Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD Freeshare/HomeShare Sorunları Hk.(Başka Konu Açmayınız)

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Sevgili Dostlar, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Free Share yine açılmıyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? En azından Ben de an itibariyle kapalı. Cihazım Next YE-18500 HD PLUS.

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Lütfen hepiniz kendinize çok ama çok iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri hepiniz ile birlikte olsun.

Erdem TERZİ

Son düzenleme:

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Free Share ile ilgili bir kaç arama yaptım. Evet şu an itibariyle Free Share arızaya geçmiş durumda ve bir kaç güne kadar gelmesi bekleniyor.

Erdem TERZİ
________________________________________________________________________________

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Calisiyor 18500 hd puluslarda hatta kapatmaya ugrasiyom kapanmiyor uyuz oldum

Merhabalar,

Sevgili Emirtalha, umarım ki iyisindir?

Free Share'i kapatabilmen için cihazın "Menü" - "Gereçler" - "Ağ Ayarları" seçeneğine gir ve "666666" şifresini girdikten sonra Free Share'i yeniden açmayı isteyene kadar kapalı kalacaktır.

Çalışmaların da başarılar dilerim.

Lütfen kendine çok ama çok iyi bak.

Sevginin en güzel halleri Seninle hep daim olsun.

Erdem TERZİ

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Yok usta kapanmiyor ne yapardan yap 3 yildir kullaniyorum bu cihazi son 3 yazilimdan sonra oldu sanirim bir yerde hata yapiyorlar isin garibi free acik oldugu icin serverlere baglanma sikintisi yapiyor

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
İlk goze batanlar hotbirt absat rr nc+ tvp astra19 bein sporhd 20 gunden fazladir sikintii ama calisiyorlar free sharing le

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Sevgili Emirtalha, umarım ki iyisindir?

Ben de her iki cihazımda da en son yazılım yüklü ve bu problemi yaşamıyorum. Bu gibi durumlarda en iyi yöntem cihazı fabrika ayarlarına getirmek ve yeniden kurmak.

Çalışmaların da başarılar dilerim.

Lütfen kendine çok ama çok iyi bak.

Sevginin en güzel halleri Seninle hep daim olsun.

Erdem TERZİ

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

An itibariyle 18500 HD Plus serilerine Free Share gelmiştir. Bilginize!!!

Erdem TERZİ
________________________________________________________________________________

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
yazilim sonrasi

Arkadaslar bildiginiz gibi cihazi cokertmistim simdi yeni yazilim atip kurtardim lakin baska sorunlar yasamaya basladim ozellikle hotbirde bulunan nikoledin hd basta olmak uzere donma sorunu yasamaya basladim 2014 un onuncu ayindaki yazilimi attim hepsi sorunsuz calisiyor fakat bu seferde yutube calismiyor cocuklarla sorun oldu bu yeni yazilimi nasil duzelde biliriz

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Usta ben kendim yukledim next servis sitesinden aldim en sonda ne varsa onu yukledim artik rs232 kablom var

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Dost kaptan dedigini yaptim usb ile yukledim butun sorunlar cozuldu tessekkur ederim

Arkadaslar bildiginiz gibi cihazi cokertmistim simdi yeni yazilim atip kurtardim lakin baska sorunlar yasamaya basladim ozellikle hotbirde bulunan nikoledin hd basta olmak uzere donma sorunu yasamaya basladim 2014 un onuncu ayindaki yazilimi attim hepsi sorunsuz calisiyor fakat bu seferde yutube calismiyor cocuklarla sorun oldu bu yeni yazilimi nasil duzelde biliriz

Hayırlı olsun Sevindim ........ Varsa yoksa Çocuklar ......................

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Tamamen yalama oldu cihaz bu 2 oldu 15 gunde gene coktu yazilim biktim artik bunun sebebi nedir? Surekli cokuyor r.e.d.l.i.ne var aylardir sorunsuz calisiyor ne cokme ne birsey