Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 2010 CIS Tiger HD

eskikurte

0
Üye
16 Nis 2012
6
0
1
2010 cıs tiger hd

selamlar bütün diğer hd uydu alıcıların yazılımları güncelleme yapılıp hataları düzeltildiği halde,2010 tiger'lar için herhangi bir yazılım yok.2010 tigerler üvey evlatmı acaba.....yoksa bu cihazı almakla hata mı ettik dersiniz.aslında eski bir next kullanıcısı olarak bu cihazı aldığıma pişman oldum ya neyse.....inşallah yeni yazılım yapılırda bilinen hatalar düzelir..:(

derman07

0
Üye
5 May 2012
1
0
1
next alıcılarına çok büyük ayıp oldu gercekten tam 1 yıl oldu hala yazılımdan tık yok next ne yapmak istiyor acaba ?

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
next destek sitesine şikayetleri yazdım malesef next destek çözüm yerine oyalama taktiği uyğulamaya devam ediyor 10 gündür sıkıntıları iletiyorum en son verilen güncel k. dalarla açılan hotbid 1476 H2990 frekansındaki fl fr kanalların DCW k. datalarını bile desteklememektedir bu aciz cihaz ve üretenler yazık oldu 400 tl mize bir dahada tövbe ne alırım nede eş dosta tavsiye derim bu next adını uydu cihazlarında malesef çok gerideler

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Boşa yazılım beklemeyin arkadaşlar ölü doğan cihazlardan birisi tiger düzeltemezler birşey o modelde ne yazıkki.

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
mach1 hocam madem ölü doğdu geri toplasın değiştirenlerin geri alıp değiştirsin.satarken hertürlü yazılım desteği diye yazıyor.next destek diye yazıyor.yazılım desteği yoksa ölüyse hatalıysa geri toplasın.değiştirsin.320tlye aldım ben.yazık deilmi.

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
hayy diline sağlık volkan2008 nasıl da tercuman olmuşsun sorunlarımza evet yazık dağilmi paramıza bende 380 tl ye almıştım ve bir dahada asla next ürün almamaya yemin ettirdi bu cihaz bana sıradan ucuz bir ürünü almış olsak hak verecğim next yetkililerine ama 380 tl hiç de kolay kazanılmıyor bu fiyata olan bir cihazın DCW k. datalarını desteklememesi utanç verici piyasadaki yüzde 90 cihazlarda bu özellik varken tiğer tam bir çöplük cihaz bunu next yetkililerinden birileri okursa yazıklar olsun diyorum bizi kandırıp tepeden bu cihaza duyarsız kalanlara biz öyle her altı ayda bir cihaz yenilme lüksüne ne yazıkki sahip değiliz sayın next yetkilileri

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
o kadar sorunlarımızı anlatan yazı yazdık next yetkililerine verdikleri cevap AR GE ye gerekli şikayetleriniz iletilmiştir başka bildikleri bir şey yok sanki cihazı arge sattı bize

xxdx

0
Üye
12 Kas 2012
14
0
1
V alla arkadaşlar hepinizin ağzına yüreğine eline sağlık bu cihazdan bende memnun değilim aldığım günden beri cihazda sorun bitmedi takılmalar kasmalar makine kitleniyor dahada fazlası fakat ben yetkili servisi arayarak şahsen konuştum arızayı ilettim bana bir kargonun numarasını verdiler bu firmayla ücretsiz ihazınızı gönderin ilgilenelimdediler gönderdim ilgilendiler şaseyi komple değiştiler yeni yazılım atmışlar ama ne fayda cihaz gene aynı buseferde flash bellek takıyorum kayıtyapmak için ama görüntü donuyor makine kitleniyor yane digceyim oki eskisinden daha kötü olmuş.
Şimdi tekrar gönderecem 30 işgünü ellerinde tutacaklarmış ve yenisini göndereceklermiş bende dedimki yetkililere bucihazı istemiyorum ya ücretini gönderin yada bir üst modelini onlarda bir kontrol edelim dedi olmassa üstmodelini gönderelim dediyetkili yarın gönderiyorum bakalım ne olacak.
Üst modelini göndermezler ve para iadesi yapmazlarsa tüketiciye vercem ordnda mahkemeye vercem bu cihazabukadar para yatırdım hakkımı kimseye yedirmem .

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
sayın:xxdx vallahi seninde dilene saglık baya yol almışsın bu cihaz konusunda gelişmeleri burdan paylaşırsanız çok memnun oluruz nasıl bir yol izlememiz gerekiyor en azından öğrenmiş oluruz sayende cihazı bir üst modelle değiştirseler çok güzel olur üst model dedikleride zaten 400 tl civarında biz bu cihazı alırken o kadar ücret ödemiştik zaten elimizde kaldığı sürede mağduriyetimizin cabası şu an next,tin piyasada olan en stabil çalışanı sanırım next machina 3d en azında bununla değişimini yapsalar bari