Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 07.11.2016 Tarhli Ortak Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
next kendi ayana kurşun sıktı ben bizim apartmanada 15 next cihaz aldıdım hepsinin free server kendi elimle açtım insanlar sırf bu öxellik için aldılar umarım next yüneticileri forum ları zirayeteder ne kadar yanlış karar aldıklarını gürür

15 tane cihaz alırken sahiplerine demedinizmi bu özellik 1 yıldır bitiminde kapanır diye? yoksa ömür boyumu sürecek dedinizde onun sıkıntısınımı yaşıyorsunuz? Hangi markada cihazda ömür boyu free server var kaldıki yıllardır süreler bitmesine rağmen uzatıldı ben amigoda 4 yıldır kullanıyorum halen devam ediyor nette yığınla free cccam var pekala girp izleme imkanımızda var hatta bazıları yıl bile sürebiliyor (1.5 yıldır kullandığım var şuan devam ediyor ) artı ücret karşılığıda alınabiliyor.

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Sayın A.kadir bey 1.5 yıl süren freeccamın adresini yazarmısınız bizde istifade edelim nette bulduklarım bırakın 1.5 yılı 1.5 saat bile gitmiyor.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sayın A.kadir bey 1.5 yıl süren freeccamın adresini yazarmısınız bizde istifade edelim nette bulduklarım bırakın 1.5 yılı 1.5 saat bile gitmiyor.

hepsi cihazlarımda girili kardeşim yedekte olsa başım üstüne ama araştır becerinde varsa bulursun belki o kadar uzun olmasa bile aylık gibi kullanırsın

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
15 tane cihaz alırken sahiplerine demedinizmi bu özellik 1 yıldır bitiminde kapanır diye? yoksa ömür boyumu sürecek dedinizde onun sıkıntısınımı yaşıyorsunuz? Hangi markada cihazda ömür boyu free server var kaldıki yıllardır süreler bitmesine rağmen uzatıldı ben amigoda 4 yıldır kullanıyorum halen devam ediyor nette yığınla free cccam var pekala girp izleme imkanımızda var hatta bazıları yıl bile sürebiliyor (1.5 yıldır kullandığım var şuan devam ediyor ) artı ücret karşılığıda alınabiliyor.

reis sendeki 1.5 yillikmi benim 18500 e attigim 3 yili gecti daha kapanmadi daha eskiler vardi onlar mortlamis bir tek 3 yillik daha halen devam ediyor

bt536238

0
Üye
9 Mar 2013
22
0
1

abi bende next 18500 hd plus ilk aldım cihazda şimdiye kadar free server vardı piyasada bir sürü marka var insanların next terciğ sebebi free server olması idi şimdi diğer cihazlarda ferkı kalmadı next bunu yaparak ayana kurşun sıktı bunda anlaşılmayan ne yar ayrıca ali işlemci next ler free server olmadığı zaman sapıtıyo cccam tanımıyor reset atıyor kanal açmıyor firma bunalrı yok sayar sa iyice felakete gider alan lanet olsun der next uzak durur firma büyle şeyleri yok sayarsa müşteri onu yok sayar bir uyducu olarak ulaştığım next yetkilrine bunu anlatmaya çaılştım firma gendi cebine karana bakıyor bende şüyle cevap yazdı bu kafayla giderseniz 2 3seneye esamaniz kalmaz bakın karaköyde eksen eylül uydu next bıraktı

bt536238

0
Üye
9 Mar 2013
22
0
1
Next 2000 machina hd iptv cihazinda freeshare kanallari su an itibariyle acilmiyor sizlerde durum nasil.

abi olayı anlamadın next sadece yeni alınan cihazlara 1 yıl free server verecek eski cihazlara free server yok artık dediği gibi ben ulaştığı m yetkiliye derdimi anlatmaya çalıştım ama next sadece kar etmeye bakıyor artık arkadaşlar özelllikle ali işlemciler budurumdan etkilenecek bana şimdiden bir sürü şikayet var çünkü ali işemciler free server siz cccam hatalra yol açıyor bu satten sonra cccam alsanız bile cihazlar cccam tanımama rest atma kanal açmama cccam bağlanmama sorunalrı çıkaracak sayın next kullanıcıları next tel edin mail atın şikayet dilekçesi yazın bu karadan dünsün yada ali işlemcili cihaz lara yeni yazılım versin yoksa çok ızdırap çektirecek bu cihazlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...