Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Tango Minix İp tv kanallar kayboldu.

sebep+-

0
Üye
17 Şub 2016
28
0
1
İyi günler;
Tango cihazına kanal listesi oluşturma vasıtasıyla aralıklarla 3 adet kanal listesi olusturdum.
Birinci kanal listesini usb vasıtası ile cihaza aktardım. İkinci kanal listesini aktardığımda, ilk kanal listesi kayboldu
Yani listeye ekleme yapmıyor.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
İyi günler;
Tango cihazına kanal listesi oluşturma vasıtasıyla aralıklarla 3 adet kanal listesi olusturdum.
Birinci kanal listesini usb vasıtası ile cihaza aktardım. İkinci kanal listesini aktardığımda, ilk kanal listesi kayboldu
Yani listeye ekleme yapmıyor.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz.

usb ile yüklerken iptv olsun normal kanal listesi olsun mevcut listeyi siler.yapacagınız yüklediğin listenin aynısını pc de bir örnegini muhafaza etmek onun üzerinde tek veya çok satır eklemek /(çalışmayanı çıkart çalışanı ekle gibi aynı satıra ekle) bu sayede sıralama bozulmaz.
favori benzeri düşündüysen 3 listeyi uygulayamazsın.

burre

0
Üye
9 Ara 2015
12
0
1
hd tango plus iptv kayboluyor

usb ile yüklerken iptv olsun normal kanal listesi olsun mevcut listeyi siler.yapacagınız yüklediğin listenin aynısını pc de bir örnegini muhafaza etmek onun üzerinde tek veya çok satır eklemek /(çalışmayanı çıkart çalışanı ekle gibi aynı satıra ekle) bu sayede sıralama bozulmaz.
favori benzeri düşündüysen 3 listeyi uygulayamazsın.
Flashbellekten yükledim iptv kanallar cihazin elektrik fisini cektim zaman kayboluyor sorun nedir acaba ? yardimci olursaniz sevinirim