Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next ye-19500superıor hd

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez
Selamlar arkadaşlar .
Next uydu cihazlarını severek alıyorum . Ve çevremede tavsiye ediyorum .
Son günlerde aldıgım ... Next 19500 bana görüntü yönünde hayel kırıklıgına ugrattı ..normal kanalları normal cihazlardan kötü görüntü ._??????. Görüntüleri bulanık....neden h.d yanınlarıda bulanık ...... Kendi tvm sony son çıkan led lerden . Hd yayınlarını 750- 1080 i 1080 ... Vs gibi degiştirdim yetmemiş gibi .. Plips marka en iyi hd kablosunu aldım cihazda tık yok ...
Bence bu cihazlarda yazılık bozuklugu var .. Bunu yazarken kızmayın lütfen .. Next mini hd...görüntü olarak next 19500.. Kat kat üstün .... Neden 19500 görüntü ayarları neden bozuk .... Birde fiyatları mini next hd lerden pahalı
bizi aydınlatırsanız sevinirim .... Cihazı ismini vermek istemedigim bir bayide farklı tvlerde denedik .... Next 19500 hd görüntü ayarlarında bozukluk var .
Hd degilmi yoksa acil çözüm veya cihazları toplayın bence bu farklı neticeler dogurabilir kanatindeyim üzülerek belirtiyorum acil çözüm
yetkililerden vcp bekliyorum ..........

Next 19500 hd eve girer girmez savaş çıktı nedense hd olmuyan uydu alısınında bozuk sisligörüntü ..... Bu cihaza yakışmıyor sorunu nerde .????
Arkadaslarında şikayetlerini okudum ... Cihazda donve ves ... Sorunlar mevcut nedenini açıklarsanız sewinirim . Saygılarımla bunu yazarken nexsin kalitesinin düşük olmasına üzülüyorum .. Düzeltilmesini istiyorum ... Yakışanı yapın bence

Uydu almak istiyenlere canı gönülden tavsiyem mini next hd dir....
Ben 19500 hd aldım pişman oldum .. Görüntüsünü mini hd yapsınlar yeter derim
fazlasını istemiyoruz ..bayilerde gidip yakın mesafede izliyerek uydu cihazı alın ...._?? Uzakta sonra fark edersiniz tavsiyemdir ....

benim şu an istedigim:: NEXT 19500 GÖRÜNTÜ AYARLARINI DÜZELTSİNLER VEYA CİHAZLARI TOPLATSINLAR KANATİNDEYİM .... BU BENİM ŞAHSİ FİKRİM CİHAZLARA YAZIK ACİL HD... GÖRÜNTÜ İSTİYORUZ NEXT19500 LERE
CANLI MİNİ HD AYARINDA İSTİYORUZ YETKİLİLER İLGİLENİRSE SEVİNİRİZ CVPPPPPP
BEKLİYORUM..

Birlikten kuvvet dogar gelin next si dünyada 1 numara yapalım .....
Hataları eleştirelimki düzelsin aksi halde olmaz ... Saygılarımla ....

Son düzenleme: