Neler yeni

[PC YAZILIM ] GÜNCEL Yazılım proğramları

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#1
Win PDF Editor 3.4.0

Win PDF Editor PDF dosyalarını döndürme, metin, resim ekleme, istenmeyenleri silme, çizim ekleme gibi özelliklere sahip bir PDF düzenleme programıdır


Win PDF Editor PDF dosyalarını döndürme, metin, resim ekleme, istenmeyenleri silme, çizim ekleme gibi özelliklere sahip bir PDF düzenleme programıdır. PDF e resim ekledikten sonra resmi yeniden boyutlandırabilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Eğer bazı kelimeler ve resimler kaldırılması gerekiyorsa kolayca silebilirsiniz. Diğer PDF düzenleme programlarından farklı olarak Win PDF Editor PDFdeki değişiklikleri kalıcı olarak kaydedebilmektedir. "PDF Delete" ve "Redact" fonksiyonlarıyla kullanıcılar PDF sayfalarını silebilir ve metin düzenlemelerini yapabilirler.

!!! WinPDFEditor Ömür boyu lisans güncelleme ve destek dahil - sadece 19.95 USDye satın alın!!! • Win PDF Editor 3.4.0
 • YayıncıPDFZilla.com
 • Sistem GereksinimleriWindows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64)
 • Fiyatı$29.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu14.9 MBİndirmek için tıklayın


--------------------

7-zip ile dosyalarınızı sıkıştırın!

Sıkıştırma programlarına ücret ödemek istemiyorsanız, çok iyi bir alternatif olan 7-zip'i deneyin!7-zip, kendi özel sıkıştırma biçimiyle dosyalarınızı sıkıştırabilen, ücretsiz bir yazılım. Bununla kalmayan 7-zip, birçok arşiv dosyası biçimini açabiliyor.
İnternet üzerinden çok sayıda dosyayı gönderirken onları sıkıştırıp, tek dosyada birleştirmek işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Bu alanda WinRAR gibi popüler yazılımlar bulunsa da, bunların birçoğu bir süre sonra sizden ücret talep ediyor. Tamamen ücretsiz olan 7-zip ise hem yeni başlayan kullanıcıları, hem de uzman kullanıcıları memnun edecek özelliklere sahip. Örneğin güçlü komut satırı sürümüve Windows sağ tuş menüsü ile entegrasyon, tecrübeli kullanıcıların arayacağı özellikler arasında. 7-zip biçiminin ZIP'e kıyasla yüzde 2-10 daha iyi sıkıştırma sunduğunu (bununla birlikte daha çok sistem kaynağı kullandığını) belirtelim.

7-zip, 7z, ZIP, GZIP, BZIP2 ve TAR biçimlerini hem açabiliyor hem de oluşturabiliyor. Bunun yanında ARJ, CAB, CHM, CPIO, DEB, DMG, HFS, ISO, LZH, LZMA, MSI, NSIS, RAR, RPM, UDF, WIM, XAR ve Z biçimlerini açabiliyor.

İndirin: 7-zip
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#3
Cinch PDF Converter 1.0.1

En iyi PDF dönüştürücü çözümü!


Her kişinin ve şirketin problemlerini çözecek mükemmel bir dokümandan PDF'e dönüştürücü. İster müşteriye göndereceğiniz önemli bir bilgi olsun , ister formatının değiştirilmesini istemediğiniz bir dosya olsun program harika iş görmektedir. Görüntüleyicisine mesaj ve bilgi ile izlenecek yolu anlatır. • Cinch PDF Converter 1.0.1
 • YayıncıCinch Solutions
 • Sistem GereksinimleriWindows NT4/ 2000/ 2003/ Vista/ 7/ 8/ 10; Processor: >750MHz Intel or AMD CPU; RAM: 256 MB or above; Free Hard Disk Space: 100 MB or more
 • Fiyatı$29.00 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu54.1 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#4
AmoLink Pro

Tamamen en son HTML5 teknolojili olan AmoLink fotoğrafları dinamik, etkileyici ve eğlenceli bir şekilde sunmak isteyenler için tasarlanmıştır


Tamamen en son HTML5 teknolojili olan AmoLink fotoğrafları dinamik, etkileyici ve eğlenceli bir şekilde sunmak isteyenler için tasarlanmıştır. Kullanıcılarkolayca kutlama kartları, davetiyeler, kolajlar, rezümeler, sunumlar , infografikler yaratabilmektedir. Üstelik sesli bir şekilde..

