Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 06.07.2013 Ortak Yazılımıdır.

Cemm

0
Üye
18 Ağu 2012
10
0
1
Malatya
Çıkan tüm siyah menülü yazılımlarda sinyal ve kalite göstergeleri de tutarsız.
Örnek: Mavi menüde show tv kalite %70 iken siyah menüde %55 'te. Bir kaç kanalda da var bu durum.

dnz_horoz20

0
Üye
1 Eyl 2012
37
1
8
ya bu cihaza bu kadar çok uygulama koyacaklarına sadece önemli bi kaç uygulama koyup da cihazı kasmasalar ne güzel olcak..

iptv bazen reset atıyor. zaten kanallarıda açamadım İnternet hızımız yetmiyor olablir ( 8 mbit e varan net var bizde TTNET yalancısıyız) .. wifi artık denemiyorum.. Oyunlar hiç oynamadım... google maps hiç göstermedi... Youtube iyi gibi.... Dailymotion bakmadım... ama FREESHARE OK. zaten maksat Cardsharing değilmi...

byizzet

0
Üye
6 Ağu 2013
1
0
1
ACİLLL DESTEK arkadaşlar elimde ye-18500 var bugün tvyi açtığımda bi yazılımın olduğunu sordu ve bende tamam dedim tam okumadan sonra menü liste falan hepsi değişti kanallarım artık çekmiyor ve 400 kanalım kaldı ne yapmam lazım eski haline getirmek için fabrika ayarlarını denedim ama oda olmuyor çok acill lütfenn

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
ACİLLL DESTEK arkadaşlar elimde ye-18500 var bugün tvyi açtığımda bi yazılımın olduğunu sordu ve bende tamam dedim tam okumadan sonra menü liste falan hepsi değişti kanallarım artık çekmiyor ve 400 kanalım kaldı ne yapmam lazım eski haline getirmek için fabrika ayarlarını denedim ama oda olmuyor çok acill lütfenn

Merhaba kullandığınız menü mavi renkli iken, güncelleme sonunda siyah renkli olduysa şayet, yeni azılımlarda menü değiştirildiği için böyle. kumandanızdan sat tuşuna basıp tüm uyduları seçin, eksik olan uydu ve kanallar varsa yeniden taratmanız gerekecek.

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
agalar boşa ugraşmayın bu next bizleri tie alıyor 131 nolu versiyonu yükleyen varsa wifi ve ip tv bölümünde algılama sorunu var kaç kere sorunu next nextstara yazmama ragmen halen düzelt medilerve
okadsar

harun1905

0
Üye
17 Eyl 2012
7
0
1
Öncelikle merhaba ben dün server izleme olayına son verdim.En son çıkan 06.07.2013 tarihli yazılımı usb'den güncelledim.Sonra uydudan bir yazılım buldu onu da tekrar güncelledim.Şu anlık cihaz wifii'den internete bağlanmıyor.Sormak istediğim sorular şunlar:
Şuan server kullanmadığıma göre youtube,ip tv haricinde internete bağlanamamak bana ne kaybettirir?
Hotbirdeki şifreli kanalları cihazın açacağını söyledi çanağı kurmaya gelen eleman ama hiçbirini açmadı onun için ne yapmam lazım?
Güncel kanal listesi diye birşey gördüm 22.07.2013 tarihli onu yüklediğimde oluşan kanal listesi sadece güncelleme yaptığım zamanki kanal listesine göre karışık geldi bana.O kanal listesini yüklemek bana ne kazandırır veya yüklemezsem ne kaybettirir?
Emu açma denen olay bana ne kazandırıyor?
Çanaklarım Türksat ve Hotbird'e ayarlı fakat başka birkaç uydudan daha sinyal aldığını gördüm akşam o uydulardaki kanalları bütün uyduları tara diyerek bulabileceğimi düşünüyorum fakat binlerce kanal oluşacak ve bir çoğuda şifreli gibi geldi bana onları taratsam izlenebilecek şeyler var mıdır onlarda da?

