Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri (v.2.65 Beta ) 07.02.2012 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Benim cihazım 19500 HD superior; Turksat da TRT HD, Skyturk 360 ,Kanal A bu kanalları seyredemiyorum.Anten değişikliği 80 cm.,LNB ve Kablo değişikliğine gittim. Çok hassas sinyali yakalıyor hava şartları kötüleştiğinde tekrar yayınlarda sinyal gitmesi ve kalite kaybolması yaşıyorum. diğer hd kanallarda olmuyor. En sonunda gittim arkadaşımdan adını vermeyeceğim başka bir marka hd uydu alıcısını aldım hiç bir problem yok seyrediyorum. lütfen yetkili arkadaşlar bu konuda açıklama yaparlarsa iyi olur yoksa ben bu uydu alıcısından ayrılacağım...

Son düzenleme:

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Sayın muratusta hocam koyduğun tesbit doğruymuş,belirttiğin gibi yeni diseqc aldım problem çözüldü. çok teşekkür ederim.

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
"yeni yazılımda video oynatıcı kodeklerine bir ayar yapılsa" (Örneğin; WMV oynatır diyor ama taktım oynatmadı. Çözünürlük oranlarına baktım destekleniyor diyor gene oynatmadı.) İnşallah bunlara da bir çözüm üretilir. Adminlere duyurulur.

karam

0
Üye
11 Ocak 2012
19
0
1
yazılımla ilgili yazı yazmıştım yok burada biraz zor çıkar yazılım diye busadece

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
yazılımla ilgili yazı yazmıştım yok burada biraz zor çıkar yazılım diye busadece
ben iki gün önce ** DİJİTALİ ardadım arge yazılım çalışması yapıyormuş ** cihaz için next 19500 için de mutlaka yapılıyordur ama tarih vermediler yani bi çalışma var

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
2.51 kullanın çıkana kadar f1 hatası yansanayi kumandada yok orjinalde f1 çalışmıyor ama yan sanayide çalışıyor

astel

0
Üye
12 Kas 2011
38
0
6
muratustam bekle bekle yazılım çıkmadı 2,51 yazılımı varsa nereden bulabilirim

turbo02

0
Üye
30 Eki 2011
26
0
1
merhaba öncelikle verdiginiz emekten dolayı teşekkürler benim cihaza
yeni yazılımı yükledikten sonra görüntü varken ses sonradan geliyo teşekürler

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
merhaba öncelikle verdiginiz emekten dolayı teşekkürler benim cihaza
yeni yazılımı yükledikten sonra görüntü varken ses sonradan geliyo teşekürler

arkadaşım aşağıdaki işlemi yap sorun düzelir
Menü
Sistem Ayarları -Sistem -N.D.S X-TMS-Kapalı -Şeklinde. daha sonra ok tuşuyla onayla ve çık ses sorunu düzelir

adnanoran

0
Üye
8 Nis 2012
16
0
1
yalova
İyi akşamlar arkadaşlar. makİnam 19500 CIS birtürlü yeni kanal ilavesi yapamadım.Ver.2.65.Network kapalı tarattım eski kanalları sildi,network açık tarattım eski kanallar silinsinmi hayır dedim ancak bu seferde kanllar ilave olmadı.Yardımınızı rica ediyorum.Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...