Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Remix OS Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Aldı! (3.0.101)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
android-logo-1.jpg

Android’i bilgisayarınızda bir işletim sistemi olarak kullanmanızı sağlayan Remix OS, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alarak son sürüm Android’i bilgisayarınızda deneyimlemenizi sağlıyor.

Bir işletim sistemi olan Remix OS, bilgisayarınızda mevcut işletim sisteminizin yanına kurularak kullanılması mümkün.
Kurulum aracını kullanarak yapacağınız kurulum işlemiyle tüm verileriniz silinecektir. Dolayısıyla önemli verilerinizi ve uygulamalarınızı yedeklemenizi öneriyoruz.

android-logo-1.jpg

Yeni sürümün getirdiği değişiklikler:

• Son sürüm Android 6.0 Marshmallow
  • Yeni Çoklu Ekran Deneyimi
  • Tam Ekran Butonu – Başlık çubuğundaki bir butona tıklayarak bir uygulamanın tam ekran gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sığdırma Butonu – Uygulamayı ekranınıza otomatik olarak sığdırarak içeriği daha iyi görüntüleyebilirsiniz.
  • Kurulum İşleminde Uygulama Yüklemesi – Kurulum Sihirbazı’nda farklı uygulamaları seçerek yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Gelişmiş Grafik İşlem Birimi (GPU) Desteği – NVIDIA ve AMD grafik kartlarında daha iyi destek.
  • Vulcan API Desteği – Kullanıcılar Vulcan oyunlarını oynayabilir ve oyunlar için geliştirmeler yapabilirler.
  • Yeni Deneysel Özellik: Oyun Oynama Aracı – Klavye eşleşmesi aracı olan bu özellik sayesinde Android oyunlarını bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

android-logo-1.jpg