Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD CIS PLUS 27.11.2015 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yastreb

0
Üye
31 Ocak 2012
10
0
1
İSTANBUL
--------------------------------------------------------------------------------

ustalar cihazı kapatınca sonra açınca freeshare otomatik açılmıyor menüye girerek ıp yenileme yeşil tuşa basınca aktif oluyor kullanmakta zorlanan insanlar var ustalar bu konuda bir şey düşünürler sanırı kolay gelsin herkeze

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
next 18500 cihazıma cccam servere bağlanamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim .teş edyrm.

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
burdan next yetkililere sesleniyorum bu cihaza destek bitti mi yeni yazılım neden çıkmıyor cihaz power vu yazılımından önce stabildi kendi kendine reset atmıyordu son yazılımda reset atıp duruyor özellikle astra 19 uydusundaki cccam ile çözülen kanallarda ve kanal taşıma olsun silme olsun cihaz kendini kapatıp açıyor iptv özelliğini hiç söylemiyorum bile lütfen artık stabil düzgün çalışan bir yazılım çıkarın bir an önce herşey cihazı satana kadar sonrası ne olursa olsun yapmayın.

ayrıca boş boş yorum atmayın yok önceki yazılıma dön demeyin bu kezde power vu desteği gidiyor o yüzden stabil bir yeni yazılım çıkması şart

Son düzenleme:

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
resetleme sorunu bendede var eski yazılımada dönersem power vu olmaz lütfen yeni yazılım çıkarsa seviniriz bu cihaza next 18500 hd cıs plusa 100 dolar verdim.next yetkililerine sesleniyorum.cihazı satana kadar olmasın yazılım desteği verirseniz seviniriz diğer uydu çeşitlerine bakıyorum devamlı sattıkları cihazlara yazılım desteği veriyorlar.biz her yıl cihaz alacak değiştirecek durumumuz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...