Biraz çok sordum farkındayım ama benim için öncelikli olanlar yeni yazılımla wifii bağlantısı sorunu ve hotbirdeki şifreli kanalları izlemek bu koularda öncelikşi yardım edebilecek olan varsa çok makbule geçecek :)

muye16

0
Üye
14 Ağu 2013
4
0
1
arkadaşlar benim cihazda mavi menülü yazılım yüklü ve mach hocanın server var acaba yeni yazılımda server stabil mi?deneyen arkadaşlardan bilgi lütfen

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Öncelikle merhaba ben dün server izleme olayına son verdim.En son çıkan 06.07.2013 tarihli yazılımı usb'den güncelledim.Sonra uydudan bir yazılım buldu onu da tekrar güncelledim.Şu anlık cihaz wifii'den internete bağlanmıyor.Sormak istediğim sorular şunlar:
Şuan server kullanmadığıma göre youtube,ip tv haricinde internete bağlanamamak bana ne kaybettirir?
Hotbirdeki şifreli kanalları cihazın açacağını söyledi çanağı kurmaya gelen eleman ama hiçbirini açmadı onun için ne yapmam lazım?
Güncel kanal listesi diye birşey gördüm 22.07.2013 tarihli onu yüklediğimde oluşan kanal listesi sadece güncelleme yaptığım zamanki kanal listesine göre karışık geldi bana.O kanal listesini yüklemek bana ne kazandırır veya yüklemezsem ne kaybettirir?
Emu açma denen olay bana ne kazandırıyor?
Çanaklarım Türksat ve Hotbird'e ayarlı fakat başka birkaç uydudan daha sinyal aldığını gördüm akşam o uydulardaki kanalları bütün uyduları tara diyerek bulabileceğimi düşünüyorum fakat binlerce kanal oluşacak ve bir çoğuda şifreli gibi geldi bana onları taratsam izlenebilecek şeyler var mıdır onlarda da?

Biraz çok sordum farkındayım ama benim için öncelikli olanlar yeni yazılımla wifii bağlantısı sorunu ve hotbirdeki şifreli kanalları izlemek bu koularda öncelikşi yardım edebilecek olan varsa çok makbule geçecek :)
aga iyi yayın izlemek istiyorsan 23 03 2013 yazılımını yükle usb ile sonra cihazın dan diger ayarlar bölümünden otagüncellemeyi kapatki sürekli tazılım var yazısı çıkmasın sonra ı gö
netvork ayarlar bölümüne gel 666666 yaz sarı renkte yaz
göreceksi wifi ile baglanıyorsan vifi ayarlarını yap hotbirte 12692 firekansında 10numara belgesel kanalları var hepsi türkçe yayıyn yapıyor diger soruna gelince boşuna diger uyduları taratma hepsi hotbirt kanalları çıkıyor fazla lnb varsa türksatın sagına baglarsan azeri uydusu çıkıyor idman tv den türk takımlarını avrupa maçlarını emu yardımı ile izlersin hotbirtin sagına lnb baglarsan 19 derece astra uydusunu seyredersin ordada100tane şifresiz hdkanalları var soluna baglarsan 9 derecedekierobırt uydusuvar bolbol hint kanallarvar taktir senin sorun olursa cevaplarım okey:eek:

harun1905

0
Üye
17 Eyl 2012
7
0
1
23.03.2013 güncellemesinde wifii sorunu yok mu?Ben o mavi ekranlı yazılım haricinde bütün yazılımlarda wifii sorunu yaşadım.23.03.2013'ü denemedim ama eğer onda kesin wifii sorunu yok diyorsanız deneyebilirim.Eternet kablosuyla her yazılımda internete bağlanabiliyorum fakat evin ortasından kablo çekmem gerekiyor bu seferde

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
aga ben tplink 727 kulanıyorum wifi cihazı 98 seviyesinde 6aydır kulanıyorum hiç sorun yaşamadım şu anda 23 03 2013 yazılımını kulanıyorum ne ip tv de donma ne fresaharede sıkıntı nede diger uygulamalarda bir sıkıntı var cihaz kapanıp açılsa bile sadece5 saniyede otomatik olarak baglanıyor bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım okey

balbatros

0
Üye
28 May 2013
1
0
1
Ya arkadaşlar son sürüm yazılımı yükledim. Eski yazılımda DTS ses codec lerini çözüyordu şimdi çözmüyor.Bu sorunu çözebilen var mı? Çözülmüyorsa eski yazılıma nasıl dönebilirim?