Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

rs232 nasıl yükelecek

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
dedğinizin hepsini yaptım scrozinign STP... Please reset target diyo kalıyo

Editör ile yazılımı seçip gerekli kutucuğu (Include bootloader) işaretledikten sonra yazılımı seçip ''next'' dedikten sonra cihazın fişini elektriğe takınız..Daha önceden takarsanız sizin almış olduğunuz uyarıyı alırsınız ve cihazınızı elektrikten bağlantısını kesip yani kapatıp tekrar açmanız gerekir.
Kolay gelsin.

ugurcan32

0
Üye
10 Eyl 2012
5
0
1
Editör ile yazılımı seçip gerekli kutucuğu (Include bootloader) işaretledikten sonra yazılımı seçip ''next'' dedikten sonra cihazın fişini elektriğe takınız..Daha önceden takarsanız sizin almış olduğunuz uyarıyı alırsınız ve cihazınızı elektrikten bağlantısını kesip yani kapatıp tekrar açmanız gerekir.
Kolay gelsin.

Bunlara rağmen STB programı "step 2" de kalıyor ve arkadaşın bahsettiği yazı ekranda kalıyorsa (synronizing STBs... Please reset target!), sorun başka ne olabilir?

hakoteknik

0
Üye
7 Ağu 2012
7
0
1
Bende de aynı sorun var kabloyu da buradan aldım ne yaptıysam olmuyor. fişi sonra taksamda önce taksamda hep aynı stb memory error

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bende de aynı sorun var kabloyu da buradan aldım ne yaptıysam olmuyor. fişi sonra taksamda önce taksamda hep aynı stb memory error

Hangi yazılımı deniyorsunuz ? son verilen yazılımda editör ile ilgili sorun vardı,daha önceki yazılımları (21.09.2012) deneyiniz

hakoteknik

0
Üye
7 Ağu 2012
7
0
1
211.09.2012 yazılımını deniyorum. 5 bilgisayardan yaptım ama nafile. stb memory error diye uyarı veriyor sürekli.

guzel

0
Üye
2 Ocak 2013
2
0
1
Almanya
Sayin mod. arkadas lutfen bu konuda bir cevap verirmisiniz. Tüm arkadaslar gibi bende de
synronizing STBs... Please reset target! yaziyor. Anliyamadigim taraf daha cihazi elektrige takmadan Next butonunu tikladigimda bu uyarinin gelmis olmasi.
selamlar.

Son düzenleme:

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
aynı sorun bendede oldu.Ben cihazı en sonunda servise getirdim.Şuan cihaz serviste.Merakla durumu bekliyorum.

kasli

0
Üye
13 Kas 2012
4
0
1
Belcika
Ben soyle yaptim calisti fiste bulunan en ucu RS232 nin dorduncu yuvasina fisin ortasini RS232 nin ucuncu yuvasina fisin en disindaki fisi RS232 nin birinci yuvasina ve ayrica RS232 nin sasesini nextminin lnb girisinin disina bir kablu ile temas ettirdim.Boylelikle calisti.