Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Nextmachina 3d yazilim yüklenmeme sorunu

barmen

0
Üye
1 Tem 2015
1
0
1
arkadaslar 5.398 den sonra cıkan hiç bi yazılımı nextmachina 3d uydum yüklemior yüklüomus gibi kapatıor acıor ama bişey degişmior kafayı yedim sıyırdım youtube sorununu düzeltmek için yeni yazılım yüklemeye calısıorum ama hiç bir yeni yazılım kurulmuor ne yapıcam sinirden kırcam uyduyu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaslar 5.398 den sonra cıkan hiç bi yazılımı nextmachina 3d uydum yüklemior yüklüomus gibi kapatıor acıor ama bişey degişmior kafayı yedim sıyırdım youtube sorununu düzeltmek için yeni yazılım yüklemeye calısıorum ama hiç bir yeni yazılım kurulmuor ne yapıcam sinirden kırcam uyduyu

Öncelikle selamlar arkadaşım biraz sakin olunuz bu cihaza bu yapılmaz gerçektende yazık olur...Size hemen yardımcı olalım bizler bunun için BURADAYIZ.
Gelelim neden yazılım atamadığınıza AŞAĞIYA yazacaklarımı iyice bir okuyun ve gerekenleri yapın....
1.Önce FAT-32 formatlı bir USB hazırlayın.
2.Şimdi verilen son yazılımı LİNKTEN Pc de masaüstüne indirin.
3.İndirdiğiniz yazılımı RAR dan yani ZİP ten çıkarmamız gerekiyor bunun için Pc nin mausuna SOL tıklayarak BİRLİKTE AÇ seçeneğini kullanarak WİNRAR ARŞİVE özelliği ile açıyoruz.
4.Açılan bu dosyanın içinde M3GALL-MDL yazan dosyayı alın ve USB atın.
5.Cihaz artık yazılımı atmaya hazır halde demektir.
6.AŞAĞIDAKİ linte bulunan BOOT modunda nasıl yazılım atılır yazısını okuyarak gerekeni yapınız.
7.Sonucu PAYLAŞINIZ.
ÖNEMLİ NOTLAR:
1.Muhtemelen cihaz üzerindeki Kanal listenizi ESKİ olduğu için ATAMAYACAKSINIZ,bu durumda sisteminize göre dayzek yapılandırmalarınızı yaparak cihazı SIFIRDAN taratınız.Görüntü ayarlarında KULLANICI seçmeniz TAVSİYE edilir.15-16-16
2.Yazılım attıktan sonra 4 BÖLÜMÜN HEPSİNİ SİL seçeneğini kullanarak RESET yapınız.

Buda link...

http://www.next.web.tr/konular/2418...llek-ile-Yazilim-Yukleme-Resimli-Anlatim.html