Komple özelliklere sahip bu fotoğraf hikaye anlatıcısı görsel hikayeyi paylaşımı ve içerik pazarlamasını çok kolay hale getirmektedir. Dahası AmoLink tasarımlarınızı foto kitap ve foto albümler olarak yazdırabilmenizi de sağlamaktadır.

Not: çevrimiçi teklifimizin lisansı 6 aylıktır! • AmoLink Pro
 • YayıncıAmoyShare
 • Sistem Gereksinimleribrowsers Chrome, Safari, Firefox, Microsoft Edge
 • Fiyatı$107.28 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu4 KBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#6
Zararlıları HiJackThis ile temizleyin!

Bilgisayarınızda hiçbir zararlı yazılım olmadığından emin misiniz? Bir de HiJackThis'i deneyin!


HiJackThis, sisteminizdeki zararlı, istenmeyen web tarayıcısı eklentilerini temizlemekte uzmanlaşan ücretsiz bir araç.
Zararlıları ve diğer tehditleri bulabilen HiJackThis'i antivirüsünüzle yan yana kullanmanız mümkün. Kullanımı kolay olan araç,
Windows Kayıt Defteri'ndeki ve sabit diskinizdeki anahtar bölgeleri tarayarak raporlar oluşturuyor.
Sizi kendi web sitesine girmeye zorlayan yazılımları bulabilen araç, dilerseniz belirli programları ve URL'leri tarama dışında bırakmanıza olanak tanıyor.

Web tarayıcınız veya sisteminiz garip davranmaya başladıysa, bizce HiJackThis'e şans verin.

İndirin: HiJackThis
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#7
Zortam Mp3 Media Studio Pro 22.45

Zortam Mp3 Media Studio hepsi bir arada MP3 uygulamasıdır

Zortam Mp3 Media Studio hepsi bir arada MP3 uygulamasıdır. Uygulama Zortam Mp3 Auto Tagger, Mp3 Organizer, ID3 Tag Editor, Mp3 Player, Mp3 Normalizer, BPM (Beats Per Minute) Analyzer,CD Ripper, Mp3 to Wav converter gibi modüllere sahiptir. Zortam Mp3 Media Studio ile MP3 dosyalarınızı otomatik çoklu şekilde etiketleyebilir , Mp3 tag bilgisiyle yeniden adlandırabilir, dosya adından tag bilgisini değiştirebilirsiniz. Otomatik olarak etiket bilgilerini internetten doldurabilirsiniz
Program müziğinizi tanır, gelişmiş dijital parmak izi teknolojisi ile otomatik olarak eksik albüm kapağı, sözler ve artist, tarz, yıl, parça ismi, parça numarası gibi bilgileri elde edebilirsiniz.
Uygulama 35 milyondan fazla müzük parçasını tanımaktadır.

 • Zortam Mp3 Media Studio Pro 22.45
 • YayıncıZortam Corporation
 • Sistem GereksinimleriWindows 2000/ XP/ 7/ Vista/ 8/ 10
 • Fiyatı$19.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu27.4 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#8
Unlocker ile silinmeyen dosyaları silin!

Hata mesajları yüzünden silemediğiniz klasörleri ve dosyaları, bu araçla kolayca silin!Windows Gezgini'nde temizlik yaparken çeşitli nedenlerle silemediğiniz dosyalara rastlamışsınızdır. Unlocker, bu can sıkıcı sorunu kolayca çözen bir araç.

1MB'ın altında boyuta sahip Unlocker, kullanımda olan dosyaları bile silebiliyor. Programın sağ tuş menüsüne eklediği öğe sayesinde silme işlevine kolayca ulaşabiliyorsunuz. "Erişim engellendi", "Bu dosya, bir başkası tarafından kullanılıyor", "Paylaşım ihlali" gibi hata mesajlarını aşıp dilediğiniz klasörü ve dosyayı bu ücretsiz araçla kolayca silebilirsiniz.

Tüm yapmanız gereken, silmek istediğiniz dosyaya veya klasöre sağ tıklayıp, Unlocker'ı seçmek. Kilitli bir dosyaya veya klasöre tıkladıysanız, onu nelerin kilitlediğini gösteren bir pencere göreceksiniz
. Unlock All düğmesine bastıktan sonra dosyaları rahatça silebilirsiniz.


İndirin: Unlocker
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#9
Kayıp ürün anahtarlarını bulun!

