Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/20000HD Yazılım Güncelleme (Usb-Uydu-Network) Resimli Anlatım.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
kanalları yedekleyince yeni yazılım yüklediğimiz zaman o kanallar yedekte kalıyor mu ?

Kanal yedeklemeyi cihaz üzerinden değil, usb bellek üzerine yedek alıyorsunuz,eğer altyapı olarak çok fazla değişiklik olmaz ise kanal yedekleriniz yeniden kullanılabilir,kanallarınızın silinmesini istemiyorsanız güncelleme modunu ''Sadece Yazılım'' olarak seçip yazılımları yükleyiniz...

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Her yazılıma atlamayalım.

Gördüğümüz her yazılıma atlamayın.Güncelleme var diye uydudaki yazılımı indirdim ve pişman oldum.Yeni menülü yazılımdan memnundum çünkü.Tekrar yeni menüye dönmek için "28.12.2012" uzun süre uğraştım.Usb ile,loader ile denedim bi türlü beceremedim.Üstelik server bağlantı hatası vermeye başladı.Arkadaşlar,yeni menüye nasıl dönebilirim?Herkese hayırlı işler,iyi günler dilerim.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
Son yazılım cihazımda yüklüydü. Bugün cihazı açtığımda yeni yazılım var yüklemek istermisin dedi bende yükledim. Fakat bir de baktım ki cihaz eski mavi yazılıma döndü. Yeni yazılımda sıkıntımı var da böle bişey yaptılar acaba bilgisi olan var mı?

aynı yanlışı bende yaptım tekrar yeni sürümü yüklemek istediğimde cıhaz çöktü ash oldu bi sürü uğraştım yülemek için eğer sendede aynı sıkıntı olursa yazarsın bol şanş

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
Next 18500plus problem

My receiver NEXT YE 18500 DO MORE WRONG TURN AFTER UPDATE.
I HAVE TRIED TO CONNECT TO THE PC WITH the synchronization RS232 IS NOT RESTORED.
Please DO YOU HAVE A SOLUTION.

YE 18500 SONRAKİ Benim alıcı AFTER UPDATE DAHA YANLIŞ DÖNÜŞ DO.
Ben senkronizasyon RS232 gelmiyorsa İLE PC İÇİN bağlanmayı denedim.
BİR ÇÖZÜM VAR MI Lütfen
TEŞEKKÜRLER

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
Sorun çözüldü, forumda tüm arkadaşlarıma teşekkür.
Sorun çözüldü, forumda tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
CARBON tarafından önerilen doğru çözüm onun yardım için teşekkür ederim.

pelikan

0
Üye
25 Kas 2012
5
0
1
Hocam USB den ve uydu üzerinden farklı seçenekler seçmişsiniz (AllCode+Bootloader ve AllCode)
Bunların farkı nedir ve acaba yazılım güncelirken kanallar listesinin güncelmesi şart mı?
(listemin duzenin pozmak istemiyorum)