modelin fiyatı diğer cihazlara göre uygun.Sizlerde kullanıcı olarak benim ve benim gibi alacak olanlara görüşlerinizi bildirmenizi istiyorum. Artıları ve eksilerini bir bütün olacak şekilde bilgilendirirmisiniz.(Kodi-Youtube-İPTV gibi uygulamaların stabil çalışıp çalışmadığını veya yükleip yüklenemediği vs vs...)

martontin

New member
Üye
28 Kas 2018
4
0
1
Hayır almadım daha araştırmalar yapıyorum çok insan şikayetçi okuduğum kadarıyla iç detayını bilmiyorum tabi. 150 tl Bandında youtube-iptv-vod destekli başka cihaz varmı yada bildiğiniz veya bilginiz ?

martontin

New member
Üye
28 Kas 2018
4
0
1
Ayrıca alsam root etsem ardından stabil şekilde kullanabilirmiyim siz kullanabiliyormusunuz (google play uygulamaları)?

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Yok onlari kulanamazsin cunku yazılım 4.2 oldugu icin uygulamalar inmez sadece rootlu da menu ve kanallar gecisi hizli görseli guzel bask birsey yok

martontin

New member
Üye
28 Kas 2018
4
0
1
o halde hiç boş yere parayı çöpe atmayalım. F/P ürünü değil anlaşılan.

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Youtube ve iptv çalışıyor . Youtube pek performanslı değil kodinin v12 sürümü çalışıyor işlemci desteklemediği için son sürümleri yuklenemiyor. 150tlye daha iyisi bulunmaz yakın zamanda bazı uygulamalar paylaştım onlarla daha iyi hale geliyor cihaz . Yinede ne amaçla kullanmak istediğiniz önemli