Windows'unuzun, Microsoft Office'in ve fazlasının ürün anahtarlarını ortaya çıkarmak, bu aracın işi!Windows'un veya Microsoft Office'in ürün anahtarını nereye sakladığınızı hatırlamıyor musunuz? Sorun değil, çünkü bu araçla ürün anahtarınızı PC'nizi kullanarak ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı Windows ve Microsoft Office sürümlerinin ürün anahtarlarını Windows'un kayıt defterinden çıkarabilen Magical Jelly Bean Keyfinder, bu işi açılmayan Windows kurulumlarında bile yapabiliyor.
Ücretsiz sürümünde 300'ün üzerinde programı destekleyen araç, 29,95 dolarlık ücretli sürümünde 8.000'in üzerinde programdan lisans anahtarınızı bulabiliyor.

Magical Jelly Bean Keyfinder'ı kullanmak için onu indirdikten sonra çift tıklamanız yeterli. Sisteminizde bulunan ürün anahtarları hemen listeleniyor.
Açılmayan bir Windows'taki ürün anahtarlarını bulmak için Tools > Load Hive seçeneğine tıklamanız ve Windows klasörünü seçmeniz yeterli.


İndirin: Magical Jelly Bean Keyfinder
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#10


Blacksmith3D bir 3D boyama ve heykel yapma programıdır. Kolay kullanımlı ve yüksek kalitede 3D çalışmalar yapılabilmektedir. Popüler modelleme, animasyon ve rendering programları kullanan
3D sanatçıları bu programı da beğenmektedirler. 3D çalışma yapmak isteyen 2D sanatçılar için özellikle kolay bir araçtır. • Yüksek çözünürlüklü doku boyama. Sistem RAM i ve CPU gücü sadece sınırlama faktörleridir. Diğer bir deyişle 3D video kartınıza bağlı bir performans sergilemez.
 • Gerçek zamanlı displacement/bump map boyama ve render.
 • Auto-UV Mapping
 • Presetler -araçlar ve görüntü açıları istenildiğinde tekrar kullanmak üzere kaydedilebilir.
 • Özel kısayol tuşlarıayarlanabilir

Bazı video gösterilerini başlamak için kullanabilirsiniz!

Lütfen bu versiyonda kısıtlı ve sabitlenmiş klavye tuşları olduğunu unutmayın! • Blacksmith3D Standard 6
 • YayıncıBlacksmith3D
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 (x32/x64); compatible with 3D Studio Max, Maya, Lightwave, Cinema 4D, Photoshop, Poser, Daz Studio or any applications that can import and export .obj files and use standard texture maps (jpg, png, etc.)
 • Fiyatı$129.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu172 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#11
GiliSoft Screen Recorder Pro 7.3.0

GiliSoft Screen Recorder Pro ekran kaydı ve video düzenleme fonksiyonlarını birleştiren bir programdır
GiliSoft Screen Recorder Pro ekran kaydı ve video düzenleme fonksiyonlarını birleştiren bir programdır. Uygulama güçlü ama basit kullanımlı bir ekran kaydetme aracıdır.
Kolay bir şekilde masaüstü işlemlerini yakalama, video eğitimleri hazırlama ve sunumlar hazırlama işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. • GiliSoft Screen Recorder Pro 7.3.0
 • YayıncıGiliSoft
 • Sistem GereksinimleriWindows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10
 • Fiyatı$49.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu42.3 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#12
Windscribe 1.7 60GB/month free (Win&Mac)

Windscribe is a 2-in 1 privacy solution that protects your online privacy


Theoffer is 60GB/month free plan!

Windscribe is a 2-in1 privacy solution that helps you browse the Internet anonymously, protects your online privacy, unblocks websites, and removes ads and trackers that follow you across the websites you visit every day. Never mess with confusing settings and options menus again, our minimalist applications are designed to be turned on once, and forgotten about.

Windscribe Features: • Mask your physical location from 3rd parties with an encrypted tunnel;
 • Access geo-blocked content;
 • Torrent securely and share files without worrying about your ISP snooping on you;
 • Use on all your devices simultaneously;
 • Best-in-industry firewall that protects you in case of connectivity loss.

If you are a Mac user please download the installation file here (19.1 MB).
Sign up here: https://windscribe.com/signup and click "Have a Voucher?" below the signup form, and input the voucher code.
The account will be instantly upgraded to 60GB/month free plan.
If you already have a Windscribe account, login here https://windscribe.com/signup and click "Claim Voucher" button in the "My Account" section. • Windscribe 1.7 60GB/month free (Win&Mac)
 • YayıncıWindscribe Limited
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10; OSX Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan
 • Fiyatı$19.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu14.1 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#13
Zoolz Cloud Archive for Home (100GB)

Ömür boyu ÜCRETSİZ 100 GB bulut depolaması!


