Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000HD CX 06.07.2013 Tarihli Yazılımıdır(SİYAH MENÜLÜ).

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
Dün güncelleme var mesajı çıktı otomatik uydudan güncelleme yaptım bugün yine otomatik güncelleme var diyor bu neyin nesidir
Bir yıldır güncelleme yapmadım kademe kademe mi güncelleme yapıyor
Güncellemeden sonra mavi menü siyah oldu
Yeni güncelleme nasıl acaba

ciban

0
Üye
20 May 2013
2
0
1
arkadaşlar yeni güncellemeden sonra ip tv menüsünü bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

ciban

0
Üye
20 May 2013
2
0
1
NextStar YE-18000 CX HD 06.07.2013 Tarihli Yazılımından sonra ip tv menüsünü bulamıyorum

arif06

0
Üye
30 Ara 2012
9
0
1
Anadolu
Bu yazılımı yükleyince görüntü netliği gitti, hafif puslu oldu. Hatta HD kanallar bile çok canlı değil.

sarslanhan

0
Üye
16 Eyl 2012
8
0
1
Dün güncelleme var mesajı çıktı otomatik uydudan güncelleme yaptım bugün yine otomatik güncelleme var diyor bu neyin nesidir
Bir yıldır güncelleme yapmadım kademe kademe mi güncelleme yapıyor
Güncellemeden sonra mavi menü siyah oldu
Yeni güncelleme nasıl acaba

USB den güncellemede böyle bir sorun çıkıyor. Uydudan güncelleyince sorun ortadan kalkıyor. sitedeki yazılımda S/W sorunu var. son S/W 1.3.1 olması lazım.

TimeShift

0
Üye
7 Tem 2013
8
0
1
dün tvyi açınca nextstar için 08.07.13 tarihli güncelleme mevcut dedi, yükledim ama kanal listesi görünümünden memnun kalmadım, görüntü kalitesi de değişti gibime geldi ben de usbden yine 6temmuz yazılımını yükledim.. fakat **********.comda dikkatmi çekmişti, 8temmuz güncellemesi siteye eklenmemişti, dahası şimdi baktım "güncel yazılımı" kısmında düne kadar 6temmuz yazarken şimdi orda 22 mart tarihli yazılım var. temmuz yazılımları iptal mi edildi neden yok sitede artık?

arif06

0
Üye
30 Ara 2012
9
0
1
Anadolu
Sayın Karbon bu yazılımdaki görüntü kalitesi düşüşü ile ilgili olarak bir çalışma yapılacak mı? Resmen puslu olmuş kanallar.

zer03

0
Üye
30 Kas 2012
7
0
1
NextStar YE-18000 CX HD 06.07.2013 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
Kod:
-Kablosuz internet bağlantısında düzenlemeler yapıldı.
-Philips TV’lerde HDMI bağlantısından kaynaklanan ses sorunu düzeltildi.
-Farda TV düzeltildi.
-Uydu / TP bilgileri güncellendi. (90Doğu-45Batı)
-Kanal bilgileri güncellendi. (Türksat, Hotbird)
-Tercüme hataları düzeltildi.
-IPTV altyapısı değiştirildi.
-Yazılım stabilitesi arttırıldı.

Hocam birtanede benim sorum olacak 6 haziran güncellemesini dün yapmış babam görünce, yaptıktan sonra SinemaTV Aşk ve SinemaTV aksiyon kanallarının hd versiyornları açıktı . Bugün de güncelleme yapmış gelince o geldikten sonra kanallar gitmiş tekrar şifreli yada hiç yayın göstermiyor .

Buna bir çözüm varmıdır. Teşekkürler.

osmanbur

0
Üye
8 Tem 2013
3
0
1
Arkadaşlar bende YE 18000 HD CX modeli var. Buradan dosyayı alıp uyduya yükledim fakat hala yeni güncelleme var diyor ve uydudan indirmeye çalışıyor ama yarıda hata veriyor. Lütfen yardımcı olursanız memnun olurum.

TimeShift

0
Üye
7 Tem 2013
8
0
1
eğer uydudan güncellerken hata veriyorsa, tekrardan flashdisk üzerinden güncelleyin derim, 6.temmuz tarihli olan yazılım gayet güzel

cherokee

0
Üye
10 Tem 2013
3
0
1
Arkadaşlar ben bu cihazı yeni aldım arkasında internet girişi yok IPTV yi usb ye takılan wireless anteniyle seyredebilir miyim acaba.

sarslanhan

0
Üye
16 Eyl 2012
8
0
1
Arkadaşlar bende YE 18000 HD CX modeli var. Buradan dosyayı alıp uyduya yükledim fakat hala yeni güncelleme var diyor ve uydudan indirmeye çalışıyor ama yarıda hata veriyor. Lütfen yardımcı olursanız memnun olurum.
sitedeki yazılımda S/W hatalı o yüzden o uyarı çıkıyor.ya dikkate almayacaksın yada uydudan güncelleyeceksin. olması gereken S/W 1.3.1 sitedeki S/W 1.1.9

osmanbur

0
Üye
8 Tem 2013
3
0
1
sarslanhan Kardeş uydudan güncelleme yapmıyor sorun burda zaten. %40 ve %70 gelince hata oluştu diyor ve kalıyor.

iberko

0
Üye
27 May 2013
9
0
1
Küçük kumandadan SAT düğmesine bastığın zaman görüntü ayarları çıkıyor ?!?! Ne ayak?

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
sitedeki yazılımda S/W hatalı o yüzden o uyarı çıkıyor.ya dikkate almayacaksın yada uydudan güncelleyeceksin. olması gereken S/W 1.3.1 sitedeki S/W 1.1.9

Bende güncelleme 1.3.1 görüntü de gayet güzel, ayrıca tv sistemi menüsünden video çözünürlüğü tv olarak ayarlanabilirsiniz

enisumit

0
Üye
2 Haz 2012
9
0
1
wireless olayı gitgide kötüye gidiyor. eski yazılıma geri döndüm.. çünkü wireless ı hiç görmüyor artık..

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Arkadaşlar,cıhazım yeni yazılımı bu gün uydudan kendisi direk güncelledi, ben cok beyendim tv nin görüntüsü bile değişti, yanlız bir sorunum var favori kaydı yaptım, fakat favoriden normal kanallara tekrar geçiş yapamadım, bir dost yardımcı olursa sevinirim.
Saygılarımla...