Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next tango minix hd her türlü yardim yapılır

burre

0
Üye
9 Ara 2015
12
0
1
USB flashbelekden yüklediyim iptv kanallar cihazin elektrik fisini cektiyim zaman kayboluyor, neden acaba ? sorunu nasil cözerim, yardimci olursaniz sevinirim

burre

0
Üye
9 Ara 2015
12
0
1
Flashbellekten kayit yapiyorum ama fisi cekince iptv kanallar kayboluyor, sorun cihazdami yazilimda mi ?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA
Cihazi fisden cekmeden önce cihazi kumanda da kapatip fisi cekin o Zaman cihaz hafizasina almis olur.

Ayni olay cihaz acildigin son kapatmis odugumuz Kanal la geri acilamisin da oldugu gibi deneyin.

zapri

0
Üye
25 Eyl 2015
4
0
1
GIPTV,GVOD gibi özellikleri kullanamıyorum,girince menüye geri dönüyor neden olabilir?

atmaca1949

0
Üye
1 Şub 2012
4
0
1
slm arkadaşlar tangoya softcam .key atım 20/07/2016 öyle kaldı daha güncelleme yapmıyor yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim..

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Sistem ayarları içinde spdif seçeneği var. Şıklar pcm ve bitstream... Bunlar nedir ve hangisi seçilmelidir?

DarkKnight84

0
Üye
10 Ağu 2016
1
0
1
Merhaba arkadaşlar,
Tango plus cihaz satin aldim. Hd kanallarda bir problem yok fakat sd kanallarda görüntü cok kotu. 6 yil önce alip kullandığım next cihazimdaki goruntuyu vermiyor. Ayarlardan yapmam gereken birsey varmı. Minix serisi urunlerde bu sorun hep var sanırım. Yardımcı olabilevek varsa sevinirim

cakici2580

0
Üye
11 Ağu 2016
2
0
1
mrb minixhd var fakt hotbırd şifrelileri internet olmasına ragmen izleyemiyorum
lütfen yardımcı olurmusunuz

Deryahan

0
Üye
14 Ağu 2016
1
0
1
Arkadaslar ben size Londradan yaziyorum. Next Mini HD Tango plus cihaz aldik fakat internet uzeri Seyretmek icin cihazi bagladigimda kanal listesi bos oldugundan cihazi resetledim..simdi ise IP TV.GP TV USB konumlarini ekranda goremiyorum..ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Arkadaslar ben size Londradan yaziyorum. Next Mini HD Tango plus cihaz aldik fakat internet uzeri Seyretmek icin cihazi bagladigimda kanal listesi bos oldugundan cihazi resetledim..simdi ise IP TV.GP TV USB konumlarini ekranda goremiyorum..ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler
Next Servis
Buradan cihazınıza ait yazılımı indirip yükleyiniz.sonra76.mesajdakileri uygulayıınız.Kolay gelsin.

Son düzenleme:

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
arkadaslar ben size londradan yaziyorum. Next mini hd tango plus cihaz aldik fakat internet uzeri seyretmek icin cihazi bagladigimda kanal listesi bos oldugundan cihazi resetledim..simdi ise ip tv.gp tv usb konumlarini ekranda goremiyorum..ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

f000 la aktif edebilrsiniz

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

f000 la aktif edebilrsiniz

sayın dogan1919 arkadaşımızın sorusunu okudunuzmu ? uydu üzerinden seyretmiyor internet üzerinden ıp tv kanallarını soruyor.Cevabınızı gözden geçiriniz .