Zoolz piyasanın önde gelen bulut bazlı depolama programıdır. Misyonu kullanıcılarına uygun ücretli ve güvenli bir bulut alanı oluşturmaktır. Geliştirici platformunu sizlerle birlikte yaratılmıştır. Kullanıcı deneyimi basitlik ilkesine oturtulmuştur. Fakat bununla da bitmiyor; bir kaç saniye içinde bir kaç tık yardımıyla kritik verileriniz askeri boyutunda şifrelenebilmektedir.


Neler dahil?


 • 1 kullanıcı lisansı;
 • Fotoğraf, video ve doküman koruması;
 • Super hızlı yükleme;
 • Bandwidth limiti yoktur;
 • Ömür boyu yedekleme. • Zoolz Cloud Archive for Home (100GB)
 • YayıncıZoolz
 • Sistem GereksinimleriWindows Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 (x32/x64); At least 512MB of RAM; Intel Pentium 4 processor or above, AMD Athlon 64; 200 MB of free hard drive space; OS X v10.7 ve üzeri; At least 2GB of memory; At least 150MB of available storage; Internet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome, Microsoft Edge
 • Fiyatı$14.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu81.3 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#14
Parolasını unuttuğunuz arşivlerinizi kurtarın!

ZIP, RAR gibi bir arşiv dosyanız varsa ve parolasını unuttuğunuz için açamıyorsanız, bu aracı deneyin!


ZIP, RAR, ARJ ve ACE arşiv dosyalarının parolasını unutmanız halinde, bu araç ile parolayı bulmayı deneyebilirsiniz.

Advanced Archive Password Recovery, parolayı brute-force (kaba kuvvet) ve dictionary-attack (sözlük saldırısı) yöntemleriyle bulmayı deneyebiliyor. İşlemin başarıya ulaşma olasılığı, parolanızın kısa olmasına bağlı; aksi halde arşivinizin parolasını bulmanız günler sürebilir veya mümkün olmayabilir.

Biraz kalabalık olsa da, anlaşılır bir arayüze sahip araç, parolayı bulma işlemini hızlandırmak için başlangıç ve bitiş karakterlerini girmenize, parolada hangi karakterlerin (sayılar, harfler, semboller) aranacağını seçmenize olanak tanıyor. Araç, parola kırma işlemini duraklatıp, daha sonra devam edebilmeniz için, kaldığınız yeri saklıyor. Üretici firma, çoğu ZIP arşivinin parolasını birkaç saatte kurtarabildiğini iddia ediyor.
Arşiv dosyasının parolasını unuttuysanız, pes etmeden önce Advanced Archive Password Recovery'ye şans vermenizi öneriyoruz.

İndirin: Advanced Archive Password Recovery
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#15
AmoyShare AnyMusic 4.0

AnyMusic 1000'den fazla siteyi destekleyen müzik indirme programıdır


AnyMusic 1000'den fazla siteyi destekleyen müzik indirme programıdır. Aynı anda müzik indiricisinden farlı olarak YouTube dönüştürücüsü, HD video indiricisi ve müzik oynatıcısıdır.

Ücretsiz MP3 ve HD videolar indirin. Direkt olarak müzik ve video indirme yanında çevrimiçi videoları MP3'lere dönüştürür.

Dilediğiniz an müzik oynatın. İçeriğindeki müzik oynatıcısı çevrimiçi yayınları desteklemektedir.
Müzik dosyalarınızı yönetin.
Reklamsız ve eklentisizdir.Not: Teklifimiz 1 yıllık ücretsiz üyeliktir!


 • AmoyShare AnyMusic 4.0
 • YayıncıAmoyShare
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$59.88 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu37.3 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#16
abylon BASIC 16

Günlüklerinizi, resimlerinizi veya gizli dokümanlarınızı abylon BASIC ile kolayca şifreleyin!
abylon BASIC dosya ve klasörleri şifreleme, imzalama, sıkıştırma, arama, kopyalama veya taşıma işlevi görmektedir. Uygulama blowfish- ve AES şifreleme algoritmasını ve parolalarını, akıllı kartları, sertifikaları ve
UCB çubukları destekler. Tüm modüller Dosya Gezgini menüsündeki içeriğe entegredir. Günlüklerinizi, resimlerinizi veya gizli dokümanlarınızı abylon BASIC ile kolayca şifreleyin!
 • abylon BASIC 16
 • YayıncıAbylonsoft
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$25.94 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu61.3 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#17
ONEKEY PDF Convert to Word 2.0

ONEKEY PDF Convert to Word pdf dosyaları kolayca düzenlenebilir word dokümanlara dönüştürür
.

