Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 06.07.2013 Ortak Yazılımıdır.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 06.07.2013 Ortak Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
Kod:
-Kablosuz internet bağlantısında düzenlemeler yapıldı.
-Philips TV’lerde HDMI bağlantısından kaynaklanan ses sorunu düzeltildi.
-Farda TV düzeltildi.
-Uydu / TP bilgileri güncellendi. (90Doğu-45Batı)
-Kanal bilgileri güncellendi. (Türksat, Hotbird)
-Tercüme hataları düzeltildi.
-IPTV altyapısı değiştirildi.
-Yazılım stabilitesi arttırıldı.

reshbelek

0
Üye
13 Ağu 2012
10
0
1
hocam sağol öncelikle. yazılımı yükleyince açılışta uyduda yeni yazılım var uyarısı verdi. ben de yükle dedim hala yüklüyor. sw ver:1.2.5 yazıyor. acaba sizin verdiğiniz yazılımla uydudaki aynı mı yoksa uydudaki daha mı yeni.

reshbelek

0
Üye
13 Ağu 2012
10
0
1
an itibariyle hata-indirme tamamlanmadı yazıyor. exit yapıp çıktım. yani yüklenmedi uydudaki yazılım.

reshbelek

0
Üye
13 Ağu 2012
10
0
1
yüklü olan sizin verdiğiniz linkteki yazılım için sistem bilgisinde versiyon 124 yazıyor

30 Ara 2012
54
0
6
aga deyiş birşey yok sinamatv aksiyon aktifse biss keyler çalışmıyo önceki yazılımda tplin 727 kulanıyordum anında baglanıyorken bu sever sadece bekliyoz

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
Şifreli kanallarda çıkan uyarı artık çıkmıyor.

İptv menüsü değişmiş ancak, cihaz bu bölümde dahada hantallaşmış.

İptv menüsünde ön izleme ekranı kaldırılmış.

q01w5.jpg

İptv menüsünde kanal isimlerinde türkçe karakter problemi mevcut.

q01um.jpg

İptv kanallarının bazılarında 30sn. sonra yayının durma sorunu devam ediyor.resimde info barda görülüyor yayın süresi 31sn olarak görünüyor ve süre dolunca sonlanıyor, fakat yayın 31sn'lik bir yayın değil.

q01t9.jpg

Yazılım yayınlanmadan önce test edildimi yada nasıl test edildi bilmiyorum fakat iptv kısmı malesef yine olmamış.

ferdovs

0
Üye
26 Ağu 2012
15
0
1
titreme

salam arkadaslar
yeni yazilimda kanal tashima, hd kanalari ustunde ekran titriyor, ama digerlerinde sorun yok

gultogulto

0
Üye
19 Nis 2012
91
5
8
valla yazılımı yükledim türksattan hellassata geçerken türksattakı kanal kalıyor hellassattan astra ya geçerken hellassattaki son kanal kalıyor başka kanala gecince düzeliyor sorun ne olabilir arkadaslar yardım

30 Ara 2012
54
0
6
next sadeci laf üretiyo kalite diye hurdaları bize çakıyorlar başka bişe yok bakın ******* sa geçen 800hd geldi mest oldum kanal akışlarına fre sahare sine ip tv sine en ufak skayialai da ne donma ne cizilme

gultogulto

0
Üye
19 Nis 2012
91
5
8
]valla yazılımı yükledim türksattan hellassata geçerken türksattakı kanal kalıyor hellassattan astra ya geçerken hellassattaki son kanal kalıyor başka kanala gecince düzeliyor sorun ne olabilir arkadaslar yardım yokmu

30 Ara 2012
54
0
6
aga bu next sadece laf üretiyo 3 aydır yazılım üstünde çalıştılar fos çıktı hiç bir degişiklik yok hata daha kötü oldu kanal geçişleri uydu geçişleri ip tv sadece cihazda boş bir yükten başka birşey degil

dijimehmet

0
Üye
25 Ara 2012
42
0
6
yazılım için tşkler usta. ben uydudan güncelledim. eskıye göre ip tv deki donmalar bu yazılımda yok film hemen açılıyor. cihaz reset de atmıyor benım gördüklerim bunlar.

gultogulto

0
Üye
19 Nis 2012
91
5
8
yazılımı yükledim türksattan hellassata geçerken türksattakı kanal kalıyor hellassattan astra ya geçerken hellassattaki son kanal kalıyor başka kanala gecince düzeliyor sorun ne olabilir arkadaslar

dijimehmet

0
Üye
25 Ara 2012
42
0
6
yazılımı yükledim türksattan hellassata geçerken türksattakı kanal kalıyor hellassattan astra ya geçerken hellassattaki son kanal kalıyor başka kanala gecince düzeliyor sorun ne olabilir arkadaslar

ilk verilen 125 guncellemede benım cihazda aynıydı. 2. verilen güncellemede bu sorun düzeltilmiş. sw131 kanal geçişlerinde bende bi sorun gözükmüyor.