Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 18500 HD+PLUS İçin Dsmart Kanal Listesi

sinner

0
Üye
17 Haz 2012
3
0
1
Merhaba.
Next YE - 18500 HD+PLUS cihazı kullanıyorum 2 gün önce dsmart eğlence paketli kart modülü aldım. Sıkıntım türksat kanallarınında dsmart kanalları ile birlikte olması 400 tane kanal oldu ama ben sadece dsmart kanallarını görmek istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada forumda bulunan 26.12.2012 test yazılımını kurdum.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Merhaba yeni menülü yazılımı kullanıyorsunuz sanırım, Kumandanızdan ok tuşuna basın, ardından kumandanızın alt tarafında bulunan renkli tuşlardan "YEŞİL" olana basın, açılan pencerede "CAS" yazan satıra gelip, ok tuşuna basın. daha sonra kumandanızdan "SARI" tuş'a basıp, açılan pencerede "NDS" satırını bulup ok tuşladığınızda, kanal listenizde sadece dsmart'a özel kanallar görünür.

sinner

0
Üye
17 Haz 2012
3
0
1
Çok teşekkür hocam bayağa işime yaradı. Fakat trt kanalları ve bazı kanallar çıkmadı listede. İlginize teşekkür ederim.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Çok teşekkür hocam bayağa işime yaradı. Fakat trt kanalları ve bazı kanallar çıkmadı listede. İlginize teşekkür ederim.

Üstte bahsettiğim yöntemle kanal listenizde sadece dsmart'ın kullanmış olduğu şifreleme sistemini (Videoguard-NDS) kullanan kanallar görünür. Trt kanalları şifresiz (Free) olarak yayın yaptığı için görünmemesi gayet doğal.