Neler yeni

Samsung S8 kenar Teması apk indir

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,399
Beğeniler
12
#1

Samsung S8 kenar Teması apk indir
Samsung Galaxy S8 telefonunuzu güzelleştirmek için birbirinden hoş ve şık temaları indirebileceğiniz harika bir uygulama geliştirildi. Samsung s8 kenar teması tamamen mobil tema severler için tasarlanmıştır ve şık Samsung s8 kenar temaları ile doludur.

İçerisinde çok sayıda HD çözünürlükteki duvar kâğıtlarını da barındıran bu harika uygulamayı keşfetmeye başlamak için indirmeniz yereli. Bu uygulama sizlere kilitli özel ekran özelliği, havalı ve özel temalar, hava durumları ve dinamik Samsung s8 temaları ile telefonunuz diğer telefonlardan daha farklı olduğunu belli etsin. Bu uygulama yalnızca bir tema uygulaması değil harika bir telefon süsleme uygulamasıdır.

Farklı temalar, uygulama simgeleri ve duvar kâğıtları ile gündelik güncellemeler ile sizleri bekliyor. Özel günler için geliştirilmiş özel tasarımlar da bu uygulamanın içinde yer alıyor. Ayrıca sevdiğiniz sporlara yönelik temaları da telefonunuza uygulayabiliyorsunuz. Kullandığınız telefon modeli ne olursa olsun HD ve üç boyutlu yani 3D tema özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde sizleri başka sürprizler de bekliyor. Siz de bu sürprizleri görmek için hemen uygulamayı telefonunuza indirin.

[h=1][FONT=&quot]DOSYALAR[/FONT][/h]