...

Bu uygulama ile basitçe PDF dosyaları çalışma alanına tutup çekip bırakarak dönüştürmeye başlayabilirsiniz.
Uygulama Adobe Acrobat, Acrobat Reader veya herhangi bir üçüncü parti PDF okuyucu ve düzenleyicilere gerek duymaz.

Not: Giveaway versiyonunda lisansı (1PC) güncelleştirmeler hariçtir. Burayı tıklayın ve %70 indirim ile ömür boyu güncelleme imkanı ile sahip olun. • ONEKEY PDF Convert to Word 2.0
 • YayıncıEasyAppSoft Studio
 • Sistem GereksinimleriWindows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 (x32/x64); .Net Framework 2.0
 • Fiyatı$29.95 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu33.1 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#18
Photo Background Remover 3.2

Photo Background Remover istenmeyen arka planları toplu halde resimlerde temizler

Photo Background Remover istenmeyen arka planları toplu halde resimlerde temizler.
İki işaretçi yardımıyla el ile temizleme yapılabilmektedir.: kırmızı işaretçi arka planda istenmeyen nesneleri için kullanılırken , yeşil işaretçi kalması gereken alan için kullanılmaktadır.
Otomatik arka plan temizleme işlemi hiç bir el müdahalesine gerek duymaz. Program ayrıca filigran koruma özelliğine sahiptir.
 • Photo Background Remover 3.2
 • YayıncıSoftOrbits
 • Sistem GereksinimleriWindows 7/ 8/ 10
 • Fiyatı$49.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu9.35 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#19
ANALOG projects 3 (Win&Mac)

Retro görünümlü fotoğraflar yaratın!ANALOG projects 3'ün benzersiz araçları sayesinde ışık kaynağı, hue, gren, çerçeveleme, doku, blur ve lens efekleri ile oynayabilmeniz sağlanmaktadır!
ANALOG projects 3 her efekt üstünde tam kontrol sağlamaktadır.

Ana Özellikler:


 • Profesyonel SCA işlemi ile en ince renk detay ayarı;
 • Çizik ve sensör hatası düzeltmesi;
 • Yeni presetler için kalibrasyonu;
 • Pek çok ilem için kullanılabilir: Analog projects 3 Adobe Photoshop ve Lightroom için eklenti şeklinde çalışabilmektedir. Ayrıca tek başına da çalışan bir programdır.Please note: the program archive includes Mac version a well!


 • ANALOG projects 3 (Win&Mac)
 • YayıncıFRANZIS Verlag GmbH
 • Sistem GereksinimleriMin. System Requirements: Windows 10/8/7, Prozessor Core Duo, 2 GB HDD, 1.280 x 1024 Pixels Screen Çözünürlük, Graphic: DirectX-8-compatible, 128 MB, 32 bit renk depth; Mac OS X ab 10.7, 64 Bit, Prozessor Intel/G5, 2 GB HDD, 1.280 x 1024 Pixels Screen Çözünürlük
 • Fiyatı$69.00 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya Boyutu427 MBİndirmek için tıklayın
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,445
Beğeniler
31
#20
RA4W VPN

Dijital hayatınızın kilidini açın!
10 adet 1 yıllık RA4W VPN lisansından biri sizin olabilir!

VPN'siz çevrimiçi çalışmak mayın tarlasına adım atmak gibidir: verinizi çalmak için bekleyen dijital hırsızlar kol gezmektedir. Çevrimiçi gizlilik konusunda işinizi şansa bırakmayın ve bir RA4W VPN edinin.
Trafiğinizi kendiniz belirleyin, IP adresinizi ve bölgenizi gizleyin ve özel bilgilerinizin nöbetçisi olacak bu dijital kale sayesinde rahatça nefes alın. • RA4W VPN
 • YayıncıRA4WVPN.COM
 • Sistem GereksinimleriMost desktop operating systems (Mac OSX, Windows, etc.), For Mac and Linux devices: you can connect to RA4W using the Tunnelblick VPN client server software (free to download online)
 • Fiyatı$19.99 ama bugün için tamamen ücretsiz
 • Dosya BoyutuOnline serviceİndirmek için tıklayın