Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500HD+ Plus / Next YE-20000HD Seri Free Share(Ücretsiz Server) Aktif Etmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next YE-18500HD+ Plus / Next YE-20000HD Serileri Free Share Aktif Etmek İçin :

Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları bölümünde iken kumandadan 666666 rakamını Tuşlayın Alt kısımda Sarı nokta halinde Free Share ikonu belirecektir.
İnternet Bağlantınızda bir sorun yok ise Free Share aktif olmuş demektir. HotBird uydusunda bir çok içerikteki yayın, kanal üzerine gelip biraz bekledikten sonra açılacaktır.İyi seyirler.
icon4.gif
( Free Share özelliği 16.01.2012 tarihli yazılım ve sonraki yazılımlarda aktif bulunmaktadır,cihaz fabrika çıkış yazılımında bulunmamaktadır,free share özelliğinden faydalanabilmeniz için cihazın güncel yazılımını yüklemeniz gerekmektedir
icon4.gif

Not 1 : Free Share'deki yayınlar zaman zaman değişiklik gösterebilir, bazı durumlarda yayınlarda yoğunluğa göre donma yada açılmama gibi durumlar olabilir...Gelen free share kaynağına direk müdahale edilememektedir...
Not 2 : Free Share desteği sadece HotBird {13.0ºE} uydusunda bulunmaktadır,diğer uydularda ve Türk uydularında Ücretsiz server ile açılan kanal YOKTUR.!

attachment.php

ebuş38

0
Üye
8 Mar 2012
16
0
1
selam karbon bu dediğin 18500+plus cihazım var fakat internet yok acaba net olmadan oluyormu diye sordum şimdiden teşşekkür ederim

durs

0
Üye
22 Kas 2017
3
0
1
iyi güzel yazıyoyorsunuz.uygulamaların tamamını yapıyorum hala açılmıyor...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
http://www.next.web.tr/showthread.p...i-Next-amp-NextStar-Cihazlar-Hakkında-!!.html

@Karbon

FreeShare Özelliği Olan Eski Seri Next&NextStar Cihazlar Hakkında.!!
Değerli Forum üyeleri ve Next Kullanıcılarına.

Daha önceden freeshare ( Ücretsiz Server) desteği verilmiş ve çok uzun yıllardır (yaklaşık 6 yıl)herhangi bir süre belirtmeden , ücretsiz desteklenen, artık üretimi ve satışı yapılmayan eski seri (Eski AliChipli cihazlar, minix pembe,mavi,cool,inview,combo, 18000 cx,18500 vb) Next&NextStar seri cihazların freeshare desteği SONLANDIRILMIŞTIR.!

Halen üretimi ve satışı devam eden ve SÜRELİ OLARAK freeShare hizmete devam eden cihazlar KAPSAM DIŞIDIR. Mevcut son güncellemeleriyle bu uygulamayı kullanmaya devam edeceklerdir.(Süreleri bitene kadar.) (Machina 2000 Serileri, Mini 2000,CX,FTA serileri, Amigoplus, vb +Plus serileri ve süreli olup henüz süresi bitmemiş cihazlar hariç).

Konu ile ilgili talep, istek ve önerilerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz

FreeShare özelliği bitmiş olan cihazlar için herhangi süre uzatımı yapılmayacaktır. Şifreli kanalları izlemek isteyen kullanıcılar Harici olarak temin edecekleri Free yada ücretli CCcam hesapları ile şifreli kanalları izleme yolunu seçebilirler.

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
free server bitti tamam kabul ediyorum.haklılar ama cccam server bölümüne cccam girdiğimde görüntü gidip geliyor.neden neden görüntü gidip gidip geliyor.

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
free server bitti tamam kabul ediyorum.haklılar ama cccam server bölümüne cccam girdiğimde görüntü gidip geliyor.neden neden görüntü gidip gidip geliyor.

merhaba Kaya79 gidip geliyor dediniz, izlediniz kanal şifreli uyarısı veriyor sanırım bu durumda sizin kulanmış oldunuz CCCAM satırından kaynaklıdır.

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
kanal görüntüsü gelip gelip gidiyor.yani şunu demek istiyorum.free server bölümü orta şekilde engelli benim cccam sağlam dır erdinç bey zaten cccam yazmadığımda görüntü hiç olmuyor

Son düzenleme:

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
abim ozaman teknik bir sorun var bunu bir konrol edin cihazdan elembiye kadar, kablo .canak ayarı, gibi tum donanımı elden geçirin
bunun free server le hiç bir balantısı yoktur

Son düzenleme:

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
erdinç kardeşim ben 18500 hd cıs plus a alıp halka açık herhangi bir yerde ya yakıcam yada kıraçağım. başka bir çare kalmadı.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
erdinç kardeşim ben 18500 hd cıs plus a alıp halka açık herhangi bir yerde ya yakıcam yada kıraçağım. başka bir çare kalmadı.

ister yak ister kır o iş sizin tasarrufunuzda olan bir şey bu birincisi siz burda yazıyorsunuz arkadaşlarımız cevap veriyor hala kabul etmiyorsunuz engelli engelli diyorsunuz .Size tavsiyem sizler için ugraşanlara emek verenlere teşekkür etmesenizde kırıcıda olmayın hesabı nextten sorun gidin nextin yetkilisi kimse onu arayın derdinizi anlatın dinlerse kardeşim.
Erdinç bilir magripden verilen ikinci serverım next minix pembede hala çalışıyor ara ara kopma oluyordu cihaz serverı kapandı malum 0000 bastım fshareyi kapattım ortada sorı tuş gitti takıntıda yok çocukların odasında seyrediyorlar yakmayıda düşünmüyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada admin arkadaşlar müsayit oldugunda cihazlar bölümünde bi temizlik yapsalar iyi olacak gibi özellikle eski cihazların fshare aktif etme sabit başlıklarını.
2012 Tarihinde olan konular özellikle.

Saygı sevgiyle

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Konu kapatılmıştır.!

Cihazlarında FreeShare süresi sona ermiş olanlar freeshare uygulamasını KAPALI hale getirip, CCcam,NewCamd vb. kullanmaya devam edebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...