Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE- 18500 HD 06.07.2013 Tarihli Yazılım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
şu an uydu alıcısında fişe taktığımda hiç ışık yanmıyor arkasındaki düğmeyi kapatıp açtım böyle oldu yine de bu işlemler işe yarar mı birde laptoptan program yüklemek için bi taraf usb bi taraf dişi kablo nerden bulabilirim kastamonuda bulamadım

Aynı işlemler ile denemeye çalışabilirsiniz eğer laptop ile yüklemek durumunda iseniz linkte bulunan RS-232 To Usb çeviri de gerekecek
http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=372

Yada masaüstü bir bilgisayarda deneyin.

hardmoney

0
Üye
22 Tem 2013
2
0
1
Selam karbon usta ye-18500 hd cihazımı bu ay için de güncellemiştim fakat bugün karıştırırken yannışlıkla eski sürüme geçti ben de sw den yeniden güncelemek istedim ama enson günceleme budiyor fabrika ayarlarına da döndüm olmadı bunun başka yoluvarmı tsklr.

hardmoney

0
Üye
22 Tem 2013
2
0
1
Bana yardım edecek biri yokmu cihazımı yanışlıkla bir önceki sürüme getirdim geriye düzelmiyor fabrika ayarına döndüm olmadı sw den güncelledim yine olmadı neyapmalıyım bilen varsa yardım etsin

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA
Selam karbon usta ye-18500 hd cihazımı bu ay için de güncellemiştim fakat bugün karıştırırken yannışlıkla eski sürüme geçti ben de sw den yeniden güncelemek istedim ama enson günceleme budiyor fabrika ayarlarına da döndüm olmadı bunun başka yoluvarmı tsklr.

1 ci mesaj daki son verilmis güncel yazilim usb le yükleyin.

mhtcan

0
Üye
27 Tem 2013
1
0
1
1080 yazılımı yükledim bin sorunu dedi yazılımı yine de yükledim fakatkanallar silindi tekrar kanalları yükleyemiyorum ne yapmalıyım

Dentistsat

0
Üye
28 May 2013
2
0
1
yeni yazılımı yükledim bende internete bağlanma problemi oldu. ıp aldı diyor ama cccam bağlanmıyor.rss leri okumuyor internet bağlantısı yok yazıyor ne yapmam gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...