Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next tango minix hd her türlü yardim yapılır

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhabalar
benim sorunum biraz karışık. televizyonda tango minix hd bağlıyken TRT grubunun HD lerini ve Beyaz Tv ve bir çok kanalı izleyemiyorum. ancak kabloyu başka uydu alıcıya taktığımda bahsekonu yayınları net alabiliyorum. Uydu alıcıyı birkaç defa Fab. ayarlarına döndürdüm ayrıca yeni yazılımı yükledim ama hala sorun devam ediyor. ne yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz.

ha birde bu IP TV olayı nedir. benim cihazda böyle bir özellik varmıdır. teşekkürler...

görüntü alamama ile ilgili birşey diyemicem alman gerek
iptv ile ilgili şunu diyebilirim iptv internetten tv kanallarını izlemene yarar hesaplar satır halinde verilir iptv paylaşım bölümünü incele bilgi sahibi olursun cihaza nasıl yüklerime gelince bulduğun adresleri dosya olarak indirip yapısını bozmadan 200 kanala kadar içinde bırakmak suretiyle yada farklı hesaplardan oluşturduğun m3u dosyanı cihaza usb ile USB tuşuna basıp yazılım yükler gibi yükleyebilirsin izlemek için ya kısayoldan MODE tuşu ile girersin yada menüden MENÜ+GEREÇLER+İNTERNET UYGULAMALARI+NETLİNK Girebilirsin menüden girmek için F1+000 tuşlayıp patch etkin yapman yeterli yoksa aktif olmuyor menüde
iptv satırı veya m3u dosya iç yapısı ve kanallar için buraya bakabilirsin http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

Son düzenleme:

Samed5757

0
Üye
23 Şub 2015
19
0
1
Sa,
Tango + IPTV Listesi yüklüyorum USB ile, ama IPTV menüsünden cikip yeniden girince kanallar silinmis oluyor. Neden kaynaklanabilir ?
Güncel Yazilim Yüklü

Son düzenleme:

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
next minix tango hd ye neden tangberg ve powevu şifreleme sistemi yazılımı verilmiyor

ozangenc

0
Üye
11 Kas 2017
3
0
1
next minix hd tango açılmıyor elimde aynı cihazdan çalışan var ve editörde var sağlam olandan data dump la yazılım almaya çalışıyorum memory hatası veriyor yokmudur kimssde bunun kurtarma yazılımı nasıl kurtabiliriz bu cihazı ölüm kalım savaşına döndü olay
yardımlarınızı bekliyorum

Cemilalan

0
Üye
23 Tem 2018
1
0
1
Merhaba. Bende minix tango hd plus var, youtube calismiyor, son versiona v33 güncelledi ama yine sorun var. Youtube'a girince liste halinde çıkıyor ama açmaya çalışınca sunucu hatası diyor. Online güncellemeye gidiyorum orada youtube.cfg çıkıyor güncelleme olarak ama download edip yazılımı güncelle deyince Başarısız diyor. Yardım edebilirseniz minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler!

Mmavis

New member
Üye
5 May 2020
1
0
1
Merhaba,
Next Minix HD Tango Blue II cihazıma internet bağlantısı yapabilmek için USB den güncelleme yapmaya çalıştım. Neyi yanlış yaptım bilmiyorum ama şu an cihaz hiç açılmıyor. Hiçbir ışık yanmıyor. RS232 üzerinden yükleme yapmak için program aradım fakat kendi sayfasında bulamadım. Bilgisi olan var mı?