Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Ye 19500 HD CIS Superior+CI Yardım

abuz555

0
Üye
12 Haz 2012
1
0
1
Slm arkadaşlar hd yayınlar için "Next Ye 19500 HD CIS Superior+CI" modelini almaya karar verdim. Bu cihazı kullanan var mı. Cihazla ilgili ciddi anlamda bir sorun var mı. Uzun zamandır nexti takip edemiyorum. Bir de bu cihaz nextin son çıkan hd alıcısı mı. Daha üst modeli var mı acaba. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilerini paylaşabilirler mi
Arkadaşlar bir de bu cihaza wi-fi adaptör takılabilir mi, uyumlu mu

Son düzenleme:

doctor_duman

0
Üye
12 Haz 2012
1
0
1
Kızıltepe
Slm arkadaşlar hd yayınlar için "Next Ye 19500 HD CIS Superior+CI" modelini almaya karar verdim. Bu cihazı kullanan var mı. Cihazla ilgili ciddi anlamda bir sorun var mı. Uzun zamandır nexti takip edemiyorum. Bir de bu cihaz nextin son çıkan hd alıcısı mı. Daha üst modeli var mı acaba. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilerini paylaşabilirler mi

yazılımsal olarak bazı sorunları var.wifi adaptör takılabilir ama her model uyumlu değil.ben hadron marka wifi kullanıyorum.

hokuspokus

0
Üye
29 Haz 2012
2
0
1
Next Ye 19500 HD CIS Superior+CI
KUSURSUZ MUHTESEM SUPER GORUNTU SUPEr SES KALITESI VE SIFRELI KANALLARI BEDAVA IZLEME

hilalci

0
Üye
16 Eki 2012
2
0
1

hiç yanaşma rezalet bir cihaz uzak dur nextden..........haa sinir sistemlerin saglıklıysa,kafayı yemeye ihtiyacın varsa, al.